• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
a taky bych vam chtela rict, ze z pichani v jednom miste se stala intenzivni ms bolest. takze mam hrozne dobrou naladu, pac i kdyz si myslite ze je to brzy, tak ja si myslim, ze je to miminko:slight_smile: no anebo taky kramy za rohem, ja vim :grinning: :grinning:
2. pro 2013 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jenom jsem to dopsala a uz me berou vylozene krece :confounded: tak snad to neni nic vaznyho, tuhle bolest neznam:/
2. pro 2013 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jeeee ty mas uz hezký pupík :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2013 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahojky to je krasna,pekne ti to utika.. Myslim na tebe
2. pro 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj zlato - ja to teda mela taky asi od třetího dne po ET - bolest kterou jsem neznala, pri pohybu víc a hooooodne nafouklá..chichi ..tak to by mohlo znamenat dobry zprávy :slight_smile: kdyz by to byla znama bolest tak by to bylo horší ne? Drz se držíme ti našich 12 palečků :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek diky moc. ja tomu hrozne chci verit, ze je to ono. mas pravdu, ze to, ze to neznam, by vlastne mohlo byt dobry znameni, navic ten timing je zajimavej, kdyz jsem dneska 6DC. jinak ja to nemam svazany s pohybem, ted jsem sedela, kdyz ty krece prisly. no stejne nezbejva, nez cekat.
jinak s tema palcema je to hodne vtipny, chvili jsem si rikala, esli jsi neco nezatajila a necekas tech deti nak vic, ale pak mi doslo, ze mate kazdej ctyri :grinning:
2. pro 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice co mi uniklo? kde muzu videt tvuj pupik?
2. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek cooooooo??????
2. pro 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To nev8iiimmmmmmm ta fotka co jsem davala byla pro pobaveni to nejsem ja ;)))))@pidisek ja jsem tlusta tahle divtka je stihla ;)to bylo kvuli tomu napisu....
2. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 hergot ja ti pssla ze se muze zacinat hnizdit tsk nes....Blazeno!!!!!(jo a vim,ze nejsi Blaza):grinning:..Jsem ti psala,ze po IUI to trva dyl sak maj spermije delsi cestu po Et je to hotovy a oplodneny tak abys treba kdyz bys testila nevysilovala,ale zahryzavani to fakt byt muze babo jedna!!:grinning:
2. pro 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 s tim pupikem vi vyse....pisu z mobilu tsk to stoji za prd..
2. pro 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak ted jsem si pobulela.Koukala jsem na krimi zpravy a ukazovali jak sestileta holcicka zachranila zivot s voji mamince,ktera dostala tezkej epileptickej zachvat.
2. pro 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja testovat nehodlam, ruzeno :grinning: proste je to miminko a ja testovat ani nepotrebuju :grinning:
2. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ajoooooooo :slight_smile: ja myslela ze jsi to ty :slight_smile:
2. pro 2013 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no :slight_smile: je to moc vid? :slight_smile: a mame 60 prstů :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
2. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no tak super tak v tom případě je to v pohodě!!!!
2. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek nééé já fakt nejsem takhle hubená, jsem tlustoch a můj muž je vyšší a má hezčí chlupy a pupík větší trošku,ale hezčí:slight_smile: :grinning:
2. pro 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
tak a ted jsem bulela podruhý:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((Zase nákej hajzl přivázal pejska v lese a nechal ho tam umřít:((((((((((((((((( jak tohle může někdo udělat?
2. pro 2013 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hezci CHLUPY??? :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja zas nevim proc na ty zpravy vubec koukas. vykasli se na to, ja uz na ne nekoukam tretim rokem a je to mnohem lepsi.
2. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hele bud trpim predcasnou tehotenskou demenci, nebo jsem hodne unavena, pac mi to pocitani zas dalo zabrat, nez mi doslo, co jsi myslela :grinning:
2. pro 2013 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 chichi :slight_smile: :slight_smile: ale jen jednoho pindíka :slight_smile:
2. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já si nechala stáhnout od synáčka pohádky a koukám a koukám...a taky pláču jak želva, ale tak pěkně jsem si neposlzela už dlouho....Janinko , neriskuj šok :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pidisek hele, to je jak chobotnice, udržuj si v tom přehled, matko :sweat_smile: :sweat_smile:
@sasanka033 no vidíš, hned je nám tu veselejc..s tebou :dizzy_face: :dizzy_face:
2. pro 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek no este ze tak. dva bych este brala, ale tri, to uz by mi bylo u tebe divny :grinning: :grinning:
2. pro 2013 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 :slight_smile:)) no fááktttt chlupy má hezčí takovou hezčí barvu a hezčejc rostlý tak jako pěknějš tak mužnějš:slight_smile:))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: my máme 40 prstů a pindík zatím není znám@pidisek :grinning: :grinning: :grinning:
@jaka17 čéče jsem si úplně vzpomněla na ten deníček, mně stačí fakt málo a řvu...všechno mě dojme . i když ten pejsek to bylo fakt ošklivý:(((((( jsem hned musela toho našeho blba pomudlat
2. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@sasanka033
@janice_opice

Tri pindíci fakt nehrozí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: dve pipinky jsou jistý :slight_smile: xixixixi
Jsem zvědavá jak to bude na počty u vas :slight_smile:
2. pro 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel a odkud jezdíš?
2. pro 2013 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Moc díky Mončo a uvidíš, že to bude dobrý :slight_smile: držím palce
2. pro 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin z Děčína
2. pro 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel tak to není tak děsně daleko :slight_smile:
2. pro 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek