• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice - to asi taky může ale jak prcek tak já jsme byli úplně zdraví. posílali vše na rozbory, alevtřeba se to tak dělá když bylo něco špatně
26. lis 2013 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak přece jen máš něco za sebou no tak asi je to lepší to pojistit ne?:slight_smile:lepší, že se starají..
26. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak to už je ULZ za chvíli ikdyž vím jak se to v nemocnici vleče :angry:
26. lis 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to určitě snad si dají teď všichni pozor :sunglasses:
26. lis 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb čoveče já jsem tady u nás poprvý a zrovna na bůh ví kolik dní,....kočko vleče a děsně...Teď jsem tu osm dní.....a už mám druhou spoluležnici a jsem na druhým pokoji :frowning2: :grinning: :frowning2:
26. lis 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no já jednou byla v nemocnici, a to asi 20 dní ..bylo to fakt děsně dlouhý :(

ale je lepší, že Tě hlídají ...hlavně aby jsi nám v pátek poslala krásný obrázek
26. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky, koukám, že ti to taky pěkně začalo, já měla dneska management, takovej menší test, ale asi to bude dobrý.. tak uvidíme co nám pošle za známky.
26. lis 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Boze jak ja se tesim do tech Drazdan.....snad mi to nepokazi patecni kontrola
26. lis 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@kamisb jen samou radost mi děláte holky, jen tak dál, proto se opravdu vyplatilo vás neopouštět, krásné fotečky :wink:
26. lis 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neboj nepokazí, zatím byly vždy jen pěkné zprávy, takže v tom pokračujeme dál...... vidíš holky jak i přes mírné začervenání bojují jedna radost dál, takže tfuj tfuj a ať už je pátek :wink: myslím na tebe zlatíčko, takže to nemůže být lepší
26. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tobě holka taky přejí ať se zítra vzbudíš a už je pátek, protože v těch nemocnicích to utíká hodně naprd.....já tam byla na operaci s klíční kostí, když jsem spadla s koněm, který na mě ještě trochu nalehl, pak mi taky zblbli jídlo, takže flustrovaná, nepohyblivá, bolavá a ještě hladná to ti byla vražedná kombinace :grinning: takže to se tam máš snad o něco líp, ale hlavně aby už byl utz ať vidíš miminko, že je v pořádku, jinak se dá vydržet všechno :wink:
26. lis 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
já ti dám nové forum, žádné takové, stejně tu teď aktuálně nikdo na // nečeká, takže než to holky rozjedou v prosinci, nebo většina v lednu, tak proč si nekrátit chvilku fotkama z vašich UTZ :grinning: navíc si tu stejně připadám jak na uzavřené diskuzi, kde jsme jen všichni známí takže o nic nejde a určitě nikoho neodrazujete....
jinak jsem došla na jedno staré spoření co mám na otce takovou jen úloženku, tak to musím obvolat a zjistit, jak by se to dalo zrušit, že by se tím pěkně zalepil ten další pokus i manžova operace a už zbyde jen ho nějak přesvědčit na tu bolístku, což je nejhorší oříšek, navíc o tom nechce ani mluvit, aby člověk mohl probrat nějaké možnosti nebo na něj vyvíjet jemný nátlak :sunglasses:
26. lis 2013 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ahojky děkuju....jste moc fajn všechny.....
27. lis 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Ahojky, jo jo přesně jak píšeš,aby bylo vidět miminko....ještě dva dny... :wink:
27. lis 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko všem, dneska je tu u nás nádherně...
@martas14 nebooj, zůstanem tu a budem furt plašit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
No s těma penízkama to je znamení...my taky dostali nějaké penízky jako z nebe a za ty máme tu naší bublinku...tak snad to manžela přesvědčí, že má do toho ještě jít...
27. lis 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl určitě bude vidět krásný pokrok, jak trpaslíček povyrostl a pustí tě na víkend domů...
27. lis 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janíí, krásně si to užijete..už koukáš po větších kalhotech??já jukla tady na koníku v bazaru a mají hezký..
27. lis 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak pěkně studuj, pak aspon´budeš mít klid na těhulkování...všem to jednou vyjde...
27. lis 2013 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky,jak se vede? Kéžby pustili,ale tomu neveřím...stále mám 6 ascorutinů denně.... :wink:
27. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 - děkujeme :wink:
27. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - neboj vše bude krásný a budeš to hezky Bivojovi/kazi ukazovat ....jen snad mu nebude na lodi špatně ;)
27. lis 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojbholky hele prosim o radu.chtej me od unora do ty prace.Mam hrat fer a verit tomu,ze vsevbude ok a rict jim to ze jsem tehotna?jsou strasne fajn....tak jim to nechci zkomplikovat....
27. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já jsem je dostala taky a to jsem jen špinila, včera jsme je sundali na 3 denně.
ono to je i hodně pro jistotu. a mě mudr. řekla že případně vysadit až nebudu min. 14 dní špinit vubec.
Ono to je hlavně hodně vitamínu C ...takže je asi lepší jej nechat dýl než uplně vysadit.
27. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevite jska vysetreni se delaji na endokrino?jako co tam se mnou bude delat
27. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no včera mi snížila ascorutin na1-1-1, už ani nešpiním, ale stejně ležet...takže ležím, občas chodím po kuchyni, něco povařím, ale jinak nic...je mi furt blbě, a píchá mne v podbřišku...dneska ráno jsem málem vyhodila králíka i s klecí na mráz..děsně se mi zvedl kufr...musíš se tam už nudit, no hlavně abys už měla obrázek prcka u sebe..
27. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jani, máš čas na rozmyšlenou??tak počkej do screeningu a pak jim to řekni na plno..pokud to chtějí vědět na tuty, tak nevím, řekla bych, že řeším nějaké zdravotní zákroky a nemůžu to na 100% slíbit, že jim řeknu v lednu...
27. lis 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no moc casu nemam.on je majitel v lednu pryc:(
27. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já mám pocit, že snad v 5 měsíci těhu se má těhotenství oznamovat a to v tom unoru už budeš.
ale nevím, možná bych jim to řekla, alespoň poznáš jak zacházejí s těhotnou ....ono to taky hodně o lidech řekne.
Ikdyž na druhou stranu by asi bylo pochopitelný, kdyby Ti pak řekli, že Tě v tomto případě nechtějí. Protože by jsi v práci byla třeba jen půl roku ...a šla rodit ...tak jestli to je pro ně vůbec výhodné někoho na tak krátkou dobu "školit" a pak shánět někoho jiného.
27. lis 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to bych jim prostě řekla..přišlo by mi blbý, přijít s tím v únoru, zvlášt když je velice pravděpodobné, že můžeš skončit na rizikáči a vůbec nenastoupit, z domova bys dělat nemohla??
27. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no o to mi jde nemam zaludek nekam nastoupit nict nerict kor kdyz je to rozjeti tak duleziteho projektu....asi jim to proste reknu a kdyztak si najdu praci jinou.
27. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek