• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
autor
@jaka17 ja mam Vanoce taky rada,clovek si je totiz musi umet udelat ;) kaslat na ten shon.a kor letos se na ne tesim ;))).uz jsi zpet?
25. lis 2013 ve 14:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - no snad bude ...uvidíme

@janice_opice - už se těším až bude zítřek za mnou :wink:
25. lis 2013 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jojo adventni trhy v Drazdanech budou asi fajn ;)
25. lis 2013 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb neboj ted uz bude vse dobry ;))
25. lis 2013 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 co jeeeeee rikalas 5 minut tzn. Tam a zpet je to 10 tak kde jsi?:slight_smile:
25. lis 2013 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Hlásím HCG 18 600, takže v normě...snad tam je a v pořádku...no uvidím zítra.po UTz.Výsledky měly být v recepci a nakonec jsem pro ně musela do laborky, netiskla jim tiskárna...
25. lis 2013 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 no vidis paradicka zitra srdicko a je to hotovka ;))))))
25. lis 2013 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no a kdy že jedete na ty trhy??to se jede z Prahy lodí??
25. lis 2013 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - no vida roste, a na zítřek držím palečky.
25. lis 2013 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no doufám, ale stejně bojim :(
25. lis 2013 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb jo, to já taky..moooc
25. lis 2013 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jede se z Decina v sobotu rano lodi a v sobotu vecer se vraci.;)
25. lis 2013 v 16:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no superrrrrrr :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. lis 2013 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Sakra přestěhovali mně...dostala jsem depku a brečela jsem,měla jsem svatý klid...je tu jen jeden kabel na pc...a paní co je se mnou pracuje přes počítač....No....tak nevím,dokdy tu budu...nikdo mě to není schopný říct,což je jasný... :unamused:
25. lis 2013 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb hele bude, já mám taky furt strach,ale to k tomu fakt patří no, taky se nemůžu dočkat pátku, ve středu mám pohovor druhý rozhodující kolo s majitelem a velkym šéfem, pak jdu na večírek - teda jen na véču s bývalými kolegy a dopoeldne jdu ješě na endokrinologii, myslím, že večer budu mít dost!! :grinning: čtvrtek prosím a v pátek ve 13 jdu k doktorovi a pak vyrážíme k mámě kde necháme psa a jedeme do Děčína přespat do penzionku a ráno lodí do těch Drážďan tak se těším, ale v pátek se taky moc bojím,aby jsme se vyvíjeli a srdíčko pořád bilo....je to děs.....dneska jak jsme byli u toho CHládka tak jsme si tam dali smanžou oběd a já jsem zjistila, že už mi fakt nejsou příjemný moje dopnutý džíny a dělalo se mi dost špatně:slight_smile:
25. lis 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no tak to je už fakt moc smůly najednou...no a krvácení dobrý??napiš až bude paní mít pracovní přestávku.. :angry:
25. lis 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek díííky, ještě ten zítřek a bude zase líp...
25. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jo, určitě to bude v pátek dobrý, moc to nepřeháněj s aktivitama, ale ty jsi mladá holka, tak to už všecko bude tˇip tˇop...pak si s dobrýma zprávičkama od Bivoje /které nám napíšeš!!!!!!/nakoupíš dráždanskou štolu a jiný pitominky a budeš s adventní náladičkou péct na vánoce...já už taky pokukovala po adventním věnci na dveře...
25. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: teď má,ale čekáme na vizitu... :wink:
25. lis 2013 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Holky muzu cernej caj?manza je desne nachcipanej a ja bych preventivne nakej caj a citron s medem
25. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - teda Ty máš pořád aktivit, já jsem posledních pár dní úplně mrtvá :( ikdyž je pravda, že si to i trochu užívám...válím se a nic se mi nechce. Dneska jsem sice něco dělala do práce, ale jen lehce.
Dneska bych měla jít dřív spát budu vstávat před 7h, což bude asi šok :slight_smile: když teď vstávám až po 9h ...hihi
jsem trochu nervozní, ale snažím se nebýt moc ...no stejně nic moc neovlivním ...ale strach bbude furt no. Máš pravda asi to k tomu patří a nejde jej moc někam zahnat.

my lodí jeli před 2 lety, jen jen do bad schandau. Ale bylo to hezký ..jeli jsme ňák v září myslím.
25. lis 2013 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - no když to nebude moc přehánět a dáš si jej s citronem tak proč ne, nebo si dej ovocnej čaj a do něj si dej citron a med, jestli jde o to něco horkýho tak je to asi jedno ne?
25. lis 2013 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ja normálně piju černej s trochou zázvoru od zacatku :slight_smile: nebo je super těhu čaj v růžový krabičce z rossmana :slight_smile:
25. lis 2013 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - no já černej třeba nemůžu, mám teď zácpu a po něm by to bylo ještě horší.

holky co jíte aby nebyla zácpa? jdu tak jednou za 3dny :(
25. lis 2013 v 18:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb
@pidisek bezva tak ja si ho jdu uvarit ;).ovocny caje totiz nepiju.
Kamco ja taky spim dlouho.kubu vypravim a vetsinou to jdu zalomit.takt jsem furt unavena,ale je to lepsi nez pred tydnem
25. lis 2013 v 18:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - to já zase právě nemůžu ten černej a už vubec ne zelený a podobně.
Ale ty ovocný jsem ještě min. týden nemohla vidět, ale to už se srovnalo..jinak bych nevěděla co ráno k snídani.
25. lis 2013 v 18:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb kefír a kompoty a stejně to nepomáhá...ale dr říkal ze muzu par kapek gutallaxu ale asi bych to do 12 tt moc nebrala často...
25. lis 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek - já právě jak jdu jen jednou za pár dní tak pak vždycky trochu špiním no. ale hold to asi nebudu řešit no.
25. lis 2013 v 19:00  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb ja ma taky zacpu od zacatku tehu.
25. lis 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky ja vypila i litr kefiru a nic....je pry nejaky sirup ten se muže jen si nevzpomenu ted jak se jmenuje ...
25. lis 2013 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek