• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
autor
@kamisb tak mimo tehu to piju tsky normalne a v zime hodne a obcas s rumem mimo tehu jinsk skorice tsky hodne prokrvujeee....
26. lis 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - v těhu jsem nji ještě neměla ...ale hezky to ochutí ...ale dávám si tam jen špetku mezi prstíky a jen jakoby vylouhovat a pak sleju.

no uvidíme ...snad na nej nedojde. Budu hezky zdravá a bude :slight_smile:
26. lis 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - hlavně se s mužem moc netulte...když je nechcípanej
26. lis 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl myslim ze jo kdyz te tam hispitalizuji
26. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to je husty jak jdi jen o tyden pozadu za mnou a ET byl pritom o 14 dni....
26. lis 2013 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak ono to je tím, že jsem kousíček dopředu a Ty kousek vzadu a ono ...já jsem úplně na začátku týdne (vlastně včera začal 9týden) a Ty jistě dál v tom 10 týdnu ne? ...to víš den sem ..den tam, ale jak říkal doktor nesrovnávat a užívat si.
Já jsem po dnešku klidnější.
26. lis 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem 9+1
26. lis 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb presne 5 dnu jsme furt pozadu
26. lis 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@akorat tu mam nestovnalosti
26. lis 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb gratulace veliká, fotečku taky přidám, jsme ještě malilinký, cca 2,5 mm ale už tam malinko blikalo, takže vitální zárodek..další UTZ 2.12.
Ty máš už pěknýho chlapáka...ted´se zads budeš nerv it na screening....ale vypadá krásně, prdˇolka..
26. lis 2013 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já o den dva dopředu a ono to hned dá no těch 14 dní mezi ET. Ale hlavně se tím fakt nezatěžuj. Vývoj máte krásný a prcek je pěkně velkej na obrázku :slight_smile:
26. lis 2013 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani, bude to prostě malá holčička, neboj, ona to dožene...vím, že člověk se strachuje a pořád srovnává, ale neboj, v pátek tě to zase potěší...a užiješ si krásný víkend..
26. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj to bude ale ještě předtím jdu na kontrolu 11.12. nebo do toho Podolí počítám 13.12. to uvidím podle toho co mi doktor řekne v pátek do telefonu.
ale mudr.mě dneska uklidnila že o mě fakt ví, že už mu hlásila, že jsem těhu.
26. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - už se na tvojí (vaší) fotečku těším ...jsou to prostě krásný obrázky :slight_smile:
26. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@kamisb
gratulujuuuu k výsledkům :slight_smile: to je bezva :slight_smile:
26. lis 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek díky, mám zase na chvíli pokoj...jsem celá ráda, že to takhle pokračuje,říkala jsem Mudr., že je mi blivno a ona..to je dobře, to je dobře :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb jo jo, ten tvůj je přímo ukázkovej...jen tak dál...
26. lis 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17
@kamisb no aspon to nebude zase obří dítě a třeba bude mít do těch 4 kg...jsem zvědavá na kdy mi objednají na ten screening....
26. lis 2013 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já to bru i tak, že jsme byli málobunky a zahnízdilo se prostě později...akorát teda ty tam máš miminko krásně vidět a ten můj flek j natočenej teda, že mu nejsou vidět tlapky,ale práý je na boku a má nohy a ruce podél těla tak prý nejsou vidět,ale jsou tam:slight_smile:
26. lis 2013 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - mě dali termín na krev 8-18.12....což je snad 10tt + něco až konec 11tt+
a konzultace a ULZ byl termín mezi svátky ...takže to jdu podle MS 12tt+5.

někde totu myslím psala pidisek jak se chodí.
26. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice děkuju.....tak já uvidim...jak to udělám.... :wink: a máš se ? :wink:
26. lis 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě ukazovala zatím jen zárodek ručičky, hlavičku a zbytek že je tělíčko.
v tom odkazu od Tebe ještě nožičky nemá :slight_smile:

je to vždycky jinak podle toho jak je natočený. V tom roce 2009 byl Ondrášek na zádech a to je hezká fotečka. ale hold to není tak vždycky. Ale musela jsem ji trochu teď zesvětlit aby bylo něco vidět.
26. lis 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 no vidíš.... :wink:
26. lis 2013 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no jen aby to "morulce" vydrželo :slight_smile:
26. lis 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no já počítám, že když v pátek bude vše ok tak už mě taky objedná......
26. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb my máme mimino právě blbě natočený:slight_smile:
26. lis 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ahoj, tak hlavně že už nekrvácíš,bude to ok...
@janice_opice pokud mi to do pondělí vydrží a budu v pořádku a nešpinila bych tak se zase můžem dohodnout na nějaký kávičce...i s kamisb...snad to bude všecko u všech v pohodě..
26. lis 2013 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - mě právě objednávala protože mě předávala pryč. A ten 1.screening se dělá ještě v gennetu a nebudu nic platit, prý když jsem od nich. jinak říkala, že stojí 1100,- u nich.

jen mi tam hodila i konzultaci u genetičky - kvůli věku už no :(
26. lis 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale jo, celkem to jde, nějak je mi dobře až moc, navčer kocovinka a kdybych nezápolila s tim tlakem a motáním hlavy tak ani nevim, že jsem těhotná...no ted zase srovnávám že jsme pozadulae zaplaším to snad a zase jsem netrpělivá do pátku, jelsti je všechno OK, co ty je ti líp?? UTZ v pátek?
26. lis 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb kolik ti je? jako konzultaci kvůli amniocentéze?
26. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no já v Praze teď budu asi až 11. a 13.12. dřív tam nejspíš nepojedu. Tak nevím jestlli se uvidíme...přeci jen jsem neřidič a musím vlakem případně :angry: ...ale dělat řidičák si nehodlám....bojim bojím
26. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek