• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
@janice_opice no doufám, hlavně ,že tam bublinka byla...to víš, do úterý budu prostě čekat a snažit se nevyšílet...jakmile uvidím srdíčko, tak budu zase o level dál...
Možná by ti pomohlo se podložit na boku takovým válcovým polštářem, já tak spím a je to lepší..no ale já nemám takové přednosti jako ty :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no já taky ze začátku víc párala než háčkovala, muž se mi smál...ono to pochopíš a pak je to už brnkačka...nenech se odradit...až budeš těhulit, jako když najdeš..
23. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no já ten váleček mám, ale nepomáhá, je mi jakoby mi ta prsa měla vybuchnout navíc mě v nich pne až to jakoby pálí a jsou strašně těžká..pálí a svědí bradavky a jak si sednu nebo stoupnu,když ležim ak to je masakr, musim si je nosit v dlaních a žíly ty to teda dávaj!!! :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 bude to dobrý uvidíš, i když přesně vím jak se cítíš taky jsem šílela!!!

Já jsem si do dneska myslela, že ,když jsi podruhý těhotná tak tě tak nebudou bolet ty vazy jak se natahujou a prý je to u druhýho horší než u prvního
23. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 potrebovala bych nejaky dobry navod.. :slight_smile: pro blbce :grinning:
23. lis 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak se drž a odpočívej, na ULz jdu v úterý ráno.
a já se tu hroutila že špiním :(
23. lis 2013 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hm pár týdnů hmmm ... tak to nic moc :(
tak ale Ty jsi jistě šikovná a ruční práce ne? já jsem v tomhle směru asi chlap :grinning:
23. lis 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jak jsi na to přišla, že jsem šikovná na ruční práce???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako šití jde mimo mě, pletení jsem kdysi zkoušela a nějak jako nevim no nikdy jsem na to neměla čas, malovat neumím.....to líp maluje Kuba...... :grinning: tak aranžovat kytky a vymýšlet interiér barvy a tak to jo,ale vyloženě ruční práce to neeeee nebo nevím :grinning:
23. lis 2013 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Podívej se tady na koníku, v háčkování je plno hezkejch věcí, nebo na e-miminu...na google máš vysvětlený sloupky a co znamenají ty značky v návodech....
hele, ale nikde nestojí psáno, že všichni musí dělat ruční práce...to je moje soukromá úchylka a psychoterapie, aby mi v tý posteli doma nešlehlo, jsem hroznej poděs a jak nemám co dělat, tak vymejšlím kraviny... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb hele, to si neber osobně, že nevyrábíš..jak jsem psala výš...někdo zas umí matiku..já se nikdy nenaučila ani dělit pod sebe....
@janice_opice no prostě tělo se chystá..já taky prsa cítím, někdy víc a někdy mín´, s tím vstáváním to mám taky...jen prostě v menším :grinning: :grinning: :grinning:
23. lis 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no neboj to se zhorší, mně se to za poslední týden s těma prsama dost zhoršilo :grinning: :grinning:
23. lis 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no nevím když se někdo do háčkování chce vrhnout tak asi musí být trochu zručnej ne? já to asi nezkouším fakt jsem na tohle levá, ale nějak mi to nevadí, alespon po mě nikdo nic takového nechce :slight_smile:

jako malá jsem vyšívala obrázky na papír co mi táta kreslil.
A pak mamka řekla, že teda zkusíme něco víc a že teda začneme řetízkem ...no po hodině to vzdala, že tohle fakt jako nepůjde ;) ...a šití v 8třídě nebo kdy to bylo, bylo fakt velice vtipný :grinning:
23. lis 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já si to osobně neberu, nevadí mi to mě, by to asi ani nebavilo ;)
23. lis 2013 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no jak ti říkám malovat neumím a šití je pro mě taky utrpení,lae zkusit to chci no - když to nezkusim tak nevim,jelsti mi to půjde :slight_smile:
23. lis 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to máš dobrej přístup, já to raději ani pokoušet nebudu :grinning: :grinning:

v pátek jsem byla na tom Břevnově, ale nebylo mi moc dobře tak jsem Ti ani nevolala. Jen jsem vyzvedla ty šampána a zase jela domů. V půl 12 už jsem ležela na gauči a byla jsem fakt ráda že ležím.

Tak třeba jindy až budu v Praze ...ted to bude v uterý a pak asi za týden v pátek. Jinak zatím nevím.
23. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb v pohode ja to chapu mbe je zle dneska motani hlavy mzitky pred ocima husty. 91/68.takze spis polehavam a to tu mam prace
23. lis 2013 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to máš s tim tlakem blbý ...ale aspon Tě to občas nutí odpočívat...
23. lis 2013 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to se netěším, že mi bude ještě hůř...ono odhodlání je nejdúležitější...u toho tvoření..malovat na to umět fakt nemusíš...a dneska je mi fakt poprvé blivno..tak to snad je dobře a mimčo tam roste a sílí jako ty nevolnosti...ne že bych zvracela, ale těžká kocovina s pokaženým žaludkem...naštěstí už nešpiníma vše se snad uklidnilo..
@kamisb no já tě naprosto chápu,taky bych se nikam nehnala jak mi je blbě...
23. lis 2013 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak to je dobre!!!!!!Myslim,ze uz nespinis..hele kocovina je neprijemna,ale co mi rikaly sestry v Car ze hodne maminek sni za celej den 5 piskotu,ktery stejne vyblinkaj tak tohle mi prijde lepsi.
@kamisb to jo pac to je motanice ze fakt musim minimalne na prdel.

Tak pristi patek jedeme na ten vylet lodi snad to neproblinkam ;)
23. lis 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to už snad ne, to bys blindila už ted´...myslím, že si to pěkně užijete...jdeme se dívat na nějaký film, už jsem celá přeleželá, tak se odkulím k telce..
23. lis 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky tak jak se dnes dari?
24. lis 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ahoj tak coo jak jsi na tom?
24. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ahoj, dneska zatím dobrý ...po obědě jedeme na návštěvu ke kamarádce tak se docela těším.
To pak zase asi budu k.o. :(

tak pěkný den holčiny :wink:
24. lis 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mě furt vypadá ten pos....kabel,ch jo...tak znovu...Když jsem přišla v pondělí,tak říkali, že tu bude do pondělka...tak počítám, že mě pustí nejdřív v pátek, když jsem v pátek krvácela...ale tak aspoň jsem pod dohledem....je to ale už dlouhý...a jak se máš Ty Jani?
24. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jinak furt trošku špinim,ale doktor řikal, že to nic, že to můžu 14 dní.. :astonished: Stále mám šest askorutinů denně,tak snad to bude dobrý, až mě je začnou snižovat.. :wink:
24. lis 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak se hlavně drž a odpočívej a poslouchej doktory, ikdyž to asi musí být dlouhý.
Ale hlavně aby jste byli v pořádku.
24. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahojky, děkuju.dlouhý to je,ale hlavně aby to mimi zvládlo....Ale je to bojovník....děkuju... :wink:
24. lis 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to je dobře, musíte být silní oba, ikdyž teď je to asi hodně na něm, ale zase pokud jsi v nemocnici tak já věřím, že to dobře dopadne...si tě ohlídají a kor když přestala krvácet.

tak hodně štěstíčka a síly .
24. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak jedna ta sportovní podprda jak jsem kupovala je v pohodě možná ještě o kousek větší, ale ta druhá mě tlačí pod prsama :( hm tu můžu asi rovnou někam schovat ....nebo počkat až přestane bolet žaludek :grinning:
24. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb děkuju moc..měj se moc hezky....
24. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tak to je dobře, že už je to lepší, určo je to bojovník a všechno bude OK......:slight_smile:
Já se mám fajn, je mi dobře relativně (až na únavu a prsa a občasnou kocovinku) takže zatím jsem spokojená,ale to je jasný, že se bojím, v pátek jdu na UTZ tak snad to bude v pořádku.
24. lis 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek