• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb no já musela vypárat všechny gumy a povolit páč mám prsa o číslo větší tak doufám, že už neporostou, už takhle jsem měla pevný 4 ted rostou do nafouknutejch pětek, dost to bolí a začínaj mě i bolet záda, bez podprdy vůbec nemůžu
24. lis 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak budu držet pěsičky....na ultrazvuk.... :wink:
24. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak mě se asi moc nezvetšily, jen nalily a bolí jen občas nebo když si v noci na ně lehnu, ale je poravda že asi čím jsou větší tím to je horší. Tak jsem ráda, že je zas moc velký nemám :grinning:
24. lis 2013 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahoj, tak to ráda slyším, že jsi v pohodě...já už taky, jen malinký špinění..držím mooc palečky..
no ale bojím se,aby bylo to srdíčko v úterý....nebo aspon´nějaký pokrok, známka, že se vyvíjí...
@kamisb
@janice_opice tak holky, hezký den...dneska trpím fakt kocovinou od rána, tak snad je mimčo v pořádku...vidím, že u vás v podstatě taky normál, tak fáájn...
24. lis 2013 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 a kolik teď jsi? děkuju,já obě taky...srdíčko určo bude.... :wink:
24. lis 2013 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 te dobre.mimco je urco Ok ;) hlavne odpocivej.Mela jsem ted srandu prijel nakup z Tesca a rupla mi pred panem podprda :wink:))))))))).jsem poslala manzovi fotku pac to uz je treti a on z toho ma desnou srandu ;)
24. lis 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice cozeeeee???? Hustý..., :grinning: :grinning: :grinning:
24. lis 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no se nesmej :grinning: :grinning:
24. lis 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já jsem teprve 5 a 5, takže na kontrole 5a 1 byl váček, 5 a 2 jsem zakrvácela no a v úterý na kontrolu budu 5a 7...tak uvidím...
24. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to je for, kde ti prasknou??nebo se ti jen rozepne??
24. lis 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 6+0 myslíš? Mně se ukázal 6+0...jestli bylo dřív netuším.....Ultrazvuk jsem měla až po krvácení...zítra,jestli budu mít ultrazvuk, cožř nevím..tak si zkusím říct o fotečku,,,
24. lis 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no tak nějak...uvidím, snad mi mudr řekne...je to k nepřežití..
24. lis 2013 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 určitě bude...si myslím...neboj...bude blikat jako o život...člověk je furt trošku na nervy..nejdřív jestli bude tt pozitivní, po té krev, po té jestli bude srdíčko...uff...už aby jsme porodily, v termínu samozřejmě...
24. lis 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 vepredu mezi prsama :slight_smile:)) byla na takovou broz ;)))
24. lis 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :unamused: chudáčku, to je masakr co...no je fakt že já měla vždy malá prsa a už začínají pěkně růst...tak je jasný, že ty co tam mají něco už předtím...tak si pak asi užijou :grinning: :astonished: :grinning:
24. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
Ja zatím dobrý - ze dvojek hezký trojky a nosím uz jen sportovní podprsenky bez zapínání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Ahojky...no já jsem ráda, že mám konečně trošku prsa......jj, já si koupila taky sportovní......a co miminka v bříšku, hodný??To to utíká.... :wink:
24. lis 2013 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jsou strašně hodný... Občas kotrmelcujou a lechtají me :slight_smile: zatím se cítím skvěle, jen mam žaludek asi tretinový a hned se mi vse vrací, tak to je asi jediný nepříjemný, ale jinak je to kraaaaassa.....fakt dikybohu za to...
24. lis 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zlato jak ti je? Hele ted jedna kamoska zjistila v 9tt ze jsou dvě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2013 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek :grinning: :grinning: :grinning: To jo...to je jasný...a Ty víš co máš?Ty máš páreček,že? No,mně toto dělá zatím jen džus....já mám jen ten citlivej nos, že mě hodně věcí natahuje...obzvlášť ty některý věci,kterými tady umývají wc a někdy i pokoje....ale jinak o.k....tak snad brzy půjdu domů.....je mi už smutno po miláčkovi... :wink:
24. lis 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jojo páreček :slight_smile: ja nemůžu uz spát jen na jednom polštáři - to je mi hned blbe.....
24. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek no zlato celkem dobre ale navecer se dostavi vzdy kocovinka. Hele a jak je mozny,ze nebylo to druhy videt?To nikdy nechapu ;))).Zitra zacinam 10 tt :slight_smile:)).jeste 4 tydny a bude lip ;
24. lis 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no pry byly za sebou v zakrytu :slight_smile: :slight_smile:
24. lis 2013 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek te dobry prekvapko ;-D a to jako dvouvajecny jo?ja prave myslela,ze jsoubvzdycky videt gestacni vacky dva no to je sranda ;-D
24. lis 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@pidisek
@muddledgirl jo, holky, asi se budu nervovat jen od kontroly ke kontrole..ted´mám metu dožít se úterý...už jsem začala i z netu pracovat, aby mi nejeblo..vím, že na to není co říct, uklidnúju se papkáním..ale je mi blivno, kupodivu po jídle je mi líp...
24. lis 2013 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 holka vidis a mne jste tu "nadavaly" kdyz jsem se tu verejne nervovala :slight_smile:) neboooj to bude uz vsecko dobry s tim blivnem a najezenim se to mam taky.;)
24. lis 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 hmm já jsem taky nervozní....jestli tam je,když jsem po prohlídce ještě 3 hod. krvácela....Ale prý když nejsou křeče,tak je to o.k....Tak snad zítra bude utz....nemám stále foto....jo jo,já taky hamám...ale vážit na sesternu se nejdu...už za těhu jsem nabrala 2-3 kg a co teprv teď když jím co kdo donese... :grinning:
24. lis 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl @jaka17 holky asi budeme nervozni furt.ja taky myslim kazdej dwn,jestli tam Bivoj je a roste a jestli mu stale tluce srdicko.....to k tomu bohuzel holr patri :-/
24. lis 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl To je jasný , že se tím člověk furt zaobírá..zrovna jsem si říkala, jak je jiný otěhotnět jen tak, přirozeně...já si tohle strachování užívám až tedˇ...musíme prostě doufat...
@janice_opice no za chvíli už bude líp, po vánocích si zapneš Angelsound BUDEŠ v klidu poslouchat, jak tluče...
24. lis 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek