• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
autor
Tak jsem doma nacpana k prasknuti a utahana ;)
27. lis 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jen se cpi za dva :wink:
27. lis 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Ahojky, zítra další IUI, tak snad... Včera jsem byla na UTZ, foliků bylo 5 a jeden měl dokonce 34mm, takže rarita a doktor sám kulil oči :grinning: :grinning: :grinning: Já sem také nahlídnu jen občas, nestíhám dočítat...A co Ty? jak válčíš?
27. lis 2013 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Tak to je dobře, uvidíš, že se to podaří.... :wink: , já zatim nic, po tom posledním nevydařeným ketu zatím nemám psychicky na další snažení......pekně nás to rozhodilo i manžela......zatím se kochám mimčem u kamarádky, má malou holčičku měsíční, tak se vždycky pomazlím a zatím mi to stačí , ale mimčo pořád chceme,jen nevím kdy se zase odhodlám.....
27. lis 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 tyyyy jooo pstrosi vejce :slight_smile:))))tak Monco tfuuuuujjj a prsk prsssskkkkkk budu mackat moooc
27. lis 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Moje kamarádka má také měsíční holčičku, dnes je jí měsíc, tak se jezdím ňuňat :wink:
Přes Vánoce se dejte dohromady, nadechněte se a v lednu se uvidí :wink:
27. lis 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Pštrosí vejce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: , no to je po mně :grinning: :grinning: :grinning: Děkuji, uvidíme, zítra si prostě jedu pro miminko :wink:
27. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 no ještě nevim, teprve teď se mi začíná vracet pravidelný cyklus menstruace víš, po těch všech hormonech, jsem to měla strašně rozházený a hlavně mi bylo pořád špatně......navíc mám pořád nějaký problémy v rodině, takže tenhle rok je pro mě naprosto katastrofální......ale jak jsem tady četla tak spoustu snažilek odsud se konečně dočkalo a za ně mám upřímnou radost
27. lis 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Dořeš si rodinné problémy a do Nového roku vykročte pravou :wink: Hold je někdy rok na prd, ale 2014 bude pro nás čekatelky plodnej :wink: :wink: :wink: Držím palce, Leni :wink:
27. lis 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 každý den se skoro modlím, aby už byl leden a tenhle hnusný rok už byl pryč,pořád věřim že se nám to jednou povede
27. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek no mě právě doktorka tohle navrhla, řekla doplatky u těch dalších léků a tady k té neřekla nic, třeba to taky mají jako novinku a budu platit minimum, kéž by. Už takhle budem platit dost.
28. lis 2013 v 05:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jo @mufyxa ji nedavno kupovala ta by mohla vedet.ty prachy to je des.Necobmibo tom povidej.80 litru jen to hvizdne.
28. lis 2013 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel holka urco je lepsi dat se do poradku,uzit si Vanoce a pak v klidu zacit. Z vlastni zkusenosti muzu rict,ze odbourat vnejsi stredovy faktory,ktery na cloveka pusobi je vetsina uspechu.....
28. lis 2013 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno, holky..škoda, že není tak hezky jako včera...to jsem si užívala sluníčka..

@monyna83 ahooj, moc držím palce, všechny co mám...tfuuj, tfuuj,tfuuj... :grinning: :grinning: :grinning: hezky jsi to tam vajíčkům připravila, tak ted´už jen //
@lenkafel taky zdravím a doufám, že ten nový rok přinese nové a lepší časy...hlavně plodné..
@janice_opice tak cos tam poslala dobrýho Bivojovi??Jsi asi ráda, žes z téhle práce odešla- bez stresů jsi určitě podpořila těhulení, vid´... no a zítra už frčíte s krásným novým obrázkem mimča směr Dráždˇany...to bude paráda, závidím...
28. lis 2013 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Doufám...ale bojím se.... jak Ti je?
28. lis 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel určitě, stejně jako nám. Já už jsem to taky letos nechtěla hrotit a začínat s léčbou a nechám to až po Novém roce...a Ty to máš naplánovaný jak?
28. lis 2013 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj, díky, snad vlastně moooc dobře..tedy mám furt silnou kocovinu, všechno mi smrdí, včetně psů...to ti je strašný, prostě cítím ho, jak mi leží pod postelí a zvedá se mi kufr...a přitom jsem měla tenhle psí pach tak ráda...
takže je mi náádherně a ležím,čtu si, nohy hore...naštěstí mne hýčkají, no paráda..klidnější budu tak v lednu, po kontrole na vývojové vady..
No aty ted´zvládneš školu a pak i ty //...letos už končíš??
28. lis 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jeeee s tim psem to mam stejne a nejvic kdyz prijde z venku....ja mela vcera obri kruti rizek v cornflakes s br.salatem,maly pivo a nealko pivo a dva kopecky zmrzky.
28. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mňam....začínám mít to období, kdy mi je blbě pokud nežeru...jakmile si vybavím papů, tak se mi udělá líp , no a tak hodinku po jídle mi to vydrží...myslím na to, že opravdu racionálně se ted´jíst nedá...mám chut´na samý prasárny...sladký, salámy, tlačenku, paštiku...
28. lis 2013 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jééé tak to jsem měla těch minulých 14 dní, ted je to o malinko lepší....... Holka včera to byla sranda, všichni říkali jak mi to sluší ajak prej jsem zhubla v obličejí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cháááááááá dostala jsem džbánek na pivo- ted prý na mlíko z té krásné staré keramiky - taková ta hněda jáá to sbírám a všichni se mi tam podepsali :slight_smile:))))) a
28. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin no naplánovaný to zatím nemám nijak, doma jsme se s manžou domluvili, že vyzkoušíme jiný car, tak uvidím......
28. lis 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 tak jsem byla spokojná, byly jsme tam 3 těhule a byla sranda, já jsem tam přišla a ta jedna (6měsíc) tam už seděla a chtěli mě zahnat na druhou stranu na lavici tak říkám že to neni dobrej nápad, že chodim furt čůrat a Mery prej no proto sedim taky tady..tak se kolega posunul a já dřepla vedle ní. pak dorazila další těhule(ta má termín konec ledna) a zase jí chtěli zahnat na lavici a na: to neni dobrý chodim furt čůrat:slight_smile:)))))))))))))))))))) tak jsme tam seděly těhule vedle sebe jak na hřadě:slight_smile:))))) a furt lítaly čůrat
28. lis 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo jinak mi dneska dorazily dvě noční košilky těhu/kojení,ale jsou krásný a daj se nosit normálně, tak ty OK, pak takový legíny těhu - ty jsou mi dlouhý:slight_smile:) a s džínama jsem to nějak nvychytala a koupila jsem si nějaký strašně obří:slight_smile:)))))))))))))))))))))))) tak jsem to volala manžovi a prej mi je zúží a zkrátí:slight_smile:))))))))))))))))))) Asi se stavim v HM
28. lis 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel a kam se chystáte?
28. lis 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to sis to krásně užila,jani....já koukám i tady do bazárku a mám cuky si něco objednat...včera tam zrovna byly hezký velký těhu džíny, ale asi je fakt lepší si to zkusit...němci mají ty velikosti větší, jinde zas menší...ale těhu oblečení fakt největší výběr HM...,i takový můj sportovní vkus...
ten tvůj muž i šije???no to teda smekám..
28. lis 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: no spíš jako upravuje a spravuje na stroji než, že by vyloženě šil:slight_smile:))))))) ale je na něj božskej pohled když šlape ten šicí stroj:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))))) víš jak vypadá tak si ho představ ještě s urputnym výrazem - akorát nit mu musim navlíct já páč má obrovský ruce a už blbě vidí nablízko:slight_smile:)))))))))))))))))
28. lis 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - já mám ve skříni těhu džíny z posledne a džínový lacláče, tak snad si s tím vystačím. A nějaký pak 3/4 na jaro a červen ...tak snad to bude stačit :slight_smile:
a ty lacláče jsou fakt super kamarádka je měla půjčený a odchodila v nich hodně času. Snad jsem je někomu nepůjčila a budou ve skříni
28. lis 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb já jedu na OC 6 do HM protože normální džíny už nezapnu a v sukni se mi furt chodit nechce.._
snad tam něco seženu....:slight_smile:o lacláčích jsem taky uvažovala..ale moc si toho nakupovat nechci tak 2 věci na střídání a jak bude teplo tak zase sukně s gumou a pohoda
28. lis 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já taky chodím s rozeplýma kalhotama, ještě že jsou pásky, ty to schovají, ale můžu už mít jen jedny takhle, jinak se mi rojíždí zip :angry:

ale jak jsem doma tak naštěstí nic moc nepotřebuji zatím
28. lis 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já je dostala od švagrový, teda doufám, že jsou ve skříni ...jinak nevím kdo je má :unamused:
28. lis 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek