• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@coralin Já nevím, jak vypadají zralá vajíčka, ale dnes jsem byla 12DC a měla 19-20mm, říkala, že jsou velká a mám OVU, takže dnes a zítra rovnou zkoušet :slight_smile:
Mě právě píchat nechtěla, jelikož se bojí cysty a mnohočetného těhu...Moc díky, mám radost...
5. srp 2013 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jedu na 3 týdny. Dneska jsem vše obvolala, zajistila jsem si sama termín, zavolala jsem do pojišťovny a poprosila jsem je o schválení a je to vyřízený. Před lety jsem na to strašně dlouho čekala, protože mi nikdo neřekl to tajemství, že si musíš vše zajistit a jela jsem až v listopadu. Bylo to sice super, ale teplo je teplo a akce v létě jsou každý večer. Docela se těším, dopřeju tělu hodně regenerace, ale bude se mi stýskat po manželovi a Duffince.
5. srp 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 díky, díky, mohla jsem si vybrat termín ještě v září, ale chtěla jsem si užít ty letní koncerty a akce v lázních, myslím, že by to tam v září už tak nežilo. Docela se těšim, to tělo je fakt vyřízený. No a jak se máš Ty? Jaká byla svatba? Někde jsem četla, že už to proběhlo:slight_smile:
5. srp 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Když jsem byla u doktorky, tak jsem se na to ptala, protože nemám ms pravidelně a zajímalo mě, jestli tam při minimálce ty vajíčka budou a říkala mi, že kdyby byly folíci menší než 19 mm tak by mě do toho nepouštěla a že při týhle velikosti už by tam vajíčka měla být.
5. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 A ty nechceš dvojčátka, trojčátka, paterčátka :slight_smile:))) :grinning:
5. srp 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 parada! takova uroda!:slight_smile: ja vim co je to za doktorku, ale kdybys me zabila, tak si nevzpomenu na jeji jmeno:slight_smile: jo, ta je fajn, byla jsem u ni asi 2x nebo 3x, na kontrolu na UTZ jak mi rostou pri stimulaci na IVF foliky. prosimte, velikost folikulu kdyz je uzralej a praska je cca 20-22 mm, rostou cca 2 mm za den. takze skutecne bud dneska nebo zejtra ovulujes:slight_smile: takze doufam, ze touhle dobou uz na tom lezite a zejtra zase! :grinning: :grinning: :grinning: a podloz si pak zadek a zadny spechy ven z postele:slight_smile: jen at se maj cas zabydlet. ty jo, to ti skoro zavidim, vypada to, ze mate fakt velky sance prirozene:slight_smile: tak drzim palce!!!
5. srp 2013 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Aha, takže už bych také vajíčka mohla mít...Což znamená, že si teda musím počkat, až folíky popraskají a spermouši konečně napadnou ta vysněná vajíčka...
VAJÍČKO...jedno mimi stačí, ale kdyby byla dvě mimča, neváhala bych a nechala si obě...Ale bude to první mimčo, takže i z toho budu vykulená, natož z dvojčátek...Trojčata a více už bych nedala...No, kdyby se i to stalo, to víš, že bych je jako koťata neutopila a byla šťastná jako blecha....JEN...byl by to rachot lebek...
5. srp 2013 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 tak paráda,reaguješ krásně. Tak se teď nezdržuj moc a internetu a honem za taťkou a zkoušet,zkoušet,zkoušet mimi :grinning:
5. srp 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin tak to jsi holka šikovná,že jsi si to tak pěkně vyřídila. 3 týdny relax je super a manžel za tebou nepřijede?
5. srp 2013 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Musím se smát, píšeš to tak krásně, jako večerníček :slight_smile: Moc hezký...
Máš pravdu, ta doktorka byla naprosto báječná a odcházela jsem od ní s úsměvem od ucha k uchu. Ještě připravujem večeři a pak mužíkovi zavelím :grinning:. To víš, mám to naplánované, že PO dám nohy nahoru, zaďál podložím a budu tak ležet alespoň půl hodiny. Ještě raději zkusím prstíkovou metodu, někde jsem o tom četla...V každém případě tomu musíme dát maximum. Je mi až trapně, víš, když tu čtu, jaké máte Vy ostatní problémy. Ale neboj, také se ti to povede, brzo se dočkáš a budeme se radovat :slight_smile: Omlouvám se, splývá mi to...Co Tě teď čeká? Vím, že si psala, vše, co vyšetřují, tak je špatné...Jak to v CAR řeší? Moc bych Ti to přála....
Co záda??? Ještě tolik bolí??? Neblbni a nezkoušej se napravit sama, nebo se nehneš vůbec...Zkus si dojít i na ortopedii a oni ti napíšou nějaké prášky s postupným uvolňováním...
5. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Moc děkuji, mám radost...Doděláme véču, dáme spršku a půjdem hají :slight_smile:
Byla jsem dnes moc spokojená, jak s výsledkem folíků, tak přístupem paní doktorky. Byla fantastická.. :slight_smile: :wink:
5. srp 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martas14 chci ještě počkat no, snad je to tím, že se nanůčci hlásí....za pár dní už budu vědět víc :slight_smile:
5. srp 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Ahojky, hltám tvé příspěvky a moc, moc držím palečky...Jsem strašně zvědavá, jak dopadne testování...Pokud budeš posílat fotku jen známým, prosím jen o info..Moc Ti držím palce a tajně doufám v // :wink:
5. srp 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahoj, no snad se // tentokrát dočkám :slight_smile: , ale tentokrát to tak nějak cítim, tak snad mě moje ženské intuice nezlamou :wink: , tobě přeju taky hodně štěstí, taky čtu tvoje komentáře,ale s tvým problémem zkušenost nemám, takže ti nemůžu předat zkušenosti nebo tak něco.....když budou na testu // tak dám fotku sem na zeď, aby všechny tady viděli, že zázraky se dějou a bylo to pro ostatní povzbuzení
5. srp 2013 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel No tak paráda, moc bych ti to přála... My jsme naprosto v pohodě, oba zdraví, jen nemůžem otěhotnět.
Když to tu čtu, tak všechny hrozně obdivuji a všem držím palce...Jednou se tu budem všechny předhánět, která má větší dálnici :slight_smile:
U Tebe je to na spadnutí, určitě fotečky ulož, ať se máme čím bažit... :wink:
5. srp 2013 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holčiny moje zlaté, jdeme plodit mimíska:grinning: :grinning: :grinning: Držte nám place :wink: pá a dobrou
5. srp 2013 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho jj, přijede, musíme jen najít nějaký penzionek, kde bude moct být i Duffinka:slight_smile: do lázeňského hotelu nám jí nepustí
5. srp 2013 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel bude to dobrý uvidíš:slight_smile: proč by ti jinak bylo takhle blbě???
5. srp 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 to by byl, ale klidně tři než nic..... tak si to moc užijte:slight_smile:
5. srp 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 držíme, držíme....takový příjemný způsob plození to se tu u nás nevidí :slight_smile: tak ať to klapne napoprvé jako pája z pěti vajíček musí být jedno nebo dvě krásné mimuška nato tata :wink:
5. srp 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lenkafel určitě se hlásí a na který den teda vidíš to velké testování? :wink:
5. srp 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin téda koncerty a večerní kolonáda ..úplně to vidím i když jsem tam nikdy nebyla :sweat_smile: budeš se mít jak princezna a tvůj za tebou budou s ňufinkou jezdit a procházky budou jak višňa :wink: Kači tam musíš nabrat síly i kdybys nechtěla, určitě tě to nabije pozitivní energií a dodá sílu na duši a na těle na cestu dál.....už se těším na samé superlativy z lázniček....
jo jo svatbu máme za sebou a všechno klaplo jak mělo, až neuvěřitelně, akorát teda ty horka byly šílené jinak Kůň klapl, ohňostroj, fotokoutek, předání darů i balíček na svatební noc atd. no dřina velká, ale aspoň to k něčemu bylo :grinning: nevěsta nám pak udělala grilovaní a jako poděkování jsme všechny tři družičky dostaly krásné naušnice, což nás šokovalo, ale zahřálo na srdci...
5. srp 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky potřebuju radu od vás zkušených:slight_smile: v čera sem byla na krvi 11 den po ET a byla hodnota hcg 28,v sobotu jsem totiž 2 hodiny zakrvácela tak sem radši jela už včera.Sestřička mi řekla že to nevypadá moc dobře,že těhu asi bylo,ale odešlo myslíte že by mohlo ještě stoupnout??Prej by měla být hodnota mnohanásobně vyšší. :frowning2: Je mi z toho smutno
6. srp 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj, kez by...ve ctvrtek jdu na odber vajicek - strach mam, ze by se dal krajet :slight_smile:. Ale dali mi nejake jine injekce a po tech se mi toci hlava. Od zitra jdu na PN i kvuli zakroku a pak mam dovolenou...ale sefovi se to nelibi! :frowning2: Tak vubec nevim...
6. srp 2013 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 no podle toho jak mi je, tak bych řekla že těhule jsem, ale pořád ve mě hlodá, co když je to jen těma práškama no, ale věřim, že to bude dobrý :slight_smile: , neboj taky se jedniou dočkáš :slight_smile:
6. srp 2013 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin to si taky řikám, že jinak by mi tak špatně nebylo, tak snad to bude všechno dobré
6. srp 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 no možná to zkusím o víkendu.....věřim, že jsem těhu, ale na druhou stranu se strašně bojim, žena testu bude bílo....
6. srp 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - naděje je vždycky, ale opravdu je ta hodnota moc malá, ale počkej pár dní a uvidíš ...poslala Tě aby jsi přišla za několik dní znovu na krev?
6. srp 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel - tak uvidíš, budeme držet palečky a pak napiš.
Jedna holčina měla po KETu snad // así 8 DC...ale čím dýl vydržíš tak to asi bude lepší, prý jim trvá než se rozmrazí :slight_smile:
6. srp 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vědět dám určitě, to je jasný :slight_smile:
6. srp 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek