• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. srpna 2017 
@jaka17 hmm...to se uvidí až mi sníží léky... :frowning2: což se zatím neděje....Ultrazvuk čt, pá,snad mímo po tom nedělním krvácení je o.k....Já už chci taky mezi lidi... :fearful:
26. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - v září mi bylo 35, trochu jsem to nestihla ....jj kvůli ní asi taky ...říkala, že i o tom bude mudr mluvit.
26. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - holčina na emiminu je taky takhle pozadu a doktor říkal, že to nevadí, že je spokojený jak se malej vyvíjí tak aby byla v klidu.
Nemohou být všechny miminka podle tabulek přeci. Vím, že to zrovna ode mne možná zní blbě, ale musíš tomu věřit, vše prostě bude ok. nic jinýho si nepřipouštěj.
26. lis 2013 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - drž se ...věřím, že bude vše ok.
26. lis 2013 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Mně je docela dobře, jen tu v nemocnici je mi šílený vedro...dnes...se potim jak pr.... :grinning: :grinning: :grinning: Jak ležím,tak ani kocovinku nemám...ale až zase uklízečky budou mýt tabletama ...to bude blbý...to pak mi je hrozně špatně a ze sava...tak na to se netěššim...JO,kočko,je mi líp...ale už chci hrozně ten utz,abych věděla, že je prcek v pořádku...chápeš,viď..Jako, že je miminko mensí? Já vůbec nevim kolik moje měří...a taky nemám fotku..myslíš, že mi ji v nemocnici udělají? Moc bych chtěla, když bude o.k...JJ, jsem četla, že máš nizoučký tlak a co s tím?Česnek ho prý srovnává z nízkého na vyšší a naopak...ale to se nedá jíst furt..... :wink:
26. lis 2013 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb díky moc...no chvilkama je to na bednu..5 dní přemýšlet,jestli to mímo zvládlo,ale muselo...já už s ním počítám....už jsme 7+2 ... :wink:
26. lis 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hm mně ke genetiččce neposílají tak nevím, amnio budu mít určo no....ale genetiku máme dělanou oba tak asi proto..jsme oba v pohodě a žádné odchylky ty něco z genetiky máš?
26. lis 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb je to těžký si to nepřipouštět.......
26. lis 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no tlak mě teda trápí pekelně ta motanice mi vadí...hele já česnek nemůžu, to je jediná potravina,kterou teda fakt ted nemůžu....a to ho jinak miluju..ale prostě to nejde....no asi to budu muset vydržet a doufat, že se to srovna na nějakou rozumnou míru....jo jsem jakoby o 5 dní pozadu od termínu OPU...Myslím, že ti fotku v nemocnici daj, jeslti jsou tam na tebe hodní tak určo:slight_smile:
26. lis 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to věřim já ráno měla 103/69 a to už mě stačí...už jsem pak taková oblbnutá...ten tlak i vůbec nezávidím...kávu, cíčko, alkohol nemůžeš....zkusím najít nějakou babskou radu na netu....kočičko, to bude dobrý s tím miminkem,ale úplně Tě chápu...já měla dost nízký hcg a doktorce,když jsem před týdnem v pondělí přišla se to nelíbilo...ale přitom,když viděla miminko..tak to vypadalo, že to je v pohodě...Všichni tady měli 2x vyšší...tak jsem byla
pěkně pos....tak snad to bude o.k....Ale pátek to mě prohlížel doktor...a řikal, že vše vypadá normálně....Hodní jsou to jo..... :wink:
26. lis 2013 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo asi jo doktor mi říkal, že každý těhu je jiný tak se toho držme, já kafe můžu, prý se můžou až dvě denně....já si dávám jen rozpustný s mlíkem ráno, ze začátku jse si dávala bez kofeinu,ale i doktor a sstřičky mi řekly, že jestli mi kafe aspon trochu pomáhá v tom tlaku tak at si ho klidně dám..že se nic neděje a je to lepší než sebou švihnout. Nekouřím a na alkohol kupodivu nemám ani chut...občas na víno a doktor říkal, že dvojka vína denně nevadí prý dokonce i naopak:slight_smile:)) ale já si dám víno až na Vánoce kdy budu mít ukončenej první trimestr....
26. lis 2013 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice První pomoc při sníženém krevním tlaku
pokud cítíte, že máte nízký tlak, je vhodné vypít šálek kávy a nebo si dopřát malou skleničku alkoholu (vždy je doplníme sklenicí neperlivé vody)
některým pacientům také pomáhá podání malé lžičky soli
v akutních případech je vhodné si lehnout na rovnou podložku a zvednout nohy do výšky (tím se dostane krev do mozku)
Mezi potraviny, které snižují krevní tlak patří například:

řepa, zelený hrášek
hořká čokoláda
oves
zelený čaj a černý čaj
Pokud vás trápí nízký krevní tlak, výše uvedené potraviny konzumujte pouze v omezeném množství.
26. lis 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl neboj, určitě to zvládlo a až ho uvidíš, tak budeš v pohodě..jen je to dlouhý, to tu všechny známe..
@janice_opice jani, už se těším na pátek, jak pookřeješ..
26. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jako kurna hořkou čokoládu a hrášek fakt miluju chlastat nebudu, lžičku soli taky nepozřu tak zůstanu u tý ranní kávy:slight_smile: ale děkujuuuu
26. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl a v pátek máš ten UTZ?
26. lis 2013 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no holka dost se zase bojim......fakt mám strach a ještě jak mi nic není kro těch prsou a tlaku tak o to víc...
26. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 taky jsem zvědavá jak budu zítra na pohovoru maskovat to nafouklý břicho....
26. lis 2013 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele Sopa Azteca....
26. lis 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Složení:

3 stroužky česneku, oloupané
1 cibule, nakrájené na kostičky
3 rajčata, oloupané a nakrájené
8 šálků kuřecího vývaru nebo zeleninové
2 snítky koriandru
Sůl a pepř podle chuti
8 kukuřičné tortily
2 pasilla nebo guajillo chilli, nasazených
Smetana
2 avokáda na kostičky
150 g strouhaný sýr panela
Jak se připravit?
26. lis 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to zní krásně a je fakt, že ingredience se asi shánějí těžko :grinning: :grinning: moc ti sluší ten klobouk, ten máte doma??
No hele, k tomu strachu ...prostě se budeme strachovat pořád..máme to tu na přeskáčku..tak si
můžeme dodávat odvahy..Ne?takže hlavu vzhůru, všechno je v pořádku a do pátku to uteče...
26. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo ten jsem si přivezla.Muž si přivezl jinej:slight_smile:)) Visí mi tu na base:slight_smile:))) :slight_smile:
26. lis 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to je jasný, že to hlava nebere, ale musí se ěřit, a je dobře že to tak děláš.
kdy půjdeš na ten další ULZ ?
26. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jako ingedience seženeš,ale musíš sehnat kvalitní aby to bylo ono
26. lis 2013 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si myslím, že furt se budeme trochu strachovat, asi to bez toho nejde :(
26. lis 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no nám genetiku taky dělali tak moc nevím co to bude
26. lis 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Dlouhý to je hlavně po tom krvácení,když nevim,jestli je o.k...víš? Ale asi chtějí vidět ten vzrůst po týdnů...Ať hezky rostete... :wink:
26. lis 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak mi dej kdyžtak vědět jo???a nemůže to být kvůli těm minulým těhu?
26. lis 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ve čtvrtek nebo v pátek....ale říkal v pátek /kolegyně asi ve čtvrtek.../ už se nemůžu dočkat,sakra... :wink:
26. lis 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Jo.já jsem o.k.ale víc o.k budu až budu mít po tom ultrazvuku,jestli v neděli přežilo ....ale věřím, že jo... :wink:
26. lis 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek