• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
Ahoooj holky, hlásím dneska 1DC, což znamená, že přesně za měsíc budu stimulovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ted sem v jednom kole, protože připravuju byt na velký stěhování pokojů :grinning: Budeme malovat dětský pokoje a k tomu stěhovat nový nábytek :grinning:
27. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - tak třeba budou rádi, že budeš moct třeba jen těc pár měsíců v tý fázi zajetí a pak už to zvládnou.
tak uvidíš no.
27. lis 2013 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na tý žádosti na screening má termín porodu 7.7.2014....to jsem zvědavá jak to nakonec bude :slight_smile:
27. lis 2013 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo, určitě bych to řekla na férovku..musíš Bivojovi věřit...no a pak stejně budeš na mateřský..a jak je ti dneska, Jani??co zvěř??
27. lis 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak to budeme mooc držet pěsti, pěkně si to doma vygruntuj..pak budeš pěkně v klidu..
27. lis 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no to já jsem si právě říkala, že je to hezký datum..a že císaře se rodí dřív, je to pondělí...
27. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak mě po tom císaři tenkrát říkali, že příště budu rodit kolem 36-38týdne, tak uvidíme jak to bude ve skutečnosti. Ale to je ještě hrozně moc daleko ...
27. lis 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo zavolam jim verim bivojovi a kdyztsk si neco najdu.....zavolam jim
27. lis 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kuba se narodil 5.7.:slight_smile:
27. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no ted jdu z endokrinologie a bojuju s tou praci.
27. lis 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to máš kvůli štítný žláze ne?
27. lis 2013 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jj hodna pani doktorka ;)
27. lis 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@jaka17 Tak jsem jim to holky řekla na rovinu....nabídla jim pomoc aspon na dohodu kdyby chtěli na ten rozjezd, že se budu doma nudit tak byli fakt moc rádi, že jsem upřímná a hraju fér...Hele kdyby něco tak já si práci najdu, jsem holka šikovná no né? A hodně toho umím:slight_smile: Mě by to totiž děsně trápilo kdybych nehrála fér....
27. lis 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - asi to je dobře a jak reagovali, že Ti djí vědět či jak?
no hlavně aby Ty jsi teď byla v klidu a pohodě....a jestli by Tě to mělo trápit tak to nemělo cenu.
27. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no trápilo by mě to, že ti lidi na mě plýtvali časem a vším a já bych nehrála fér - jo tak HR ředitelka řekla, že to řekne tomu majiteli, tak uvidíme....stejně to byl nesmysl hledat si práci ted:slight_smile:) jen jsem prostě asi tak hyperaktivní a přišlo mi blbý být bez práce, na druhou stranu co, o miminko se snažím tak dlouho tak co se po těch letech dřiny trochu nenatáhnout a neodpočívat a neužívat si miminko...
27. lis 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak tak, taky se s tím pomalu začínám smiřovat ;)
ale zatím ještě trochu dělám z domova dokud mi neseberou počítač, ale myslím že tak do března bych jim mohla takhle na dálku pomáhat. je nás tam teď 5 a půl, a kolegyně se z rodičovský vrací až v říjnu, tak je to takový na prd. Kolega na naší práci zůstal sál takže má po dovolený apod. a to v unoru roděj. Takže pokud nenastoupím aspon na chvíli tak bdou muset do října někoho hold přijmout no.
27. lis 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb tak holky, je jasný, že všude budeme chybět, já si taky dělám výčitky kvůli svým žákům, kdo je bude mít v druhým pololetí...ale máme svoje priority,ne, jsme dost starý na to, vědět, co je nejdůležitější a člověk je v podstatě vždycky nahraditelnej...tím se furt utěšuju, za mne musí kolegyně v únoru na hory a má z toho depku, neboť to nikdy jako hlavní vedoucí nedělala...
27. lis 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
MNo jo, jdu se chvilku natáhnout, navečer jedu na tu véču s bývalými kolegy:slight_smile:)) tak at jsem plná síly a energie:slight_smile:
27. lis 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeste se musim zitra zvazit nechci videt tech 100 kg na vaze
27. lis 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice neblázni, moc ti to sluší, nemůžou bejt všichni jak tyčky do plotu...hezky si zchrupni, Bivoj si to zaslouží..
27. lis 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no to sice mas pravdu,ale ja hodne pribrala za tech pislednich 5 let...
27. lis 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hele, čas na dietu přijde, ale ted´to asi nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar těhule a skorotěhule :slight_smile:
Jdu nahlásit, že od zítřka stimuluju, cysta zmizela, tak snad budeme mít krásné Vánoce :slight_smile:
27. lis 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@malaradost - tak super
27. lis 2013 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ahojky, jo to věřím...co jsem četla,tak to miminku škodit nemůžu...c se snažím jíst dost i normálně...i občas piju rozpustný vitamíny...a Ty jsi taky krvácela, nebo jen špinila.? :wink:
27. lis 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky, no nudim...děsně....já jsem hrozný živel, už mi začíná hrabat...mě je občas hrozně šoufl tady z wc a z té desinfekce a savo..to mám co dělat...ale zatím jsem to ustála....tak se drž kočko i s mímískem... :wink:
27. lis 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak Orin se ma dobre ;)
27. lis 2013 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost super, tak mexická vlna může pokračovat..máme daší tři čekatelky..hezky nám tady piš, at´nemusíme myslet na ty naše bolístky..
@muddledgirl no to ti věřím, já si doma taky vymejšlím furt něco, abych se zabavila...no a šoufl mi je skoro furt...ale jak to tu čtu, tak někomu je líp i tak po konci 8tt...tak uvidíme..
27. lis 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo, taky jsem zrovna dostala od ní zprávičku..tak jsem moc ráda, že to holka dala...zase další naděje, že to jde..
27. lis 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 co to? bolístky? Nestíhám dočítat, tak snad se mi tady děvčata nějak netrápíte :confused:
27. lis 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek