• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
@lenkafel ahoooj a kdy testujes? Příznaky mas ukázkový jak by řekla janice opice :slight_smile: :slight_smile: moc ti držím palecky!!!!!
5. srp 2013 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoooj, tak netrpelive cekam, jak jsi dopadla!:slight_smile: ja ted zacnu makat na svejch zadech, je to des, ted jsem si sama musela srovnat vybocenej bederni obratel, jakz takz se mi to asi povedlo, pac se cejtim lip, ale zas ty svaly kolem bolely jako svina a dneska mam zas divnej pocit, ze bych potrebovala prokrupnout zada, ale nemuzu toho dosahnout at se kroutim jak chci, ani na mici, nic. no takze zejtra utikam na rehabilitaci a zarekla jsem se, ze ten spodek proste musim mit na dalsi pokus v poradku, aby se vsechno dole hezky prokrvovalo. melo to ted par dni vliv i na mocak, jsem ho mela takovej podrazdenej...
psychika je fakt hnus, pacto se mi tlaci miminka a tehu testy a ivf do snu a budim se a mam uplne ztuhly trapezy a ramena. fakt premejslim, ze zacnu chodit k nakymu psychologovi.
5. srp 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 to vis ze pujde, takova urodicka uz je pulka uspechu:slight_smile:
5. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel takze miminko je zakously a hnedle zkraje zlobi:slight_smile:
5. srp 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin taky si to myslim no, ale uvidíme dneska jsem 12den po ket, mám testovat 3 týdny po ketu no, tak uvidim jak to vydržím
5. srp 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no mám testovat 3týdny po ketu a vychází to na 14.8. jestli dobře počítám
5. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no kéž by, ale po testu budu vědět víc, ale věřim že tam je :slight_smile:
5. srp 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, já sem taky nechodím pravidelně. Navíc si myslím, že čím víc zde budu, tím víc na to budu myslet a to nechci. No práce mám doma taky dost (nevím co dřív, i když mám "dovolenou = prázdniny")
Tak na tebe dneska myslím, ať jsou vajíčka a ať jde všechno tak jak má. No vidíš, tak manžele máme ukázkové a nám se nedaří. Budu ráda za každou informaci, kterou se dozvíš. Třeba už konečně něco zjistí. Já říkám - lepší ať něco najdou, ať člověk ví, co má léčit (případně co mu je). A to jsem se před x-lety smála, když jsem brala antikoncepci asi 9 let, že jednou mě nejvíc naštve, když budu brát tak dlouho antikoncepci a budu neplodná :grinning:
Věřím, že příroda nám taky nadělí mimi :slight_smile:
Já mám začít brát prášky až s ms, ale tu dostanu tak cca za týden. Jen jsme zjistili, že když bych letěla do Prahy, tak nemá kdo hlídat syna (pro mě vyvdaného), takže přemýšlím, jestli to o měsíc neposunu. To už bude zase ve škole, tak by nebyl problém.
5. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel 3 tydny je hrozne moc, to nechapu, to i v nasem caru mi rekli 14-17 dni. no tak drzim palce, ale ja bych ten 14.den testovala, mela jsi to v nativu, nebo stimulovanej ket?
5. srp 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel ja testovala 14 den a byly tam //
5. srp 2013 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nevím proč v mém caru chtějí 3 týdny, stejně to asi tak dlouho nevydržím....vzhledem k tomu, jak mám velké břicho(nafouklé), tak doufám, že tam aspoň jedno mimino je, dávali jsme tentokrát 2, stimulovanej ket, beru estroferm, anopyrin, prednison a utroš
5. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no doufám, že budu mít taky takový štěstí
5. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, ještě jednou reaguji. Četla jsem tvůj příspěvek pro coralin :slight_smile: My taky neměli 11 DC žádné vajíčko, ale můj gynekolog mě už dřív dával Clostik a po něm jsem měla. Tak věřím a netrpělivě čekám, co vám poví. Věřím, že bude vše vpořádku a jen vám naplánují snaženíčko :slight_smile: A můžu se zeptat u jakého doktora jsi byla? My jsme taky pro, zkusit nejdřív IUI.
Tak pořád držím palce a napiš
5. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel no tak tim spis. verim, ze jsi tehotna, ale kdyz do sebe cpes hormony, tak aspon driv budes vedet, zda to ma smysl. brat estrofem zbytecne dalsi tejden je blbost, me teda docela zlikvidoval, posunul mi ms o 10 dni a pak jsem i zvracela. tak si myslim, ze je lepsi vedet driv.
5. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 taky my ms estroferm posunul, poslední dva měsíce se mi jsem to dostávala až kolem 40dne cyklu, no testnu se dřív, tak dlouho to nevdržím
5. srp 2013 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak se tesime na fotky:slight_smile:
5. srp 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 doufám, že bude co ukazovat, ale věřim, že tentokrát to byl úspěšný ket a budou //
5. srp 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel 14 - 16 dní, některé holky testují už dřív, ale já to nikdy nedělala, tak držím palce :slight_smile:
5. srp 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jedu od 18.8. do lázní a normálně se těším.. schválili mi to:slight_smile: ještě před jejich limitem
5. srp 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin super gratuluju. No to je teda rychlovka. A na jak dlouho pojedeš?
@lenkafel věřím,že ti to teď klaplo. V minulém CAr jsem měla testovat 14 den,ale měla jsem už 7 den ducha a teď v novém CAR zavádějí blastocysty a to můžu testovat už 10 den. Tak držííííím vše co mám a´t tam // jsou :dizzy_face:
@sasanka033 v osbotu jsem taky začala na záda a pánev cvičit Mojžíšovou a ode dneška piju bylinkový čas na IVF. Nějaký mi zbyl od minula :wink:
5. srp 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak to je bomba holka, potřebuješ si odpočinout a nabrat síly, ty léky tě moc vyčerpaly, takže si to zasloužíš maximálně, jůůů a celkem i rychlý termín, to bude pěkná dovolená, v srpnu má být krásně, takže si to užiješ...na jak dlouho a kam přesně už víš?
5. srp 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel u nás v CAR jdeš na krev 12 den po transféru a máš si před tím udělat i test doma, takže určitě bys tam už něco našla i ty, příznaky máš krásné, někdo tu tenkrát říkal taky to krkání a povedlo se :wink: Jestli chceš čekat tak maximálně do toho 14 dne víc to podle mě nemá smysl a jak říká sasy já bych tak estrofem neprodlužovala, protože je to záhul.....ale to tebe se vlastně netýká, protože při pozitivním těhu se ještě nějakou dobu bere, takže se ho bohužel nezbavíš, tak aspoň že ti zabírají ty lízátka pro těhotné, to je super, ty se ti teď určitě budou hodit :grinning: :wink: :wink: držím palce a taky se těším na foto
5. srp 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no mě v caru primářka řikala, že mám počkat až opravdu na ten třetí týden, že dřív to nemusí být vidět na testu no....
5. srp 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 nevim no, mě právě primářka řikala, ať si udělám test třetí týden po ketu a když budou // tak se mám objednat na utz, abych byla aspoň 5týden po ketu.....no doufám, že tam něco je......a po zkušenosti s prvním ivf, kdy jsem po et testovala desátý den, nic tam nebylo, tak jsem čekala přesně na testovací den podle caru a pak tam // byly....takže určo ještě pár dní počkám :slight_smile: a snad se dočkám
5. srp 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel jasný jak to cítíš, pokud tě to nějak nenervuje, tak klidně počkej, ale určitě tam // budou kukat, když už se nanučci hlásí teď :grinning: :wink:
5. srp 2013 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj, ne, ne...Jsem úplný nováček, Apolinář je moje první CAR. Menstruuji pravidelně +- den, takže žádná tragedie. Cyklus 28 dní. Snažíme se 5 let, ale nikdy jsme to nijak razantně nehrotili...Jenžééé :slight_smile: za týden mi bude 30, takže věk a především touha po mimískovi je silnější a silnější. Naše první návštěva byla 24.června 2013. Jsme oba v pořádku. Dnes jsem byla na UTZ, zda se mi po Clostiku udělalo vajíčko...Mám krásných 5 foliků, velkých 19-20mm.
Doktorka mi chtěla píchnout Pregnyl, ale pak řekla, že na Clostik reaguji tak dobře, že se bojí mnohočetného těhotenství. Říkala minimálně trojčata a do takového rizika nemá smysl vstupovat. Dnes a zítra ovuluji. Tudíž, musíme to zkoušet a pokud se nezadaří, tak druhý DC jdu na UTZ, co vaječníky a nasadím opět Clostík.
Pokud ani potom nic, tak rozjedeme IVF. Bude to mé první...takže tak :slight_smile:
5. srp 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahojky Sasi, no co to tady čtu za děsivé diagnózy?? :slight_smile: Na rehabku si určitě dojdi, svěř se odborníkům a ty se nijak nehuntuj, ať se nezablokuješ ještě víc. Oni tě dají dohromady a Ty se můžeš v klídku dále soustředit na mimíska. Neboj, ono se to povede, musí... :slight_smile: Moc na Tebe myslím.
Tákžééé...Mám krásných 5 foliků, velkých 19-20mm.
Doktorka mi chtěla píchnout Pregnyl, ale pak řekla, že na Clostik reaguji tak dobře, že se bojí mnohočetného těhotenství. Říkala minimálně trojčata a do takového rizika nemá smysl vstupovat. Vzhledem k tomu, že trojčátka by šla na svět tak v 28tt a mohla by bát postižená. Kdybych se rozhodla, nechat si jen jedno a ostatní odloučit, tak by ty dvě zbylá s největší pravděpodobností vzala s sebou i to jedno chtěné. Dnes a zítra ovuluji. Tudíž, musíme to zkoušet a pokud se nezadaří, tak druhý DC jdu na UTZ, co vaječníky a nasadím opět Clostík. Jen mi byla snížená dávka ze dvou tablet denně na jednu.
Pak mi doktorka řekla, že to takhle můžeme zkoušet třeba půl roku, dokud se nezadaří...Ale vzhledem k 5 letům, ve kterých se o mimčo snažíme, se vůbec nebude divit, pokud po dvou měsících naplánovaného ovusexu řeknu dost a rozjedeme rovnou IVF. Z IUI mě rovnou vyvedla, nemá smysl...
Takže uvidíme dnes a zítra, už jsem manžu seznámila s tím, že má dva dny na to, aby se fááákt smekal :slight_smile:
Jsem z toho tak nějak pozitivně naladěná :slight_smile: Ani jsem si nezapamatovala jméno doktorky, ale byla naprosto perfektní...
5. srp 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke Ahojky, tý jo, já brala antikoncepci také devět let, to je fakt náhoda :slight_smile:
Já Ti sem zkopíruju, co už jsem psala holkám, mé dnešní výsledky.:
Tákžééé...Mám krásných 5 foliků, velkých 19-20mm.
Doktorka mi chtěla píchnout Pregnyl, ale pak řekla, že na Clostik reaguji tak dobře, že se bojí mnohočetného těhotenství. Říkala minimálně trojčata a do takového rizika nemá smysl vstupovat. Vzhledem k tomu, že trojčátka by šla na svět tak v 28tt a mohla by bát postižená. Kdybych se rozhodla, nechat si jen jedno a ostatní odloučit, tak by ty dvě zbylá s největší pravděpodobností vzala s sebou i to jedno chtěné. Dnes a zítra ovuluji. Tudíž, musíme to zkoušet a pokud se nezadaří, tak druhý DC jdu na UTZ, co vaječníky a nasadím opět Clostík. Jen mi byla snížená dávka ze dvou tablet denně na jednu.
Pak mi doktorka řekla, že to takhle můžeme zkoušet třeba půl roku, dokud se nezadaří...Ale vzhledem k 5 letům, ve kterých se o mimčo snažíme, se vůbec nebude divit, pokud po dvou měsících naplánovaného ovusexu řeknu dost a rozjedeme rovnou IVF. Z IUI mě rovnou vyvedla, nemá smysl...
Tak si cinkni do CAR, oni Ti dají náhradní termín nebo vezmi syna s sebou. Doktoři jsou bezvadný, je škoda si cestu za mimčem posouvat...Teda, alespoň to teď takto vnímám já, jsem hrozně nedočkavá a nemůžu se dočkat :slight_smile:
5. srp 2013 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Tak ještě dodatek...Já jsem začínala u u Dr. Kouckého, pak jsem měla nějakou doktorku, která nás poslala na krev, kvůli IMUNO, to jsme byli na zhodnocení, u Dr. Malíčkové.
Dnes jsem byla u Dr. nějaká silnější blondýnka, jméno si nepamatuji, ale byla naprosto skvělá, moc milá a vše mi krásně vysvětlila. Ohledně foliků, že je to fakt krásná úroda, že reaguji skvěle a rovnou mi řekla, že dnes a zítra se máme snažit. Takže máme i naplánováno :slight_smile:
Na IUI jsem se ptala, vzhledem k výborným výsledkům, zda by nemělo smysl.
Řekla mi, že né, jelikož skvěle reaguji na Clostik. Šance IUI je 19%, oproti 18%, které mám při takovéhle úrodě foliků po Clostiku. Máme to zkoušet. Napsala mi znovu Clostik, v případě, že se to dnes nebo zítra nepovede.
Jela bych další cyklus, druhý DC na UTZ, jak reagují vaječníky, vzhledem k velikosti foliků, které jsou prý fakt velké...Nevím, jaký je standart, to jsem se neptala. Ale řekla mi, že mě chce raději vidět, abych neměla náhodou cystu.
No a tentýž den bych opět nasadila Clostik- 1xdenně. Pak 10 DC opět UTZ, zda mám foliky. Naplánovat styk v OVU a pokud se to nepovede ani příští pokus přirozeně, tak se nebude bránit IVF.
5. srp 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Tak to je dobrý, takhle jsme to měli taky, jen mi píchli injekci na dozrání vajíček a pak nám řekli přesně termín kdy to zkoušet. Následně na to mi ale nasadili utrogestan na 14 dní... držím palce :wink:
5. srp 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek