• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@jaka17 no prave a jeste me rozhazi gonal..ale snad to bude v pohode
25. lis 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 To doufám, že budu v klidu těhulit....a my všichni.....daleko...měsíc....myslela jsem ,že tu budu tak 3 dny a zatím už to vypadá na 2 týdny.....No, to bych si vybrečela ten Štědrej den... :frowning2:
25. lis 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobre rano divtky jsem rada,ze je Vam lip;)@petulak1988 a volalas?@muddledgirl hele na druhou stranu lepsi si polezet nez si pak neco vycitat.neboj ono to brzy prejde ;)@jaka17 zitra jdes na utz?tak to se na hcg vybodni ;)
25. lis 2013 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice nn nevolala ,vymenila jehlu a dopichla jsem to..jako kdyby ti dosly jednotky a menis napln.. :slight_smile:
25. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@petulak1988

Letí to neuvěřitelně :slight_smile: prckové jsou cca kolem kila prý uz :slight_smile: a přes 30 cm :slight_smile: tak prskáme pořádně :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek krasne fotecky a uzasna postavicka.. takova stehna bych take brala ale ja uz je nemam a ani tehu nejsem :grinning: jinak prckove jsou nadherni,uz jsou velky.. :slight_smile: a jak je tobe?? porad dobre??
25. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 :slight_smile: diky :slight_smile: no ja jsem hubeňour od malinka :slight_smile: jinak mi je fakt fajn, jen ted trochu žaludek jak je stlačený tak nejde moc jist a spat musím na dvou polstařich jinak se vse tlačí nahoru tfujjjjjj :frowning2: ale jsou fakt moc hodní :slight_smile:
Ted to píšu a začali tam dělat kotrmelce, evidentně vas chtějí pozdravit!! :grinning: :grinning:
25. lis 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak je teka pozdravuj.. :slight_smile: jj jsi krasna maminka :slight_smile:
25. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek tak to budou společenská miminka... :grinning: :grinning: že taky zdravím...je to výhoda, máš hned dvě a ještě kluka a holku, tak nebudeš to martýrium s IVF už muset podstupovat...
25. lis 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čauky, tak už jsem z HCG zpátky, nedalo mi to...jsem nervní jak pes...tak kdyby nebylo srdíčko, aspon´budu mít snad trochu naději z něj...výsledky budou po třetí a musím si tam pro ně jet....už to nesdělují telefonicky...prý je to zakázané...
@muddledgirl snad to bude dobré a půjdeš v pátek domů..na pokoji jsi sama??
25. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to jo hlavne uz bych to asi ani nestihla hrazené pojišťovnou :slight_smile: :slight_smile: bylo to tak tak :slight_smile: drzím ti pakecjy at hcg hezky stoupá !!!
25. lis 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - ty tam máš nějakou ještě stupnici? to jsem asi neměla...nebo si to už nepamatuji ...ale normálně nastav 150 a píchni ...a pak by tam podle měla být nula. ale abych nekecala ..už to pletu s puregonem.
Ale po píchnutí tak podle mě je 0 ... nebo číslo menší než 150 ..to by bylo pokud by jsi měla méně tekutiny a musela vzít jiný pero.
25. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 drzim moooooc pesticky :slight_smile: ja se to dovim az zitra tu krasnou hodnutko ale hlavne se ozvi
25. lis 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jasně, napíšu..
@kamisb ahoj, tak jak je???tento týden tě zas uklidní na UTZ a už se vám to s janicí krátí..
25. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 ja to chapu taky jsem litala :slight_smile:srdicko nebo spis srdecni akci mit budes,ale proc si to neuzit to bude uzasne vydoka hodnota v tomhle tydnu uz :slight_smile:
25. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj mam tam mi nulu :slight_smile: tak uvidime zitra..puregon byl lepsi
25. lis 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo, uvidíme...tak co dneska vytváříš?? zas nějaké ztráty na podprsenkách??
25. lis 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no když to tak vezmu tak gonal se mi píchal lépe, že se to jen mačkalo až tam byla nula a ten puregon mi vadil jak se to jakoby točilo, ale v obou případech po dopíchnutí pokud tam je ještě tekutina musí být podle mě na tom ukazateli 0.

takže to že jsi vyměnila jehlu a dopíchla jsi udělala dobře :wink:
25. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - ahoj tak asi až na ten žaludek dobrý. JJ zítra mám taky ULZ ...snad bude vše ok a předají mě jinam.

a co Ty lepší? ale jako jezdit na krev když máš být v klidu ...je blbý že odpoledne zase budeš muset vyrazit, snad to nemáš moc daleko. V kolik jedeš zítra do CARu ?
25. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jj napadlo me ze to tak muzu udelat,ale puregon take jen nastavis a pichnes jako gonal ne??
25. lis 2013 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - to jo, ale u toho puregonu se to jakoby zavrtávalo...jakoby do závitu ...a gonal se jen zatlačil.
ale princip je asi stejnej :slight_smile:
já při 1IVF měla gonal, při 2IVF puregon.
25. lis 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahoj, no já už jsem od soboty bez špinění, tak snad mi to neuškodí, mám to pět minut autem...kdybych věděla, že mi ty výsledky neřeknou po telefonu, asi bych to vzdala, ale řekly mi to sestry až když bylo nabráno...
zítra jedu až na půl třetí...a ty??jinak už chápu to s tím zajídáním nevolností...musela jsem si dát chlebíček a bylo mi božsky...tedˇuž zas nám v puse jak v polepšovně a je mi blivno...a večer to samý...
25. lis 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já jdu na 9h ...a pak asi buď na chvíli za mamkou nebo rovnou domů.
25. lis 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak hlavně bay vše bylo zítra ok...držím palečky.
25. lis 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb budu na tebe myslet...hod´obrázek na profil, snad ti ho už dají....
25. lis 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já tam už jeden mám, ale moc tam toho vidět není ..jen takový flek
25. lis 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 byli jsme shanet cvrcky ;)))))
25. lis 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zitra uz to bude velkej kusanec;))ja dneska zjistila,ze nedopnu knofliky na dzinach.teda dopnu,ale dost to tlaci a neni mi z toho dobre.Byli jsme juknout u Chladka,tam ti to maj zase tak pekny;))))uplne me to naladilo vanocne.
25. lis 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já se už moc těším na Vánoce, jsem asi blázen, ale jsou to mé oblíbené svátky....no ty si to užiješ na trzích, kdy že jedete tou lodí???
@kamisb jo, já ho zkoumala, ale ted´už to bude vidět jistě líp...
25. lis 2013 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek