• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@janice_opice
@pidisek
no snad to po 12tt přejde, nebo se alespoň srovná :wink:
25. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lactulose nebo tak nějak
25. lis 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno taky se raduju vzdy po par dnech aspon z kraliciho bobku :grinning:
25. lis 2013 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :grinning: :grinning: :grinning:

dneska je ten žaludek obzvláště výživnej, jsem zvědavá jestli fakt budu muset někdy na ten záchod fakt běžet :sunglasses:
25. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, nevíte,jetli můžu mít lístek na peníze z nemocnice kde ležím nebo musím zařídit, aby mi ho poslali ze Sanusu.... :astonished:
25. lis 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - asi musíš tam kde máš vedenou neschopenku. Tam pošli někoho aby to vyzvedl, nevím jestli ji nemusíš podepsat.
25. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb nemusím se podepsat....pošlou mi to i poštou....už mi to posílali,kdysi... :wink:
25. lis 2013 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tam kde mas vedenou PN
25. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl též držím palečky ať se ta červená dole na to už vyprdne a pustí vás oba brzo domů... :wink:
25. lis 2013 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 holka ještě, že jen dočítám bo hercna už mi skákala jak blbá, tak aspoň vím ten super výsledek z krve hned :slight_smile: tak snad to bylo jen nějaké vrtění prdýlkou mimíska a už se žádné krvácení konat nebude......Zítra na vás budu s @kamisb myslet ať si užijete UTZ a pak se hned vlepíte ty nové super fota plné srdíček
25. lis 2013 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice za tebe jsem taky ráda poklade, že jsi v poho a vše plyne jak má, navíc ještě bude brzo úžo výlet lodí, takže vše je zalité růžovou a tak to má být :wink:
U mě taky pořád nějaká sranda, ve středu jdu s malou na dětskou párty (což je v konečném důsledku čtyři maminy vygulené u kávičky, vdechující talíř chlebíčků před sebou a tvářících se že ty čtyři raraši co devastují jedné z nás obývák nejsou naše :grinning: :grinning: ) v pátek máme trdlohrátky, což je už v tomto věku i dost fyzicky náročné, když po mě někdo chce abych naháněla malou, zpívala u toho a ještě dělala ukazovačky rukama (nevěřila bys jak je to náročný sport) zato páteční večer mám delikatesu a jdu si vypustit páru, na módní přehlídku, v sobotu křtiny, v neděli další oslava narozenin, no už jsem unavená do předu :sweat_smile:
25. lis 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlina1976 Tak to se dovolená vyvedla krásně, já bych taky brala jet příští rok radši do Egypta -)) ale to nehrozí, my s malou spíš jen autem někde v rámci Evropy....Ale ty vlastně nepoletíš ani do toho Eg holka, bo ty budeš lítat po buticích a shánět těhotenskou módu :wink: Sice chápu, že to vyzní, že šíleně závidím pyramidy, ale né to já ti jen tak moc přeju pořádnej břůšek ...
Jinak manža samozřejmě nic, chtěla jsem že mu nic nebudu říkat a zkusím další masáž mezi svátky až bude doma víc v poklidu a na měkko, ale víš jak to je člověku to nedá a stejně mu sem tam něco šplíchnu :sweat_smile: ale prd z toho
25. lis 2013 ve 23:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky nevadi,kdyz jsem vypila dva veljy hrnky caje ve kterych byl nastrouhany zazvor?ted jsem cetla ze muze xpusobit potrat....:-////
26. lis 2013 v 00:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@martas14 teddaa ty jedes holka ale to je dobre clovek ma zivot zit a ne ho prezivat :slight_smile:nejake nove zpravy od manzi?Ja jsem celkem OK jen tu ted vysiluju,,ze jsem vypila ty dva hrnky caje se zazvorem a pry zazvor muze zpusobit potrat pac se tim prokrvi panev...chjooo to je furt neco....
26. lis 2013 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,. holky...
@kamisb no já si dávám na zácpu každé ráno do jogurtu lžičku Psyllia, to jsou slupky z nějakého typu semínek a moc mi to pomáhá..prodávají ve zdravé výživě nebo v lékárně, no a pokud je fakt blbě, tak ráno svařím lžíci lněného semínka s vodou a vypiju vlažné...je to hnus, ale pomáhá...vaří se jen do přejití varem a pak se nechá 5- 10 min stát..jinak držím dneska palečky...
26. lis 2013 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 díky :grinning: :grinning: :grinning: zase jsi mě pobavila, jako vždy...asi už tu všechny trochu odrazujeme tím svým těhulenským šílením, tak jsem ráda, že na nás nakoukneš, to víš, asi by bylo na místě založit nové foruma tady nechat prostor pro čekatelky...a nové //...
Kterých bude doufám požehnaně a my budeme už jen v klidu nakukovat s břichama...čas kuchání kapra se blíží, třeba přeci jen nakonec manžela přesvědčíš..no ale oni jsou na ty bolístky fakt citliví...tak si hezky užij ten společenskej maraton a zase nás přijdˇpodpořit, díky moc za humor ...
26. lis 2013 v 06:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ahoj, doufám, že je dnes vše ok, snad se to uklidní...
26. lis 2013 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani, já myslím, že zázvor jen fakt velké množství, taky ho piju...jak to čtu, pomalu abys vyrazila do HM na nákup těhu kalhot, tam mají pěkné džíny..nepředražené jako někde v buticích pro těhu...já jedny dostala od kamarádky v květnu a jsou i pohodlný, tak abys mohla na lodi volně dýchat..
26. lis 2013 v 06:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janicko, ha byla mesic marid a pila jen zazvor. Neblazni :wink: nestiham docitat, jen ted u snidane a tak te chci uklidnit. Zatim se drzte, holcick
26. lis 2013 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janííí klid - ja ho piju denne od začátku, je to taková moje droga od pobytů v Thajsku :slight_smile: neboj, to bys musela sezrat kilo :slight_smile:
26. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 gratuluji ke krasne hodnote.. v kolik jdes dnes na ultrazvuk??
26. lis 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek @jaka17 @brsh no tak jo nic se nedeje tsk budu doufat ;)
Ja mam zase od Mexica zavislost na Sopa Azteca a Quacamole ale to si ted teda odpoustim.
26. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak kde je ta fotka ?:slight_smile:@jaka17 ty jdes ve 14.30 ze?
26. lis 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Díky,co zkoušky, dobrý??
@janice_opice jo, já jdu až ve 14:30.. :confounded: :confounded: no a kamisb musí asi dorazit někam ke kompu, taky už sem jukám, ale myslím, že říkala, že pojede ještě k mamince....tak to bude zas až odpoledne...
26. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
Ja normálně jím hodne ostrý vůbec jsem to neřešila :slight_smile: mexický omáčky taky miluju a do vseho sypu kila chilli :grinning: jen nejím nepasterizované sýry a moji největší drogu - carpaccio...
26. lis 2013 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no však jsi i to otěhotnění podporovala nějakým chilli, ne??
@janice_opice no já taky ráda indická a mexická jídla a myslím, že zas tolik to v těhu nevadí...teda něco ted nemůžu ani cítit, ale to je tou kocovinkou...co mám skoro furt..ráno, v poledne i večer..hlavně pokud mám prázdný žaludek...
26. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek u nas je problem,ze tu Mexickou kuchyni neumi skoro nikde udelat jako v Mexicu a ja jsem se tam fskt hodne rozmlsala tak kdyz tak si delam doma.ale sehnat ty pravy potraviny je celkem fuska.ja fakt ujizdim na Sopa azteca alias tortilla soup tu jsem bastila furt furt furt....Jinsk Carpacio mnaaaaam taky miluju
@jaka17 indicky jidla az tak nemusim teda....
26. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tu kocovinu jsem tak mela taky ted je to lepsi....ted mi zacne tak kolem 16 hodiny.J8nak spis bojuju s tim tlakem teda...to he fakt des.dneska zase 85/60:-///
26. lis 2013 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj dobry matika pisemna za 1 a anglictina pisemna za 2 po vanocich k tomu ustni a udela se k tomu znamka... takze super...chtela bych z anglictiny za 3 tak snad si to nezhorsim na 4 neumim mluvit.. :frowning2: pristi tyden rustina a cetnina pisemna a pak po vanocich vsechny predmety ustne.. 10 predmetu :-/
26. lis 2013 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to jsi spokojená, ne...máte toho teda docela dost :grinning: :grinning: :grinning: aspon´se budeš mít čím odreagovat při čekání...
@janice_opice tak to mi teda někdy musíš říct recept...si to asi nedovedu představit, v Mexiku jsem nebyla...já mám ráda takový ty indický vegetariánský jídla...s plackama. nˇam..
26. lis 2013 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek