• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
autor
@sasanka033 ja taky prave prdela a pichalo me vpravo.
2. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost neberu nic, mam to v prirozenym cyklu. folika napravo jsem si vymodlila a byl tam :grinning: no picha me to od vcera, ale fakt v jednom miste, naprosto uprostred cca pod pupikem nad mocakem. rekla bych, ze to neni gynekologicky...:/
2. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - když ono to po tom IUI, je trochu jinak dneska jestli jsi 6 den, se teprve blastička rozhoduje jestli se zavrtá ...a to jen v tom případě, že by v den IUI došlo k oplodnění, ale ono to může klidne den dva trvat. Takže to že nemáš žádný pocity je podle mě normální. Tělo o ničem ještě nejspíš neví.

Já měla opravdu testovat až ten 14 den, dřív to nemá cenu.
2. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice no a prave vsechny picha na strane, takze spis to budou zarazeny prdy:slight_smile:
2. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 já teda IUI nikdy bohužel neměla,ale taky mi logicky přijde, že na příznaky je asi brzo ..... :slight_smile: takže si myslim, že když se ti ukážou za 8 dní // budeš ještě překvapená:slight_smile:
2. pro 2013 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 ahooj, no jsme trochu monotematický, já tě naprosto chápu...ale jsme rády, že se taky ozveš, on to člověk asponˇtak neřeší, ty naše strachy a tak...škoda, že si tu nepíšete i vy, které ještě stimulujete nebo jste na tom jinak než my , těhulíny...napiš, jak jsi na tom ...
@janice_opice,kamisb,ahoj holky, zas na chvíli uklidněná... janíí, čekám na reportáž o Dráždanech...
2. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@malaradost ahoj, no tak tisknu pěsti, at je vajec hlavně kvalitních dostatek..
2. pro 2013 ve 13:51  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 čéče brouku tak ti nevím,jestly bychom neměly vypadnout a nechat prostor snažilkám at je zbytečně nák jako neodrazujeme. i když jsem furt doufala, že já kupříkladu budu složit jako příklad právě, že i takovej zoufalec jako já může otěhotnět!!!
Reportáž bude,ale přiznám se, že jsem dneska náká líná čéče. Ted musim do Kauflandu pro RUM a máslo:slight_smile:)) a vrhnout se na cukroví:slight_smile:
2. pro 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb
@janice_opice
tak to jste me moc nepotesily, pac vlastne ted me napada, ze bych skoro mohla mit paniku, co to teda je, to pichani! :grinning:

@jaka17 no sleduju se a jedinej priznak nidace mi tady holky odpiskaly, takze zas nevim nic:slight_smile: no stejne to neurychlim. dobry je, ze mam kratsi cykly, takze to cekani na vysledek aspon neni tak dlouhy.
2. pro 2013 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 ale prdlajs, ty jsi tvrdila, že to nebude těhu příznak, že to budou zaražený prdy....tak tě chci uklidnit, že nidace to může klidně být začátek.......ale, že určo je tam delší proces než při IVF......:slight_smile: uvidiš, třeba bude ježíšek:slight_smile:))))) jak ti říkám mě píchalo taky a strašně jsem prděla:slight_smile:))))) asi se fakt nesrovnávat a nesledovat(i když zrovna ode mě to hačá, že:slight_smile: vydrž prťka vydrž!!!
2. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no já jsem zjistila, že na sledování se jsem expert, takže jak ted´ležím, je to fakt výživný...ale nejhorší jsou fakt ty stavy paniky..nevím, co bych komu mohla radit, sama si neporadím...tak snad to vyjde, všechny ti mooc přejem...
@janice_opice jo, tak já mám zaděláno na perníčky, ale jsem taky líná jak veš...
2. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky tak jsem tu mezi vámi z5,koukám co je tady z etu dobu co jsem tu nebyla těhulek :_) tak všem moc moc gratuluji.Dnes sem podstopuila OPU bez uspání a snesla jsem 12 vajuch tak snad se jich co nejvíce oplodní,ale chtěla bych se zeptat jestli jsete některá po OPU trochu krvácela??Mě píchá na pravé straně v břiše a když jdu na wecko tak na papíře krev a posledně jsem to neměla,tak nevím co dělat?
2. pro 2013 ve 14:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@baby1984 ty jooo jsi dobráááá12 vajec bez uspání - a bud v klidu já krvácela a špinila 2-3 dny jednou po OPU, stát se to fakt může kor ten den teda! tak tfuj tfujjjj
2. pro 2013 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@baby1984 -já to sice měla v pohodě, ale vím, že sem tam se to může objevit ..dneska a zítra, ale pokud by to mělo trvat dýl tak si do CARu pro jistotu zavolej. Ony se TI můžou dýl hojit ty vpichy. Kor jestli třeba pícháš něco na ředění krve.

jinak krásná úroda a jsi teda statečná, že jsi to zvládla bez nárkozy.
2. pro 2013 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@baby1984 gratuluju, skvělá práce....tak hezky dělit, kultivovat, nidovat a // :grinning: :grinning: nějak to tu ztratilo šmrnc, takže je potřeba tu vlnu // zase rozhoupat...
2. pro 2013 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 ti říkám,že se zavrtává :grinning:

@jaka17 díky díky :slight_smile:

@janice_opice vypadnout jo? No tak to ať vás ani nenapadne :wink:

@baby1984 auuuuuuuuuuuu, to muselo dost bolet ne??? Jinak to krvácení je v poho, minule mi dr říkal, že se mi to může stát, tak ať se neleknu. A moc držím palce! :dizzy_face:
2. pro 2013 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Ahoj, my začneme v lednu. Dnes jsme byli s manželem na krvi na genetiku, za 14 dní budou výsledky, vyšetří nás na všechno rovnou. A 4DC to je po 14tým prosinci jdu také ještě na hormonální profil, ahm, fsh, štítku atd....Dr říkal, že za to ahm se platí 700, jinak je vše na pojišťovnu :wink: . A kdy začínáš ty?
2. pro 2013 v 15:08  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 - hm, tak mě AHM dělali v CARu, ale nic teda platit nechtěli.
Hodně štěstí do dalších bojů ..hlavně ať je vše v pořádku.
2. pro 2013 v 15:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Ahoj Sas, taky jsem se na nějakou dobu odmlčela :wink: , čtu, že jsi po IUI ? To je skvělý, moc ti držím palečky, bylo by to naprosto dokonalý, hezky pod stromeček viď? :grinning:
2. pro 2013 v 15:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamisb JJ děkuju :wink: , taky jsem to moc nepochopila, v pronatalu za ahm nechtěli nic, možná si to někam přifařili tu platbu, neb v Cube, to řekli hned, že to stojí 700. Jdu na to v Budějcích a výsledky naskenuju, tak je moc fajn, že ani kvůli krvi, ani kvůli genetice nemusím do Prahy. Opatruj se a užívej si to :grinning:
2. pro 2013 v 15:17  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Ahoj Jani, tak jak je? Kdy jdeš na srdíčko, nebo už je? Dočíst vás to nemám šanci :confounded: . Opatruj se :grinning:
2. pro 2013 v 15:18  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 sas, mě to taky čeká až v lednu či v únoru, v neděli jsem to dostala, přesně v termínu, já myslela, že se to po té kyretáži posune, tedy, jestli to mám brát jako pravou MS nebo jako ty a jaka17, že jste pak měli za několik dní další, ráda bych do toho šla rovnou, ale 18.ledna potřebuji fungovat na plese, tak nevím, je to dilema, nikdo o tom z rodiny téměř neví, že to podstupujem a musela bych to říci v sobotu tátovi, že v lednu na ples nebudu. I když také mám chuť to třeba zkusit přirozeně, když je manžel po té operaci, že by se třeba stal zázrak. takže já také spadnu do té vlny po novém roce doufám.
2. pro 2013 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice Ahoj Janinko, tak jak je? Tak jsme dnes s manželem na genetice, tak nás prý proklepnou :grinning: . Jsou zlatý, výsledky budou za 14 dní, takže v lednu poslední pokus fakt asi bude no :wink: . A co ty? Jak se máš? Moc na tebe myslím matko :grinning:
2. pro 2013 v 15:21  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 Ahooj, Pavli, no jukni ke ,mně na profil, mám tam fotečky, tak snad už to tentokrát dopadne...a tobě moooc štěstí v novém Caru, v lednu to pojede jako po másle...pěkná nová vlna //
@eevvaa myslím, že pokud se ti normálně rozjela Ms, tak už to znovu mít nebudeš...zkus se poradit s mudr,. poznal by to na UTZ..
2. pro 2013 v 15:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no asi jí zkusím zavolat, protože právě řeším, viz výše u sasanka, jak to s námi je, teda se mnou, no možná bych to teď zkusila cyklus přirozeně, ten další už to začne, mám dlouhý protokol. Kdyby v tom nebyl ten ples, jdem do toho rovnou, jenže já dělám u hasičů pokladní a minimálně musím předat prachy na ples a už by se to komplikovalo, když budu na neschopence a není to v mém bydlišti. takže mám dilema.
2. pro 2013 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@pavlina1976 - tak asi se všude hradí něco jinýho asi záleží jakou mají smlouvu s pojišťovnou....no užívám si ...ten žaludek to trochu kazí :angry:
2. pro 2013 v 15:50  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pavlina1976 čau brouku já se držímmm kukni do fotoblogu mám tam nové info a fotečky:slight_smile:)))))) už začínám víc věřit, že to dáme:slight_smile:)) tak já už se těším až začneš stimulovat brouku:slight_smile:)))))) já se vůbc těším až tu budu moct zase všem fandit a zase tu bude // :slight_smile:)))))))))
2. pro 2013 v 15:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@eevvaa Tak to radši nechte ten měsíc na přírodě, kdybys měla být v nervu, tak to ničemu neprospěje... :astonished: :astonished:
2. pro 2013 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 já si taky myslím, hlavně na začátku ledna mě čeká zubař, takže by to nebylo dobré spojení a hlavně budu mít toho zubaře z krku, už jsem ho v dubnu přendavala a pak to pořád nešlo, tak snad v tom lednu to dořešíme a v klidu začnem řešit IVF, třeba se stane povánoční dáreček :slight_smile:, to by bylo to nejhezčí co by mohlo být, u mě je vše ok jinak, akorát ta polypozní sliznice buď byla z těch hormonů nebo už dříve a možná jsme prokaučovali první pokus, když se nemělo mimo kam zakousnout, no muž má dva měsíce od operace, vitamíny polyká už téměř rok vitamíny.
2. pro 2013 v 16:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, este vas chci pobavit - ta ranni gynda jo:slight_smile:
desne me pobavil, pac krome prednasky o kvasinkach, kery mame v sobe celej zivot, mi rek, ze proste je potreba sledovat, z ceho, nebo po cem se udelaj - teda krome tech typickejch veci, jako antb, nebo prej dokonce imunita je po narkoze oslabena az mesic (to jsem treba nevedela) no a ted proc to pisu: prej ma pacientku, ktera vysledovala, ze se ji premnozi kvasinky dycky kdyz zehli :grinning: tak prej si poridila pani na zehleni a ma klid :grinning: :grinning: :grinning: no neni to vybornej for? :slight_smile: tak ja na to, ze nevim esli by mi doma proslo, ze prestavam delat vsechny domaci prace, ale ze je to dobra vymluva:slight_smile: ted jsem to doma rekla a neproslo mi to :slight_smile:
2. pro 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek