• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
autor
@muddledgirl no vidíš tak to bude takový nějaký blbý místo - ale je to hnus je mi to jasný tak hlavně vydrž ..zkusím ti sem zkopírovat tu diskuzi
22. lis 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj,je to hnus....seš moc hodná kočko....pusu a jak se Ti vůbec daří?Vše o.k.?
22. lis 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl V 7. týdnu těhotenství již část maminek pociťuje některé potíže, které s sebou těhotenství obvykle přináší, jako je např. bolest prsou, nevolnost, zvracení, častější močení či změny nálad. Poměrně časté je v tomto období špinění či drobné krvácení. Zpravidla se nejedná o závažný příznak, přesto se v takovém případě vždy poraďte s lékařem. Více viz náš článek Krvácení a špinění v těhotenství.
22. lis 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl synátor mi to zavřel tu stránku a nemůžu to kruci najít!
22. lis 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice JJ, jsi hodná, to jsem četla náhodou,ale u mně to tedy drobné krvácení nebylo.... :frowning2: Ale bude to dobrý....ať můžu jít aspoň za týden domů.... :wink:
22. lis 2013 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: To nevadí kočko...netrap se s tím..
22. lis 2013 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo asi je důležitý fakt být v klidu holka nezbývá než věřit a doufat a bojovat, moc držím pěsti
@jaka17 kočičko jak ty jsi na tom ?
22. lis 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přesně tak, moc děkuju.....
22. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahooj, no ležím , od té kontroly krev už jen kapičky..budu se prostě válet do toho úterý, pak bude hlavní, pokud bude srdíčko...notas mám na kolenou a občas na vás kouknu, jinak hákuju...tak snad se to už nerozjede...
aco ty, všecko ok.. :grinning: :grinning:
22. lis 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl hezky budeme ležet a oni si to prcci snad rozmyslí...
22. lis 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice myslím, že taky akdar takhle krvácela..a bylo to ok...tak doufám..
22. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 jo jo,to ležíme....já už 4 dny....prostě to bude dobré a hotovo.... :wink:
22. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 jo bude to OK, bude prostě!!! No já tu přestavuju ložnici ted momentálně třídim bordel ještě po stěhování před 2 rokama - takový ty krabice na který nebyl čas kde byly papíry a všechno ..no hrůza...Kocoura už jsem dvakrýát zavřela do skříně a šuplíku páč mi všude leze a málem jsem si zlomila haxnu o balonky a kuličky,který mi tu furt nosí náš pes pod nohy ..no prostě bomba:slight_smile:))))))Mně akorát děsně bolí furt prsa a dneska mě začaly svědět a pálit bradavky takže strašný..měla jsem báječnej sen, takže manžel se mi ráno chechtal,když jsem mu ho vyprávěla než šel do práce:slight_smile:))))
22. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je správný , čurbes muší bejt...já si nadávám, že jsem to asi podcenila a moc včera lítala, po tom srazu jsem ještě sháněla krmení pro psy, nakupovala a ráno zas jela do Prahy..musím se fakt šetřit...
ted mám utrum, manžel jede z domů a bude mne rozmazlovat..smím jen na wc, tak to snad pomůže..to víš, že jsem měla zástavu na tom Wc, myslela jsem ,že je to utroš a tohle...
22. lis 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo a co se ti zdálo, teda pokud je to přístupný...
22. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ležet, odpočívat, cpát se a spinkat a nechat se rozmazlovat...taky lítáš čéče jak šuspajtl, máš dvě dospělé děti a manžela tak at to obstarají oni!!!:slight_smile:

zdálo se mi, že jsem porodila ve 20 tt kluka překotnej porod a měl 3,5 kg a sestřička se mnou jezdila po zoranym poli před tíma si dvě hodiny a pak se mi doktor smál a rodila jsem na manželský posteli, která byla v porodnici a vedle mě chrápal manžel, a já do něj žduchala a musela jsem mu dát dudlíka,aby přestal chrápat a když sjem říkala, že máme 3,5 kg chlapečka tak povídal ze spaní fajn aspon máme co k jídlu na boží hod! No prostě co ti na to mám říct! :grinning: :grinning: :grinning:
22. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hele, já se asi nemám moc smát..ale on smích léčí...
no to víš, kdo se šuspajtl narodil, ten jím i zůstane...musím se krotit..
22. lis 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 vím taky jsem šuspajtl....:slight_smile: taky mám co dělat,abych se držela a anepředělala celou domácnost... :grinning:
22. lis 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. tak ležím a háčkuju ...snad bude vše ok..už jen malinko špiním, léky zabraly...
23. lis 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky prosim vas nema nejaka z vas kontakt na jakyhokoliv doktora v CUBE?? Kdyz tam volam na to jejich cislo tak tam nikdo neni.. :frowning2: potrebuji tam dnes zavolat
23. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 dobre ranko,to je spravne,krasne odpocivej :slight_smile: drzim pesticky,neboj mimisek to nevzda
23. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 vydrz oni maj asi hodne punkci do tech 12 hodin a o vikendu je tam mene sester
23. lis 2013 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no slava tak odpocivej.........premyslim kde mam galanterku abych si mohla kouput hackty a matros.
23. lis 2013 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jste šikovný s tím háčkováním, já bych se do toho tak akorád zamotala :slight_smile:

já bych měla asi všechny zbývající dny prospat ...to je jediná doba kdy mě nebolí bříško a nezvedá žaludek :slight_smile:

@jaka17 - hlavně hodně odpočívej ....doufám a držím palečky aby bylo vše v pořádku.
23. lis 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kup si nějakou silnější přízi na háček tak č.5, jinak se v tom budeš motat...je to lepší začínat se silnější vlnou a líp to přibývá...já už mám dečku hotovou, jen na ní našívám háčkovaný sovičky...tak to sem pak hodím, at´se pochlubím...to víš, že jsem v depce, jestli je to ok...musím doufat a přemlouvat mimíska, at´to nevzdává...
@kamisb díky, snažím se zabavit, jak to jde, našla jsem vzor na vločky, při tom se musí dávat pozor, tak nemůžu myslet na kraviny...a kdy jdeš ty na utz??
23. lis 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 díky,Peti...no ono ve všech carech je to v sobotu takový nanic, právě proto mě chtěla vidět mudr včera hned, že v sobotu mají frmol a zvláštní režim, hlavně zákroky...
23. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jaka šikovná je já to ještě nikdy nezkusila :grinning:
23. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb neboj ještě pár týdnů a nevolnost ustoupí a budeš si užívat těhu...já mám zase trápení s těma mýma prsama...strašně ale strašně bolí nemůžu v noci spát ani..
23. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 aale je to OK, to krvácení je hnus,ale má to hodně moc ženských přece!!!Dole je to hodně překrvený a stačí nějaká žilka nebo hematom a je to hned a to u tebe tak vypadá teda......
23. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj no budu to zkouset a uvidime :slight_smile: take jsem se snazila hackovat cepisku a mela jsem pekne kolecko ale pak jsem se zamotala do toho pocitani v tech dalsich radach a od te doby je to v supliku
23. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek