• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@malaradost neboj, normálka..furt má člověk něco, někomu se zdá mimčo trochu menší než by mělo, jiný špiní, já třeba přímo zakrvácela...no ale naštěstí po každé kontrole se ukáže , že tam mimča jsou a prospívají, takže je chvíli klid no a před další kontrolou znovu strach, jestli je vše ok...naštěstí je nás tu víc takových, tak se nebojíme vlka nic... :grinning: :grinning:
no a už je nám třeba nových //...
27. lis 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl - ale jen lehce zašpinila, prý se tomu ani tak říkat nedalo, ale pro jistotu nasazen a zvýšeny dávky utroše.
ale už je to pár dní asi dobrý. Ale lekla jsem se, vubec si neumím představit kdybych krvácela, ale jak je vidět i to se dá zvádnout.
Tak se drž už jen dva dny do ULZ ...snad Tě pak i pustí domů
27. lis 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Víš,ať mě je klidně šoufl,ale ať je mimi v pořádku... :wink:
27. lis 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb kočííí moc děkuju..doufám, že brzo půjdu dom,nebo se tu ukoušu nudou.... :wink:
27. lis 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak holky já se jdu vyfiknout - to bude těžký pá jediný do čeho se ted vejdu,aby mě netlačil pupík jsou dvě sukně:slight_smile:)) a jdu na tu véču..snad mě nevylapí kontrola ze sociálky....
27. lis 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já myslim, že by tě měli brzo pusiti nebo jim to tam v tý nemocnici nudou rozebereš:slight_smile:)) Budeš se válet doma u televize....hele zase na druhou stranu si odpočineš a až budeš lítat kolem prcka tak si řekneš , jééé to jsem si tenkrát tak krásně odpočinula:slight_smile:)))
27. lis 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 někomu se zdá mimčo menší než by mělo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@malaradost jupííí no jo tak další stimuilantn bande:slight_smile:)))) :grinning:
27. lis 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak jsem od doktorky zpět, histologie - negativní, hodně jsem si oddychla, docela jsem se bála. Tak a naplánovali jsme 2.IVF - dlouhý protokol, prý krásně nesu a mám zásobu, tak zkusíme tenhle. Navrhla mi tu 7denní injekci - jen kdo z vás jí měl, kolik se platí, ale asi to bude pohodlnější na těch prvních sedm dní, že nebudu muset píchat furt ty injekce a bude pak v kombinaci na dopíchnutí s puregonem, tak jsem ráda, pero je lepší. Tak možná koncem ledna, začátkem února budem vědět, zda se povedlo, mužskej má pak 5.2. kulatiny, tak by to byl super dárek :slight_smile:, on si prý jiný ani nepřeje.
27. lis 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mimochodem myslim, že miminko je možná pozadu,ale já jsem od pondělí napřed---začínám 4.měsíc a nasranost a vzteklost a nesnášenlivost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. lis 2013 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa tak super budu držet palečky:slight_smile:))) tu elonvu myslim měla @pidisek a ještě někdo sakra....
27. lis 2013 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: Ty naše pozitivní janičko...děkujuuu
27. lis 2013 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já jdu ted na véču předvánoční s bývalýma kolegama a na většinu z nich se těším:slight_smile:)) akorát musim do kabelky náky pití a čokošku kvůli tomu blbýmu tlaku...asi piškoty čokošky jsou všechny sežraný - ale kupodivu to neni jen moje práce:slight_smile: z tý obrovský Milky za 7 pětek jsem neměla ani kostičku:slight_smile:
27. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl přečti si ten odkaz co jsem sem dávala to se pobavíš!!! :grinning:
27. lis 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,to je super,tak si to tam užij hezky..i za mně..... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my jsme s přítelem taky čokoládový...přečtu kočko a díky za dobrou náladu muck :slight_smile:
27. lis 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl neni zač a kde vlastně ležíš???
27. lis 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: na gyndě v Trutnově
27. lis 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no trošku z ruky, kdybys byla blíž tak tam za tebou zajdu:slight_smile:
27. lis 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice To je, Ty seš fakt zlatá...si myslim,že s Tebou musí bejt dost sranda... :wink:
27. lis 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl posledni dobou jsem dost pruderni :wink:))))
27. lis 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak to je mazec, ten odkaz....lednička, maso, lidi,byt to znám a to jsem zatím osmý týden.... :grinning: Chodím po bytě a všude pálím vonné svíčky a dávám vůni do elektriky... :sunglasses:
27. lis 2013 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice odkaz je špica :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: četla jsem to manželovi a ten se zarazil a ...to bude tak strašný?? :grinning: :grinning:
27. lis 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice hele, tak si to užij a dej si za mě Birrel..
27. lis 2013 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahoj, jen dotázek, neměla jsi ke stimulaci Elonvu? nebo si to pletu a kolik si platila. Tak nějak dáváme dohromady penízky na leden, to bude zase fičák, ale ten stojí za to. Děkuji.
27. lis 2013 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa já bohužel ne, to byla mufyxa myslím...budu držet palce, at´všecko vyjde jak má...
27. lis 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa - mám pocit, že pidisek psala něco o 10500,- Kč
27. lis 2013 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ahoj ja mela Elonvu, ale byla to zavadecí akce takže ja neplatila nic.... velký štěstí - jinak nejak kolem 10500,- ale stojí to za to, fakt to funguje pry mnohem lip, nez klasika...snad jo, a ja jsme snad ten zářný případ :slight_smile: ja ji teda mela při krátkém protokolu, pak už jen tři injekce a šup na OPU....

tak moc držím palečky at to vyjde!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :slight_smile:
27. lis 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čauky ženy, tak jak je??? Co nového???
27. lis 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj, co nového u tebe, já vždycky zaskočím jen tak na skok a nestíhám dočítat
27. lis 2013 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek