IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kamisb
26. lis 2013
@janice_opice - to asi taky může ale jak prcek tak já jsme byli úplně zdraví. posílali vše na rozbory, alevtřeba se to tak dělá když bylo něco špatně
janice_opiceautor
26. lis 2013
@kamisb tak přece jen máš něco za sebou no tak asi je to lepší to pojistit ne?🙂lepší, že se starají..
kamisb
26. lis 2013
@muddledgirl - tak to už je ULZ za chvíli ikdyž vím jak se to v nemocnici vleče ]-(
kamisb
26. lis 2013
@janice_opice - to určitě snad si dají teď všichni pozor 😎
muddledgirl
26. lis 2013
@kamisb čoveče já jsem tady u nás poprvý a zrovna na bůh ví kolik dní,....kočko vleče a děsně...Teď jsem tu osm dní.....a už mám druhou spoluležnici a jsem na druhým pokoji 😞 😃 😞
kamisb
26. lis 2013
@muddledgirl - no já jednou byla v nemocnici, a to asi 20 dní ..bylo to fakt děsně dlouhý 😞

ale je lepší, že Tě hlídají ...hlavně aby jsi nám v pátek poslala krásný obrázek
coralin
26. lis 2013
@petulak1988 Ahojky, koukám, že ti to taky pěkně začalo, já měla dneska management, takovej menší test, ale asi to bude dobrý.. tak uvidíme co nám pošle za známky.
janice_opiceautor
26. lis 2013
Boze jak ja se tesim do tech Drazdan.....snad mi to nepokazi patecni kontrola
martas14
26. lis 2013
@jaka17
@kamisb jen samou radost mi děláte holky, jen tak dál, proto se opravdu vyplatilo vás neopouštět, krásné fotečky 😉
martas14
26. lis 2013
@janice_opice neboj nepokazí, zatím byly vždy jen pěkné zprávy, takže v tom pokračujeme dál...... vidíš holky jak i přes mírné začervenání bojují jedna radost dál, takže tfuj tfuj a ať už je pátek 😉 myslím na tebe zlatíčko, takže to nemůže být lepší
martas14
26. lis 2013
@muddledgirl tobě holka taky přejí ať se zítra vzbudíš a už je pátek, protože v těch nemocnicích to utíká hodně naprd.....já tam byla na operaci s klíční kostí, když jsem spadla s koněm, který na mě ještě trochu nalehl, pak mi taky zblbli jídlo, takže flustrovaná, nepohyblivá, bolavá a ještě hladná to ti byla vražedná kombinace 😃 takže to se tam máš snad o něco líp, ale hlavně aby už byl utz ať vidíš miminko, že je v pořádku, jinak se dá vydržet všechno 😉
martas14
26. lis 2013
@jaka17
já ti dám nové forum, žádné takové, stejně tu teď aktuálně nikdo na // nečeká, takže než to holky rozjedou v prosinci, nebo většina v lednu, tak proč si nekrátit chvilku fotkama z vašich UTZ 😃 navíc si tu stejně připadám jak na uzavřené diskuzi, kde jsme jen všichni známí takže o nic nejde a určitě nikoho neodrazujete....
jinak jsem došla na jedno staré spoření co mám na otce takovou jen úloženku, tak to musím obvolat a zjistit, jak by se to dalo zrušit, že by se tím pěkně zalepil ten další pokus i manžova operace a už zbyde jen ho nějak přesvědčit na tu bolístku, což je nejhorší oříšek, navíc o tom nechce ani mluvit, aby člověk mohl probrat nějaké možnosti nebo na něj vyvíjet jemný nátlak 😎
muddledgirl
27. lis 2013
@kamisb Ahojky děkuju....jste moc fajn všechny.....
muddledgirl
27. lis 2013
@martas14 Ahojky, jo jo přesně jak píšeš,aby bylo vidět miminko....ještě dva dny... 😉
jaka17
27. lis 2013
Dobré ránko všem, dneska je tu u nás nádherně...
@martas14 nebooj, zůstanem tu a budem furt plašit 😃 😃 😃 😃 😃 .
No s těma penízkama to je znamení...my taky dostali nějaké penízky jako z nebe a za ty máme tu naší bublinku...tak snad to manžela přesvědčí, že má do toho ještě jít...
jaka17
27. lis 2013
@muddledgirl určitě bude vidět krásný pokrok, jak trpaslíček povyrostl a pustí tě na víkend domů...
jaka17
27. lis 2013
@janice_opice janíí, krásně si to užijete..už koukáš po větších kalhotech??já jukla tady na koníku v bazaru a mají hezký..
jaka17
27. lis 2013
@coralin tak pěkně studuj, pak aspon´budeš mít klid na těhulkování...všem to jednou vyjde...
muddledgirl
27. lis 2013
@jaka17 ahojky,jak se vede? Kéžby pustili,ale tomu neveřím...stále mám 6 ascorutinů denně.... 😉
kamisb
27. lis 2013
@martas14 - děkujeme 😉
kamisb
27. lis 2013
@janice_opice - neboj vše bude krásný a budeš to hezky Bivojovi/kazi ukazovat ....jen snad mu nebude na lodi špatně 😉
janice_opiceautor
27. lis 2013
Ahojbholky hele prosim o radu.chtej me od unora do ty prace.Mam hrat fer a verit tomu,ze vsevbude ok a rict jim to ze jsem tehotna?jsou strasne fajn....tak jim to nechci zkomplikovat....
kamisb
27. lis 2013
@muddledgirl - já jsem je dostala taky a to jsem jen špinila, včera jsme je sundali na 3 denně.
ono to je i hodně pro jistotu. a mě mudr. řekla že případně vysadit až nebudu min. 14 dní špinit vubec.
Ono to je hlavně hodně vitamínu C ...takže je asi lepší jej nechat dýl než uplně vysadit.
janice_opiceautor
27. lis 2013
Nevite jska vysetreni se delaji na endokrino?jako co tam se mnou bude delat
jaka17
27. lis 2013
@muddledgirl no včera mi snížila ascorutin na1-1-1, už ani nešpiním, ale stejně ležet...takže ležím, občas chodím po kuchyni, něco povařím, ale jinak nic...je mi furt blbě, a píchá mne v podbřišku...dneska ráno jsem málem vyhodila králíka i s klecí na mráz..děsně se mi zvedl kufr...musíš se tam už nudit, no hlavně abys už měla obrázek prcka u sebe..
jaka17
27. lis 2013
@janice_opice no jani, máš čas na rozmyšlenou??tak počkej do screeningu a pak jim to řekni na plno..pokud to chtějí vědět na tuty, tak nevím, řekla bych, že řeším nějaké zdravotní zákroky a nemůžu to na 100% slíbit, že jim řeknu v lednu...
janice_opiceautor
27. lis 2013
@jaka17 no moc casu nemam.on je majitel v lednu pryc😞
kamisb
27. lis 2013
@janice_opice - já mám pocit, že snad v 5 měsíci těhu se má těhotenství oznamovat a to v tom unoru už budeš.
ale nevím, možná bych jim to řekla, alespoň poznáš jak zacházejí s těhotnou ....ono to taky hodně o lidech řekne.
Ikdyž na druhou stranu by asi bylo pochopitelný, kdyby Ti pak řekli, že Tě v tomto případě nechtějí. Protože by jsi v práci byla třeba jen půl roku ...a šla rodit ...tak jestli to je pro ně vůbec výhodné někoho na tak krátkou dobu "školit" a pak shánět někoho jiného.
jaka17
27. lis 2013
@janice_opice no tak to bych jim prostě řekla..přišlo by mi blbý, přijít s tím v únoru, zvlášt když je velice pravděpodobné, že můžeš skončit na rizikáči a vůbec nenastoupit, z domova bys dělat nemohla??
janice_opiceautor
27. lis 2013
@kamisb no o to mi jde nemam zaludek nekam nastoupit nict nerict kor kdyz je to rozjeti tak duleziteho projektu....asi jim to proste reknu a kdyztak si najdu praci jinou.

Začni psát odpověď...

Odešli