• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@coralin Kači hlásím u nás nula, přes den něco mezi ledovým děštěm, ale jinak pohoda :grinning:
To víš, že pořád čekatelka, ale dnes jsem rozjela zrušení starého stavebka, takže budou nějaké penízky navíc s kterýma jsme pomalu nějak nepočítali, tak doufám, že by to mohlo mojeho nějak nakoupnout, že ještě když překoná svůj strach z další operace tak máme šanci na další pokus, teda pokud se nezměnilo něco v jeho hormonech a najdou tam nějaké spermijky
28. lis 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 je to muj ctvrty pokus umelka.snazime se o mimi uz nekolik let.pred tremi lety jsme o mimi prisli na zacatku tretiho mesice.netlouklo mu srdicko.uz od zacatku melo spatny rytmus.ji ak mam endometriozu ktera mi znicila pravy vajecnik uplne a levy uz se tomu blizi taky.k tomu me amh je 0, 5 tak ze v kombinaci s endemetriozou nic moc uspesnost.proto ctvrty pokus jedem bez stimulace ktera u me stejne nema vyznam.
Ted beru estrofem na sliznici a zitra me ceka ultrazvuk.mam z toho bobky :grinning:
Mam za sebou nekolik operaci endometriozi a po detech me ceka jedna vetsi kde mi odeberou vajecniky i s vejcovody. :rolling_eyes:
Mimco zarim zadne nemame a tahne mi na 34.
28. lis 2013 ve 21:45  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 jo jo pamatuji si že jsi psala, že to byly taky takové nečekané penízky, takže moooooc doufám, že půjdu v tvých šlepějích a hlavně aby to taky tak dobře dopadlo, jen nevím jak do těch kolejí narvu toho mojeho :grinning: :grinning:
28. lis 2013 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@beryltm tak to máš taky už holka pár těžkých chvilek za sebou :unamused: zítra budeme držet palce na ten utz aby tam bylo všechno ukázkový a aby za to, že nepřestáváš věřit a bojuješ, bylas brzičko odměněna :wink:
já jsem tu jen taková do počtu zatím, my máme problém u manžela a to abnormalitu nevrozené chámovody, takže manžel musel na operaci aby jsme se dostali ke spermijím, ale naštěstí přes všechny špatné prognózy se nám první IVF nějakou záhadou povedlo a máme z něj úžasnou princeznu, teď v létě jsme se pokoušeli o ket, který nevyšel a od té doby se my manža kousl a nechce už do žádného pokusu jít, sice jsem strašně vděčná za to co už doma máme a kdyby už sourozeneček nepřišel, tak i tak je to pohádka, ale ani se o to nepokusit mě hrozně žere, ale zatím se můj sekl a bohužel ho tam nemůžu natlačit násilím :grinning: :wink:
28. lis 2013 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice zítra držím i prdy a těším se na hezké zprávy a fotečky z utz a když vidím to krásné přivítaní co jsi vyplodila, tak já např. miluju koníky nemáš nějakého v zásobě :grinning: :grinning:
28. lis 2013 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 ja nemohla tobo meho tenkrat dostat s drobnym donucenim do honibudky :grinning: ted je mazak a ostatnim chlapum stopuje jak jim to tam dlouho trva a kasa se jak je dobrej :grinning:.
Nastesti mame spermouse nadprumerny.byt problem jeste tady tak uz nevim. :rolling_eyes:
28. lis 2013 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  • To se mi líbí
@martas14 Tak teď jsem se hlasitě a od srdce zasmála, moc Ti děkuju zlato. Obrovsky si mi zvedla náladu. Já jsem také narozená 14.8, takže nepochybně souhlasím :wink: :wink: :wink:

Moc a moc Ti děkuji za podporu. Teď se dáme dohromady a budem bojovat dál, to dáme :wink: No a pokud by to fakt mělo vyjít, tak si koupím na zahradu pštrosa :grinning: :grinning: :grinning:
Irénko, Iris?? Už jsi??? Já dávám znamení, ty púšťaš :grinning: :grinning: :grinning:

Děkuji :wink:
28. lis 2013 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin Jsem spíš smířená s léčbou a IVF po Novém roce, ale pokud by se mělo zadařit, tak budou ty nejkrásnější Vánoce :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Děkuji za podporu :wink:
28. lis 2013 ve 22:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin nebyla, chodila jsem do Pronatalu, ale už jim tam tak nějak něvěřim, došlo i k nějakým chybám z jejich strany a proto chci zkusit nový car
29. lis 2013 v 08:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@martas14 milá Martinko já ti za držení i prdů děkuju jen bych nerada, aby tě bolelo břicho....dnes ráno se Kuba probudil a že ho strašně bolí břicho že nespal, tak jsem ho nechala doma,al jeslti mu nebude líp tak s náma zítra nikam nejede tak tu pro změnu bulí..takže prdy radši nedržet nebo si vyvalíš bok:slight_smile:)) Tady máš ode mě pro štěstí koníka, je to kůň Fríský a je to vážně obří plemeno a strašně krásný(jednoho mají v Šiklandu:slight_smile:)))
29. lis 2013 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 Moňásku hlavně se dej nejdřív do kupy holka, prožij pohodové vánoce.......a po Novém roce hups na to:slight_smile:
29. lis 2013 v 08:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@beryltm hele tak to ten můj má ve zvyku taky, i když v Cube se tam potkal s nějakym chlapem ,kterej šel do honibunky jen jednou :slight_smile:)))
29. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lenkafel oébčas Leni ta změna i dost pomůže psychicky:slight_smile:
29. lis 2013 v 08:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@pidisek hodně velkou, záleží u jak kterých džín a jak kterého střihu, já mám dost kulatej zadek a silný stehna, takže musím většinou zkoušet...nemám jakoby univerzální velikost:slight_smile:ty máš ty džíny jak velký?
29. lis 2013 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno, holky...
tak jsem zase brzy ráno zašpinila, ach joooo...sice daleko mín´, ale jsem z toho rozhozená...přitom se snažím ležet...vzala jsem si 2 ascorutiny a je to lepší...
@janice_opice no na bolu se těším, teda pokud se jí ve zdraví dočkáme...chápu, že pro kocoura je to veliký lákadlo...hlavně, aby ti neskočil na pupík..jo a ten odkaz na orchestr je super, řvu tady jak želva...jak vidím, taky to nemáte lehký, všechno doma ukočírovat..to by byl Kuba doma sám???
29. lis 2013 v 08:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 to nic určo nebude holka však víš, že to je v těchto týdnech normální...hlavně fakt odpočívej......
Kuba by zůstal u mojí mámy kam vezeme psa
29. lis 2013 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - furt odpočívej, asi jsi moc překrvená tak se občas špinění hold objeví.
Drž se ...musíme věřit a bude to dobrý.
29. lis 2013 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak jsem si holky koupila color shampoo od pallete bez amoniaku tak snad to bude dobrý,jinakl totiž vypadám příšerně
29. lis 2013 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice lepší je Casting od Lorealu - taky bez amoniaku :slight_smile:
29. lis 2013 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ty džiny jsou 40-42-těhu
29. lis 2013 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek no tak do toho se nevejdu
29. lis 2013 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek ale jsi hodná.....ale tohle je čistě šampon...nechtěla jsem přeliva ani barvu radši...:slight_smile: já jinak používám syoss
29. lis 2013 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - hm tak do Podolí půjdu až v lednu, ještě mám jednu kontrolu absolvovat u svého gynekologa a po screeningu teprve volat tam. To jsem na to zvědavá a taky jak se pak dohodnout na porodu.no zavolám mu asi hned začátkem ledna a uvidíme :slight_smile:
29. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - na dnešek držím palečky
29. lis 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@meyryen - ahoj, tak jak jde stimulka?
29. lis 2013 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb no jak se to blíží tak jsem vyklepaná já se asi screening dozvím teda dneska jak a co:slight_smile:)) ale už mě jímá stres jak se to blížíé. Manža dneska jede sem nou
29. lis 2013 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice neboj, jani, těším se na dobré zprávy a krásný obrázek...
29. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jen upozornuju, že obrázek až v neděli a zpráva dneska asi až večer:slight_smile:
29. lis 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - já věřím že už to bude dobrý

já si musím na další kontrolu počkat až do 11.12 a to ani nevím jestli ULZ bude nebo ne :(
29. lis 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ahoj, já se dívala na Podolí a tam se registruje k porodu přes počítač...ale ty to asi budeš mít jinak, když je to u tebe daný tou diagnozou...já se bojím, aby na mne vyšlo místo,teda pokud to bude aktuální...
29. lis 2013 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek