• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@coralin ja to jeste nemam potvrzeny, esli se nam muze stat zazrak nebo ne, takze na nem neustale pracujeme :grinning:
15. črc 2013 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 to je blbý, já je občas měla taky, ale pomáhají mi na to reiki.
15. črc 2013 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 jejka, tak to se mam na co tesit
15. črc 2013 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem se holky objednala na pilates a na Slow flow jóga I/II
15. črc 2013 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
holky, esli se chcete fakt od srdce zasmat, tak si nejdriv prectete clanek na idnesu a pak si este pustte video:slight_smile:
http://praha.idnes.cz/divocak-preplaval-od-stvanice-vltavu-dwf-/praha-zpravy.aspx?c=A130715_132603_praha-zpravy_sfo
15. črc 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice a kam ses to zapsala? kde to je? ja zvazuju jogu, mam silene zablokovany cely telo, od psychiky.
15. črc 2013 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 já to četla:slight_smile:)) jako tojsouzprávy jako prase doslova!!! :grinning:
tam u nás na Pze 6 jsem si našla nějaké cvíčo tak to chci zkusit:slight_smile:) právě kvůli zádům a psychice a celkově lepší kondici, pročistit se...
15. črc 2013 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Děvčátka my jsme skvělá parta hic :grinning: :grinning: , za chvilku se tady budeme předhánět kdo je na tom hůř, ten vyhrává :grinning: :grinning: :grinning: . Janinko, to s těma vejcovodama bylo fakt vtipný!!!! :grinning:
15. črc 2013 v 15:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak jsem se objednala ke známýmu porodníkovi na konzultci ohledně té laparky, tak jste mě nahlodaly, že jsem nemeškala ani minutu :wink:
15. črc 2013 v 15:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pavlina1976 no jsem to chtěla nějak odlehčit!!! :grinning: :grinning: to jsi udělala dobře taky bych topotřebovala zkonzultovat, ale nemám nikoho s k¨ým bych to mohla jen v CAR...
15. črc 2013 v 16:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Já to sem pak napíšu co mi řekl, uvidíme no :wink: . Zkusit se má všechno že jo :wink:
15. črc 2013 v 16:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 a kdy tam jdeš?
15. črc 2013 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jsem přesvědčená, že díky tobě a ostatním děvčicám zde to fakt líp snáším :wink: . Děkuju :wink: Sešly jsme se tady skvělá parta....Ještě aby jsem tam měly všechny ty// a bude to úplně bájo :grinning:
15. črc 2013 v 16:06  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ve středu mu mám volat a řekne mi termín kdy má čas, ale myslím, že do konce týden se snad domluvíme, slouží v nemocnici, tak si na mě chvilku snad udělá:slight_smile:. Mám švagra primáře na očním, tak to víš, že s klukama jak studoval, tak se pořád kamarádí a víme všichni, že známí (či příbuení) ve zdravotnictví jsou k nezaplacení... Tenkrát mi tu laparku taky domluvil on. Radil mi tenkrát, že nejlepší car je v Brně, ale je fakt, že pro mě je to děsně z ruky :frowning2:
15. črc 2013 v 16:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 určitě je to lepší,když člověk nebojuje sám a má kolem sebe někoho kdo to chápe všechno, protože to prožívá a ví jaký to je , navíc jsme jenomm lidi a mít strach, depkovat a zoufat je rpostě normální....takže určo je fajn, že jsme tady tak spolu a vzájemně se podporujeme!! :wink:
15. črc 2013 v 16:10  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@pavlina1976 mně umřel můj gnekolog a on byl i operatér a ted vlastně jsem takovej sirotek, nemám kam se vrtnout!!! :slight_smile: Hledám a hledám tak uvidíme...
15. črc 2013 v 16:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976
@podzimnice
holky, nevidim vas v tabulce, tak mam prd prehled co mate za sebou, nechcete se tam dopsat?:slight_smile:
15. črc 2013 v 16:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 já bych ráda, ale ta tabulka mě tam nechce pustit :rolling_eyes: , musím večer říct mužovi ať to nějak poladí, někde jsem se tam na začátku zapisovala, ale teď mi to hláší, že tam nemám přístup z tohohle účtu....Nejsem na ty pičítače úplnej vědátor :grinning: . jinak před dvěma lety jsem byla po zjištění endometriozy na prvním IVf, dali mi dvě blastocysty - povedlo se, ale v 8 týdnu konec....no hrůza co ti budu povídat :angry: . Vrhla jsem se na práci a trvalo mi dva roky, než jsem byla zase schopná do toho jít, to víš léta letí.....A jsem moc ráda, že jsem do toho znovu šla, trochu mě k tomu dotlačil muž :wink: . Teď mi zbylo jen jedna morulka, a to bohužel opět nevyšlo. Mrazáčky nemáme žádný. Takže máme ještě třetí pokus a ten bych chtěla hned teď s váma na podzim :wink: . Nějak to teď všechno líp snáším :grinning:
15. črc 2013 v 16:23  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 jo a s Pájou jsem otěhotněla normálně ale ve 23 letech a jsem rozvedená, takže přesně jak vy, ráda bych měla s tím svým mužem mimi a on je bohužel bezdětnej (takže o to hůř) na tom jsme asi všechny stejně že? :wink:
15. črc 2013 v 16:24  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Tak hlavně ať máš šťastnou ruku, ale ta dr. v tom tvým novým caru je bezvadná ne?
15. črc 2013 v 16:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jojo, ja mam bezdetnyho, aspon doufam! :grinning: :grinning: oukej, technika je proti tobe teda, tak si s tim snad muz poradi:slight_smile: ale mozna by stacilo se odhlasit a prihlasit na konika zas...zkusila jsi?
a co ti s tou endometriozou delali?

@janice_opice tak jsem o tom chvili premejslela a myslim, ze nemas pravdu. nejlepsiho chlapa na svete mam fakt ja. :grinning:
15. črc 2013 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice to je ta joga v těch 40stupních?
15. črc 2013 v 16:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 to mě mrzí, že ti to nevyšlo, ale máš ještě jeden pokus, oproti mně... tak to bude určitě dobrý..
já už budu muset řešit minimáku nebo Ivf
15. črc 2013 v 16:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 musím jen souhlasit s Jani, protože mě ta naše diskuse tady, taky hodně podržela:slight_smile:
15. črc 2013 v 16:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 no právě, že nic, prostě jsem nemohla otěhotnět, takže mi udělali laparku, zjistili, že mám endometriozu a že mám jít na umělý....Taky v tom hraje asi roli věk, přeci jen mi bylo už 35 a v podstatě léčba není a to zmírnění je asi tak dlouhodobý a nejistý, že mi radili hned IVF. Ale teď mě ten nápad, nechat si srůsty odstranit a trochu to tam vyčistit a vymést pavučiny vůbec nepřijde blbej :grinning: . Tak uvidíme co mi na to řekne dr :wink:
15. črc 2013 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
autor
@coralin kdepak to je Heatyoga
15. črc 2013 v 16:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Ty jo to je blbý, to mě mrzí :frowning2: , ono se řekne tři pokusy viď? to si člověk myslí kolik nemá možností a najednou je to pryč, kor když např. jako já nemám žádné mrazáčky ani jednou. ale je fakt, že ještě jeden pokus mám. A už jsi to probírala s dr? Sakra jak napsala Martinka, přece se tady nebudeme pořád scházet ( ne, že by tady nebyla fajn parta) ale musíme to už začít opouštět s těma // a založit těhotnící nové téma :grinning: a nejlépe všechny najednou :grinning:
15. črc 2013 v 16:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 jasny, no presne takhle taky uvazuju. ale nechce se mi na tak dlouho neschopnost a este s rizikem, kdovi co mi tam vykuchaj a vzbudim se na dalsi pokus budu moct jit az za tri mesice treba. vis co...:slight_smile:
15. črc 2013 v 16:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 je divný, že tu endometriózu fakt nijak neléčí? Já byla na hysterce v loni a naštěstí na nic nepřišli.. ale zase mám NK buňky:(
15. črc 2013 v 16:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 taky jsem si říkala, koliík mám furt pokusů a ahááá
15. črc 2013 v 16:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek