• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@jaka17 - super, že mimi roste a je v pořádku.

a to špinění, hold se musíš šetřit a spíš polehávat. Drž se..ale určitě už to bude dobrý.

@janice_opice - 18.12. je to už je za chvíli ..skoro...já jdu 27.
2. pro 2013 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no je to za pár dní to už budu přesně ten den vysazovat i všechny léky kromě euthyroxu:slight_smile:)) paní v Podolí byla moc příjemná po telefonu....
2. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb to zase bude 17.12. nervů :slight_smile:) a na další UTZ jdu až 27.12.....
2. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb a co jak ti je
2. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - unavená a žaludek se během dne občas furt zvědá, ale jinak to je asi dobrý. Bříško pomalu přestává bolet ..nebo spíš ne tak často. Tak snad je to v pořádku :slight_smile:

mě čeká ještě kontrola u mého doktora příští středu a asi mi dají průkazku. A pak až toho 27.12. a pak mě už asi vezme do toho Podolí. Źe mě vlastně dřív vidět nepotřebuje ...
2. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já doufám, že mi to příští středu už sníží utroš a vysadíme ten ascorutin. V sobotu jsem přečkala dalš termín MS, tak snad už to bude jen lepší a lepší ...
2. pro 2013 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak to je dobře holka a s tou prací si myslim, že je lepší být doma, když ty priority asi ted máme jinde ne?:slight_smile:))))))) přesně tot aky počítám vždycky když má přijít MS, že jsem to přečkala:slight_smile:))

tak už se těším až se sejdeme s pupíkama s janourem:slight_smile:
2. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @jaka7 jo jinak holky, překvapení!!!!! - budu rodit v Motole!
2. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
cau holky, no tak to vidite, napsala jsem a stejne to nikoho nezajima, nikdo mi ani neodepsal, jsem proste odepsana!:slight_smile:
tak hodne stesti, tehule:slight_smile:
2. pro 2013 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no já pupek má slušnej, ale spíš jsem nafouklá :slight_smile: už bych ráda aby byl leden :sunglasses:
2. pro 2013 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - copak doktor Tě ukecal, že si Tě vezme pod křídla ... ?
2. pro 2013 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 čéče ted te akorát dočítám, já včera po tom výletu padla do komatu:slight_smile:))
2. pro 2013 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - no jsme hrozný my víme ... a stydíme se.
Jak jsi dopadla dneska na tý gyndě? kvasinky jsou příšerný a občas to trvá fakt dlouho než se jich zbavíš, ale hlavně je potřeba aby se přeléčil i partner.
2. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 za prvý mi ekni jak to dopadlo na tý gyndě dneska ráno??????? a za druhý se tě ptám,nechceš třeba zkusit jinou péči?? a tamto co jsem ti říkala už dávno taky???:slight_smile:mně to teda pomohlo...... si myslim, že jsi celá taková rozložená a že by jsi se měla nejdřív kačí poskládat dohromady jak v hlavě(to hlavně) tak zdravotně, zkusit nějakou změnu a hlavně si fakt odpočinout.....fakt si myslím, že jsi totál rozložená z toho všeho..z těch neúspěchů a zdravotních problémů a tak:((( nejdřív vypucovat hlavu a tím pádem se ti bude dávat do kupy tělo....
Za druhý mi řekni: kdy máš po IUI testovat??? to jsem moc zvědavá, moc ti držím pěsti!!!!!
2. pro 2013 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo přesně tak bude mě rodit známej doktor, takže rozhodování je jasný!!! Jak se říká - líná huba holý neštěstí:slight_smile:
2. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to jo pokud je u toho odborník tak je pak jedno kde to bude ...aspon to máš kousek.
2. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb mno právě a tenhle doktor je opravdu velkej odborník:slight_smile:takže klidně budu rodit pod mostem:slight_smile:
2. pro 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - tak to je dobře, hlavně mu věřit, ale víš co hlavně tentokrát pujde vše jak po másle a bude to super zážitek ...
2. pro 2013 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jo já se tím taky uklidnuju vid, že tentokrát si to fakt užijeme:slight_smile:))
2. pro 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Takto vypadá to soucitné těhotenství z mužského pohledu:slight_smile:)))
2. pro 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj, holky, potřebuju poradit, kam se dá v Praze na oběd do kvalitní restaurace. Kam chodíte v těhu na obědy nebo posedět? Děkuju
2. pro 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak ja bych chtela hlavne rict, ze nejsem kaci:slight_smile:))) to si me pletes s coralin asi:slight_smile: no ja nemam kdy testovat, asi hlavne ani nebudu, budu cekat na ms a pak se uvidi, jak mi rupnou nervy:slight_smile:
jojo, diky, uz jsi mi to psala, jsi hodna, ale mne jako nic neni, psychicky se cejtim dobre, ted jen zas cekam na vysledek a zadny priznaky nemam, tak holt nejsem tak dobre nalozena no:slight_smile: ty kvasinky mam od tech antb a holt se toho nemuzu furt zbavit, ale ted je to treba lepsi a i toho se chce drzet doktor. prej si s tim telo spis poradi,pac vevnitr to nemam nak zarudly, ani me to treba dneska nesvedi, je to takovy narazovy. tak jim probiotika aspon.
2. pro 2013 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ježiš promin, já jsem nějaká poslední dobou úplně zmatená:slight_smile:)) a nepomohly by nějaký homeopatika na ty kvasinky??? Ono do těla prát právě ty antibiotika furt taky neení asi úplně dobrý:( já vůbec nechápu proč tě to tak pronásleduje, jsem si zrovna říkala - tady dole bydlely takový fetky, už je naštěstí vystěhovali...ta kráva (pardon) měla 4 děti nejdřív kluka, pak kluka pak holku a pak holku.....a ty děti byly krásný.... no co myslíš, myslíš, že jako měl aproblém otěhotnět?že v těhotenství nehulila, nechlastala a nefetovala????? a krásný děti fakt to musim říct, halvně ty holčičky...a všechny jí je odebrali:((((( je to strašě nefér prostě..předpokládám, že kromě fetu byla prolezlá filckama a chlamydiema a kvasinkama skrz na skrz a určitě to neřešila...Holčičko at je ti líp ju????Třeba to dobře dopadne ještě letos a když ne tak holt tu spustíte tu novoroční vlnu, prý má být rok 2014 úspěšný na početí!!!
2. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tygrisek09 jako kam v Praze je dost širokej pojem máš nějakou konkrétní část Prahy? Hlavně v lepších restauracích ti fakt nedonesou nic nedodělanýho a pokud z toho máš strach tak bych si vybrala z meníčka něco nerezikovýho..
2. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky,
jdu nahlásit, že jajca rostou, doktorka byla spokojená, takže já taky a v sobotu nebo v pondělí OPU :slight_smile:
2. pro 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@tygrisek09 moje oblíbená je tahle pizzerie , chodívali jsme tam často a nikdy nebyl problém http://budejovicka.pizzeriasansevero.cz/
2. pro 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 nebuuuj, já ještě těhule nejsééém, je tu ještě dost holek co stimulují, nebo jako já budou :grinning: akorád já sem ted moc nechodím, lítám kolem toho mýho malýho lumpa, má ted silně mamánkovský období :grinning: Holka a kdy ty do toho půjdeš?
2. pro 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no to se načekáš, ona ti totiž ms dorazí až za hezkých pár měsíců :grinning: Kolikátý jsi dnes po inseminačce? 6-7 den, že?
2. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malaradost no dneska 6.den od IUI. jako nevim, porad sleduju to pichani v podbrisku, ale je to divny, je to porad na jednom miste a este prdim, takze si myslim, ze je to spis nakej strevni ulet. jinak nic nepozoruju:slight_smile: gratuluju k folikum:slight_smile:

@mufinka26 ja ted cekam na vyvoj po IUI a i tak do IVF jen tak jeste nepujdu, chci jeste treba 2 IUI zkusit, kdyz mam ted mozna tu pravou stranu pouzitelnou.
2. pro 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 a jak dlouho tě to tam už píchá? To by se mohlo už zahnizďovat ne? A bereš utroš nebo něco?
2. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek