• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@monyna83 Není vůbec zač, hlavně musíš věřit a třeba budete mít ten nejkrásnější dárek pod stromeček:slight_smile: co by Tě jinak čekalo za léčbu?
30. lis 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Marti Ty jsi zlatíčko, díky moc za podporu. Uvidíme jaký budou, proto si teď dávám na čas, abych se s tím ještě víc smířila. Ale doktorka mi napsala, že neví jestli nemocnice bude mít peníze a jestli na imunoglobuliny bude... hrozný... ale rozhodla jsem se, že teď do toho prostě jít nechci a nechám to až po zkouškovým a uvidíme, buď prachy budou nebo budeme muset zkusit jinou variantu. Štěstí mi učení nepřináší, ale trochu mi to zabere čas a nemusím přemýšlet pořád nad mimčem a osudem a můžu k tomu řešit jiný věci. Navíc školný, který platím je fakt minimální, takže teď už školu rozhodně nechci vzdávat. Náročný to bylo hodně loni, protože kortikoidy mi zatemňujou i mozek a strašně těžce se mi učilo a myslela jsem, že to vzdám. Nakonec jsem, ale anglinu dala :grinning: což byla poslední problémová zkouška. Je skvělý jak jsi pozitivní a krásně naladěná. Určitě nám to ten příští rok vyjde a bude to super:slight_smile:A co přípravy na Vánoce, už pečeš?
30. lis 2013 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin Víš Kači, asi je to moje obrana. To víš, že se taky bojím výsledků, ale zas na druhou stranu se musím dát dohromady především já, aby měl mimísek klidné a pohodové zahnízďování... :wink: :wink: :wink:
Moc Ti děkuji, dnes mi volala kamarádka, že její kamarádka měla to samé, naprosto totožné a bylo to způsobené stimulací, léčili jí asi 2 měsíce a pak se jí povedlo i mimi.. Sice až po 4 IVF, ale povedlo :slight_smile: Tak doufám, že je to i můj případ a jen mě přeléčí :wink: :wink: :wink:
30. lis 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Víš, tenhle problém napadeného čípku vede s největší pravděpodobností k samovolnému potratu, navíc výsledek spermia byl podprůměrný. Jak říkám, jsem smířená, že se to nepovede a možná bych byla i radši, aby posléze nebylo zklamání ještě větší, když už bych o miminku věděla...
Teď mě ve středu čeká hloubková cytologie, výsledky by měly být do týdne, pak se rozhodne. V tom lepším případě dostanu nějaká antibiotika a budu muset cca 2 měsíce abstinovat se stimulkou. V tom horším onkogynekologie na Bulovce, což si nepřipouštím...Je to prostě zánět a basta :wink: Ta Dr. v CAR mě ale fakt děsila, myslím si, že trochu zbytečně...No, uvidíme, nějak to dopadne :wink: :wink: :wink:
30. lis 2013 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin jojo vyzkoušíme stelart v Teplicích
30. lis 2013 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, co jste po hysteroskopii s kyretáží, dnes bych to normálně měla dostat, začínám špinit a bolí mě břicho na MS, pokud jí dostanu, je to normální MS nebo ne, nebo jen tělo ví, že jsem to měla dostat, protože mi říkali ať počítám s MS minimálně za 4 týdny? Je to pravda, děkuji. eva
1. pro 2013 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa ahoj ja uz to mela pred lety, ale vím ze po tom bylo jakoby sestinedělí kdy se tělo furt čistí ... Pak byl klid a pak přišla ms uz moc nevím kdy ale myslím ze to bylo plus minus v termínu....
1. pro 2013 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eevvaa záleží na tom, někdo začne menstruovat normálně v termínu, někdo až po šestinedělí a jsou případy, že můžeš mít ms jako dvakrát-v normálním termínu a pak ještě jednou po 42 dnech...já měla ms normálně a pak se mi už upravila jako před zákrokem..
1. pro 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak hlavně aby to bylo to pravé a zadařilo se..
1. pro 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Já věřím, že to bude jen zánět a všechno se přeléčí..pak už to bude to pravý a konečně přijde správný čas pro miminko..
@coralin ahooj, je potřeba si oddychnout a nespěchat, snad to na jaře bude všechno veselejší...
1. pro 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice sliznici mam pry ukazkovou, ze po hysteroskopii krasne narostla, na kazdem vajecniku 4 az 5 14mm a nekolik 12mm, ktery pry dosrostou, hyperstimulaku se bat nemam, pry to na nej urcite nevypada.. rikala ze to vypada na 15 odebranych vajicek mozna vic, tak jim moc verim, v pondeli jdu na dalsi ultrazvuk a naplanuji odber bud na stredu nebo ctvrtek, mam se setrit, pichli mi jeste injekci cetrotide.. a jinak dal picham gonal 15O jednotek a k tomu vecer jeste to cetrotide… :slight_smile: hned jak jsem prisla do cekarny, tak za mnou prisla sestricka a pry jak se mam, zda je vsechno v poradku, jestli leky v poradku atd., doktorka hned mi podava s usmevem ruku, proste se tam i pobavim, neni to jak v nemocnici… fakt jsem desne spokojena
1. pro 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahooj to zní dobre :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: držíme všechny nase palecky!!!!!!
1. pro 2013 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak se nechám překvapit, jak to bude, zatím fakt špiním jen na toaleťáku, tak třeba dorazí později. Mě by se to hodila až tak za 10 dní a pak rozjet ten dlouhý protokol, já vím, chci toho moc.
1. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek moc dekuji :slight_smile:
1. pro 2013 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je krása, ten přístup určitě člověku taky pomáhá k tomu pohodovému výsledku..tak držímmoooc pěsti a plivám bacil, at´je vajec kopa...
1. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 cítím to tak:slight_smile: a doufám
1. pro 2013 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel to je teda taky docela dálka...
1. pro 2013 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Určitě to bude ten lepší případ, držím moc palce
1. pro 2013 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Bude to dobrý uvidíš... přejdeš přeléčením a mimčo se pak bude zabydlovat jedna radost. Jen je škoda, že je to delší cesta, když se na něj už tak těšíme. Taky tomu pořád věřím, že se ty moje NK buňky vzdají a povede se to :slight_smile: i když si mimčo dává sakra na čas... :(
1. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooj holky tak jak jste se měly přes víkendík?? Něco nového??? snad nejsou žádné negativní zprávičky, určitě ne, zkusím Vás dočíst,ale ted jsme dorazili, já jsem utahaná jako kotě a musím ještě nachytat synátora a vybalit a tak:slight_smile:))
1. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 No tak to je supeeeerrrrrr tak všechno dobře jde, určo to bude v pořádku, držím palce!!!
1. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jasný, nic jiného si ani nepřipouštím :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. pro 2013 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin Kačí určo si odpočiň, zvolni tempo, dodělej jedno a to druhý už se mezitim třeba nějak vyřeší jak ty léky tak vůbec třeba i jiný věci a budeš víc v klidu a pohodě a odpočatá..... a pak už tomu mimču připravíš jen postýlku!!!! :wink: :wink:
1. pro 2013 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky jak se má @sasanka033 ??
1. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak cooo????? už žžžžž?? nebo ještě ve špitále?
1. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 co ty zlato jak se ti daří? @kamisb a ty Kamčo?
1. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@monyna83 Moňásku super, to se mi líbí takovejhle bojovnej duch - uvidíš, že to je to co je 90% úspěchu, to ostatní přijde samo --- jako co si budemem povídat IUI má malou pravděpodobnost,ale proč to nezkoušet a neodpočinout si od IVF??Užít si Vánoce, dát si sklénku a potom uvidíš jak se rozhodneš:slight_smile:))
1. pro 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lenkafel Lení at ti to hlavně vyjde!!!!!!držím všechno
1. pro 2013 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co @dorra testovala?
1. pro 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Kačí, zdraví je v této věci to nejdůležitější, také bych si ani ve snu nepředstavila, že budu procházet léčením čípku. Tělo si to žádá a já to musím respektovat.
Dáme se dohromady, obě :slight_smile: A po Novém roce už budem pošilhávat po úspěšném IVF :wink:
Také Ti moc držím palce, ať jsou ty hnusné časy za námi a do 2014 bude mnohem líp a plodněji :slight_smile:
1. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek