• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

23. ledna 2017 
@jaka17 Já vím, teď se musím vyléčit, pak se nadechnu a po Novém roce budu zase bojovat...
28. lis 2013 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no dneska jsem si dala teda fkt, že jo, ted jsem přilítla a za chvilku zase letim na skauta
28. lis 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 - moc mě to mrzí, drž se ...hlavně aby vše dobře dopadlo.
28. lis 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hustý :slight_smile:)) jako mě to dojalo????já jsem fakt marná
http://www.seberizeni.cz/nejlepe-utracena-mince-v-historii/
28. lis 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb ¨Musí, já to nevzdávám :wink: :wink: :wink:
28. lis 2013 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - to je dobře
28. lis 2013 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 teda musim říct, že už jsem začala nosit tu bolu, jsem si to vyškemrala:slight_smile:)))ale kromě mě se moc líbí našemu blbovi kocourovi:slight_smile:))takže ted mě furt loví:slight_smile:
28. lis 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj kočičky mají rádi rolničky :slight_smile:
28. lis 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no dneska jsou ta nase zvirata na zabiti od rana jsem jexrano musela srovnat na hromadu a dva z nich dostsli uterkou odpokedne treti
28. lis 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice mam jedny těhu rifle Mamas Papas jsou mi velký přes boky takze padají... Jsem je koupila kdyz jsem myslela ze přiberu mnohem víc - nechceš je?
28. lis 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice v Teplicích je ještě jeden car, chodili jsme do pronatalu a teď chceme vyzkoušet ten druhý, myslím že se jmenuje stelart nebo tak nějak
28. lis 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nevím jestli pujdem hned v lednu, ale chci se do toho nového caru objednat aspoň na první konzultaci , abych věděla co a jak......
tak to je mi líto, tak uvidíš jak to dopadne.....na tvýho chlapa to všechno má taky vliv a proto asi ten špatný spermiogram
28. lis 2013 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Já už neměla úplně dobré výsledky cytologie v červnu u mého Dr., pak jsem šla do CAR. Michal měl až do teď výborné spermio a mě na čípek také nikdo nic neřekl, do dneška...No, uvidíme...

Příští rok bude lepší, uvidíš, držím palce, ať to všechno zvládnete v pohodě :wink:
28. lis 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek myslim, že se do nich nevejdu ty jsi strašnej hubenour :grinning: :grinning: :grinning:
28. lis 2013 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 uvidíš že i u tebe to po novém roce bude v pohodě, moc ti držím palce
28. lis 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mony drzim palce aby to dopadlo dobre a pristi rok si mela // :wink:
Jani co .as vse za zviratka? Jen ciciny?
Necetla jsem celou diskuzi od zacatku tak pogratuluji vsem tehulkam a nam cekatelkam pevne nervy a hlavne konecne ty // na testiku a pak i zdrave mimi v naruci :slight_smile:
28. lis 2013 v 19:46  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel Jasný, zabojujem :slight_smile: :slight_smile:
28. lis 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm Moc děkuji, i Tobě držím palečky a 2014 bude po tolika letech prostě plodný rok :wink: Pro nás všechny
28. lis 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 nic jiného nám nezbude, jestli chceme mimíska :wink:
28. lis 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 nay to ceka ted v prosinci tak na vanoce si udelame ten nejkrasnejsi darek v podobe pozitivniho testiku.jestli bude fakt pozitivni tak jsem rekla ze se vzdam vsech darku co dostanu a rozdam je :grinning:
28. lis 2013 v 19:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm My dnes byli na dalším IUI, ale výsledky celkem katasrofální, takže jsem skeptická a nebudu si dávat další naděje. V prosinci se dám dohromady a leden-únor to jistí :wink:
Samožřejmě, pokud by se stal zázrak a já otěhotněla, jsem na tom s dárky úplně stejně :wink: Díky :slight_smile:
28. lis 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm máme jednoho bláznivýho psa- středního prý je to pšeniční teriér nebo co no nevim, je to magor...dvě kočky(starou kočku a šiblýho kocoura), dvě praštěný andulky a dvě máklý Agamy vousatý a do toho nám tu cvrkaj cvrčci,kterejma ty agamy krmíme:slight_smile:)))
28. lis 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jakou mas velikost riflí?
28. lis 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel on ten správný čas přijde a už jsi někde na konzultačce byla? Kam jsi vlastně chodila?
28. lis 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm ahojky taky tě moc vítám :wink: a jak jsi na tom, teprve stimuluješ, nebo už jsi dál? a je to první pokus, nebo zasloužilka? V každém případě moooooooc držím palec, ať se tu svezeš s holkama na krásné dvojkové vlně .......a jinak doufám, že si pod stromeček přeješ samé trvanlivé potraviny, aby pak až je budeš rozdávat dělali jen samou radost :grinning: :grinning:
28. lis 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 až příští rok, ale nakonec jsem se rozhodla pro to vzdělávání.. sice trochu nudný téma, ale nepíše se to tak špatně.... no, já tomu pořád věřím, že to vyjde. jen se nějak vnitřně, zatím, těch imunoglobulínů, pořád, bojím a to by tam prý být nemělo.... tak nevím jak to udělat a být free.... když vím, co dokážou kortikoidy...je fajn, že Ti je dobře, ale nedivím se Ti, že Ti vadí pejskové. Duffinka pořád hárá a taky mi ta její vůně nijak nevadila a teď je to takový divný.... napůl voní, napůl smrdí.. a to nejsem těhule:slight_smile:
28. lis 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 ahoj Moňulko, no nezní to moc optimisticky ty zprávy co tam do tebe naprali, ale víš, že zákon schválnosti je nejlíp fungující zákon, takže i když se všechno spiklo proti, tak třeba to bude právě to pštrosí vejce co jim vytře zrak :wink: :sweat_smile:
ale jinak ti řeknu tajnou zprávu :grinning: :grinning: 14-náctka je to nejlepší číslo na světě takže ten příští rok je to tutovka zlatíčko, fakt jo!!!! :wink:
28. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martas14 Ahoj Marti, ráda Tě tu zase vidím:slight_smile: jak je na Moravě? Zatím jsi pořád čekatelka nebo už je něco nového?
28. lis 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Mony:slight_smile: hlavně nebuď skeptická .... pozitivní přístup a věřit... vím, že to je těžký, ale určitě to dáš:slight_smile: neboj
28. lis 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin ahoj Kačí, doufám, že tě to učení aspoň trochu rozptyluje i když já osobně si nedokážu moc představit, že by mohlo učení vyvolávat šťastný pocity, ale to je spíš tou mou leností, že já už bych nemohla studovat ani prd :grinning: :grinning: ale jak už jsem psala mony, ten příští rok je super, ultra, mega šťastný takže tomu věř ta 14náctka nám změní život :wink: Přála bych ti aby tě ty imunoglobulíny mile překvapily a zahnaly všechen tvůj strach, určitě budou lepší než kortikoidy, sice tomu nerozumím, ale srdcem rozhoduju, že budou super a hlavně s finálním úspěchem :wink: :wink:
28. lis 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek