• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@muddledgirl - tak držím palečky aby bylo vše v pořádku a prcek se měl čile k světu a krásně se vyvíjel.

A tu hematologii má ve speciálním centru nebo z CARu? mě doktorka na hemu řekla, že CARy nedělají celkový obraz. Mě třeba v CARu vůbec nezjišťovali tu hodnotu d-dimerů---nebo mi o tom alespon nic neřekli, a na hemato.řekli, že je zvýšená a že může vše způsobovat.
28. lis 2013 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb z hematologie z nemocnice.....děkuju moc....doufám, že vše bude o.k.... :wink:
28. lis 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - hm ..tak to už mě nic nenapadá ...bohužel ... :angry:

a kdy na něj jdeš?
28. lis 2013 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Tak to je hrůza, taky jsem to prožila a doufám, že nikdy více...pokud to neví ani doktoři...bylo mi řešeno, že se to takhle často nestává...
Tak tobě držím palce na utz, hod´nám sem nějakej hezkej obrázek...
@kamisb ahoj kami, tak snad se nám to krátí a budeme brzo už v tom 2.trimestru..to si oddychnem...
28. lis 2013 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb na smichov uz nestiham tak jindy
28. lis 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no krátí :slight_smile: ještě měsíc skoro ..27.12. bych měla být 12tt+5 ..ale janička psala že je konec 1.trimestru 13tt+4 ..teď přesně nevím kolik ...tak to bude ještě o něco dýl ...no ale i tak to prostě rychle uteče, prostě musí a vše bude ok
28. lis 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - zítra dopoledne :slight_smile:
28. lis 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb zítra....tak ať už to je za mnou...
28. lis 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 No, bohužel jí ano..,děkuju kočko :wink:
28. lis 2013 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já jsem vyčetla, že největší riziko je do 60 dne vývoje od oplození, to se formují všechny systémy a pak už mimi jen roste..Tak to je zase radostnější..je to vidět i na té aplikaci Your embryo..tam je už od 60 dne jen růst..a dodělávky :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2013 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no moje morulka má dneska 44 dní, tak ještě 16 ...hm :angry:
28. lis 2013 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já to mám ještě 29, ale je to zas o chloupek lepší než ten 14 tt :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2013 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zitra dopolko to taky nestiham tak proste jindy 13 +2 tt je konec 1.trimestru
28. lis 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - to asi jo :slight_smile:
28. lis 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Od Opu ma 44 dni????
28. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice .- tak to bude asi 1.1. :slight_smile: pokud pujde vše jak má
28. lis 2013 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - od opu podle tvý aplikace 44 den
28. lis 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Ahoj, to víš, že se to povede a lednu bude líp. Hlavu vzhůru, s největší pravděpodobností budu bojovat v lednu s tebou :slight_smile: Dnes nic moc..
28. lis 2013 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj, jak nic moc?? :confounded:
28. lis 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahoj Janinko, děkuji za podporu, ale šla jsem z CAR skleslá, jak slepice... Tak snad v lednu :wink:
28. lis 2013 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nebud tajemná, co ti řekli??
28. lis 2013 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Michal naprosto děsivě bídnej spermiogram, takže mi rovnou Dr. řekla, že nemám počítat, že by se to povedlo. Pak mi chtěla udělat PCT, jenže já si dala sprchu :angry: Neuvědomila jsem si to :angry: Blbka jsem !!!
Ale i tak ho nabrala- naprosto negativní. No a další věc, mám nějaký mega zánět děložního čípku. Vypadá prý jako jahoda. Zduřelý, rudý a plný krve, napovrchu prostě jako jahoda. Při odběru PCT mi vlastně odebrali z čípku jen krev. Doktorce se to vůbec nelíbilo, prý by se to mohlo dostat až na vejcovody...
Už před půl rokem mi vyšla blbě cytologie a můj gyndař mě objednal na další teď v prosinci, že si to chce pohlídat. Předtím to zjistil z výsledků laborky, teď je to viditelné pouhým okem...
Takže jsem z toho neskutečně přepadlá... Byla jsem tak pozitivně naladěná, těšila jsem se a taková podpásovka... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
28. lis 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Michal naprosto děsivě bídnej spermiogram, takže mi rovnou Dr. řekla, že nemám počítat, že by se to povedlo. Pak mi chtěla udělat PCT, jenže já si dala sprchu emoticon Neuvědomila jsem si to emoticon Blbka jsem !!!
Ale i tak ho nabrala- naprosto negativní. No a další věc, mám nějaký mega zánět děložního čípku. Vypadá prý jako jahoda. Zduřelý, rudý a plný krve, napovrchu prostě jako jahoda. Při odběru PCT mi vlastně odebrali z čípku jen krev. Doktorce se to vůbec nelíbilo, prý by se to mohlo dostat až na vejcovody...
Už před půl rokem mi vyšla blbě cytologie a můj gyndař mě objednal na další teď v prosinci, že si to chce pohlídat. Předtím to zjistil z výsledků laborky, teď je to viditelné pouhým okem...
Takže jsem z toho neskutečně přepadlá... Byla jsem tak pozitivně naladěná, těšila jsem se a taková podpásovka... emoticon emoticon emoticon
Sakra, předtím jsem to poslala sama sobě, no jsem rozhozená...
28. lis 2013 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 :unamused: Monco to me mrzi,ze se citis tak bidne:(asi si potrebujes odpocinout a dat se do kupy...
28. lis 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja jsem total hotova a tonjeste jedu na skauta a pak ze skauta
28. lis 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Asi ano, třeba je ten čípek takhle zduřelej z Clostíku a Pregnylu, doufám...Před nedávnem jsem jezdila s kamarádkou na onkogynekologii na Bulovku, měla to samé a stejné viditelné příznaky...Ona se o mimi nesnaží, jen jí tohle svinstvo objevili na cytologii...Takže se uklidňuju :confounded:
28. lis 2013 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 sakra, to je fakt smůůůla...moc mě to mrzí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: t :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak se dej do kupy ,pochlastej oVánocích a po Silvestru teprve začneš abstinovat...všecko má své výhody...já vím, co by tě těšilo víc, ale toho se taky dočkáš, jsi bojovnice..
28. lis 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice šetři se matko...atˇse neschvátíš...
28. lis 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Kuju...
28. lis 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no holka, je to svinˇa život, někdy...bude to zase ok :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. lis 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek