• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@janice_opice Byla v týdnu na IUI, má z toho perfektní pocit. Tak se za ní modlím, aby jí to vysněné miminko vyšlo. Testovat by měla kolem Vánoc, čili bude mít nejnádhernější dárek pod stromeček. Alespoň doufám :slight_smile:
1. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 a kdooo????
1. pro 2013 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Janičko, třesky plesky...IUI je k prdu a Dr. nám i řekla, že to u nás zřejmě vůbec smysl nemá....ALE ....Hnedle uzdravím tu mou JAHODU (čípek), popiju na Silvestra nějaké to vínko a jdu na IVF...Jak říkám, ještě Vám budu dýchat na záda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2013 v 19:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 no s tim počítám , dávej si každejk večer skleničku červenýho a uvidíš jak to pomůže a uzdravíš se!!! :wink:
1. pro 2013 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice No Sasanka033...Jsme v kontaktu...v úterý nyla na IUI :wink: Čičina :slight_smile:
1. pro 2013 v 19:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice - a co Ty jaká byla plavba a Drážďany?

jinak já asi dobrý, dokonce jsem se dokopala dneska s manželem na procházku.
Ale jak nic moc nedělám tak mě pěkně bolely nohy, jinak žaludek se furt zvedá, ale už jsem si docela zvykla. Jinak v pohodě jen jsem hrozně unavená.

Holky doufám, že se vás všechny problémky už pustí a po novém roce budete připraveny na ty drobečky co už se na vás moc a moc těší.
1. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@monyna83 tak jí pozdravuj a že na ní myslím!!!a moooc jí držím pěsti a at se na nás zas epřijde kouknout, si to nechává pro sebe potvůrka... :wink: :wink:
1. pro 2013 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj kočko...pořád pořád...v pátek ultrazvuk,jestli hematom zmizel...Dnes už 8+0,tak aspoň tak....a co Ty,jak se máš?
1. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kamisb Plavba super,,,,napíšu víc zítra před chvílí jsme dorazili a já jsem fakt strašně ale strašně utahaná tak jdu do peřin a asi koukat na Lovce duchů nebo číst....ale stálo to za to........
Jestli tě to uklidní tak mě už je tento týden mnohem líp od žaludku a zvedá se mi jenom občas......:slight_smile:) takž eneboj:slight_smile:)
1. pro 2013 v 19:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak to je dobře hnusák hematomskej, zas na druhou stranu je dobře, že je to hematom,kterej se vstřebá a nic horšího:slight_smile:)))..já se mám dobře jen moc utahaně, trošku byl ten víken náročnej, přecenila jsem své síly tak jdu do pelechu:slight_smile:))
1. pro 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Holka, já piju suché bílé a to ještě minimálně...Spíš ucucávám Avanti, to můžu :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@monyna83 mno jo tak to ale neni na prokrvení čéče:slight_smile:))) se budeš muset naučit červený....:slight_smile:)))))))))))) to jsou ty vitamíny,který mimčo potřebuje, :slight_smile:))))) tě tu navádim co?:slight_smile:
1. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
No nic holčičky já fakt jdu jsem hotovson!!!! těšim se do pelechu
tak páááááááááááááááá a krásnou dobrou noc všem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 - no ale na sliznici je právě super to červený a někde jsme četly výzkum, že po skleničce červeného denně se líp otěhotní ...někde to myslím Janinka jednou vyhrabala ...a já to asi pak taky někde četla :wink:
1. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice - njn, když jsi celý víkend v pohybu tak se nediv, hezky se vyspinkej.
1. pro 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Jo hnusák hematomskej :grinning: Ty jo...já dnes spala ještě dopoledně masakr a v noci spim klidně i 8 hodin, to neznám....tak se měj moc hezky a zas někdy napiš co novýho... :wink:
1. pro 2013 v 19:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Vyřídím jí to, běž odpočívat a pak nám napiš dojmy z plavby... :wink:
1. pro 2013 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Klidně i cirhózu, když bude třeba...No, zas alkáč, to bych nedala...Já čuchnu ke špuntu a jsem jasná, ale sklenku červeného bych zvládnout mohla... :wink:
1. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb Tý jo, tak to je na mě trochu moc, kdyby občas, ale denně??? Nu což, pro mimi vše :grinning: :grinning: :grinning:
1. pro 2013 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem nevydržela a místo nervování na zítřejší Utz jsme šli na rozsvěcení stromu u nás v Říčanech..bylo to moc krásný a ted= letím do pelecha, zítra v 9.30 na UTz, tak napíšu..
@janice_opice musíš nám tu plavbu vylíčit, hezky si odpočin..teda Sasanka se na nás vyprdla... :grinning: :grinning: :grinning:asponˇmá od nás klid...taky už jí to tu lezlo na mozek...tak snad nám oznámí // :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb ńo já už jsem si asi taky zvykla...líp mi teda není...
@muddledgirl no tak to spaní ti závidím, já spím blbě, ráno vejřím...tak snad to přejde taky, hlavně to zvládnout s mimčem..
@monyna83 jo jo, dej si vínko, červený kudy teče, tudy léčí..
1. pro 2013 ve 20:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 zitraaaaa mooooooccc drziiimmmmm........
1. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17
cau holky, ja jsem se na vas nevyprdla, ale byla jsem z toho takova smutna. tahle diskuse uz je jen diskuse tehuli po IVF, coz je samozrejme v poradku, ale ja uz jsem z toho mela depku, protoze po ty laparce jsem hned do IVF nechtela a tim padem se u me nic nedelo a pak anovulace a k tomu zas kvasinky a 17DC zase ms... tak uz jsem vas obcas jen cetla, ale uz jsem nemela ani co rict k tem vasim tehu potizim...dyt ja to vubec neznam, nevim jaky to je a proste jsem se tady najednou cejtila tak nepatricne. no a vymodlila jsem si folik napravo, tak jsme sli do IUI. no a ted mam zase problemy s tema kvasinkama, dneska me i picha v brise, pojedeme rano na gyndu, nezabraly mi dvoje naky vkladaci tydlenc a uz zdaleka nejsem takovej optimista, jak psala monyna.
takze si nemyslete, ja vas sleduju!:slight_smile:
1. pro 2013 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 KOČKO,já tak spim asi tři dny teprv...doma jsem nespala skoro vůbec..no jo,ale co tu chceš pořád v nemocnici dělat....mějte se s mímem... :wink:
2. pro 2013 v 07:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 tak to doufám :slight_smile:
2. pro 2013 v 08:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin no dálka, autem tam za hodinku jsme no, ale blíž tady nic není :frowning2:
2. pro 2013 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice děkuji, myslím že ty jsi tady tahoun skupiny, když vidim, kolik let jsi bojovala a teď jsi těhulka, tak mi stejně nezbude nic jiného než věřit, že i nám se to jednou povede :wink:
2. pro 2013 v 08:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,tak naštěstí utz dobrý ,ale cestou jsem začala zas špinit..mudr mi dala nějaké pigaro a mám se šetřit.Ale bobisek vyrostl a srdíčko bije:slight_smile:
2. pro 2013 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobré ráno děvčata:slight_smile:))
2. pro 2013 v 10:41  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jůůůůůů tak supeeeeerrrrrr gratulacea obrázek by byl? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2013 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak holky Screening 18.12. uffffff,,,, tak nám držte palce!!!!!
2. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek