• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@coralin Tak s tím taky počítám, zlato :wink: :wink: :wink: Na katastrofické scénaře je hóóódně brzo a já mám tuhý kořínek :grinning: :grinning: :grinning:
2. pro 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Holka, kdyby to bylo tak jednoduchý... s těma věcma co se teď dějou v naší rodině.... ale já jsem celkem rozhodnutá, že po Novém roce skočím za doktorkou a buď imunoglobuliny budou nebo ne... a budeme to řešit něčím jiným..
2. pro 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 katastrofický scénáře nebudou žádný... neboj :wink:
2. pro 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Jasná akce :grinning: :grinning: :grinning: Naopak jsem ráda, že si mě proklepnou a kdoví, třeba ta hloubější kontrola napomůže k cestě za mimískem :wink: Moc děkuji za podporu :wink:
2. pro 2013 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Nemáš vůbec zač:slight_smile:bude to v pohodě, uvidíš a miminkovat se pak bude jedna radost
2. pro 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin To miminkování čeká nás obě, hold ještě asi není ten správný čas...Ale Nový rok je náš :wink: Pro všechny čekatelky na zázrak...Ale my se dočkáme :wink: :wink: :wink:
Moc Ti mačkám palce, všechno doma zvládněte..V každém případě, jedno pozitivum tu je...Už jsme nakrojily poslední měsíc tohoto roku, takže to máme vlastně za pár :wink: :wink: :wink:
2. pro 2013 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@lenkafel v Decine jsme ted spali v hotelu Česka koruna ;)
2. pro 2013 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno všem..
@pidisek tak tos mě zaskočila, já zatím pohlaví absolutně neřešila, to už se mi zdá jako třešnička na dortu... ale zvědavá teda jsem...
@lenkafel no v novém roce bude všecko nový/Car/ a tím pádem dobrý, už se těším, jak to tu budeme sledovat..tu vaší mexickou vlnu..s Monyna ,pavlínka, danaho,mufinka Coralin a dalšíma...některý vám to prošlápnou ještě v prosinci...
3. pro 2013 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@jaka17 breeeee ranko ;))))) ja jsem taky zvedava,jestli to je pindourek nebo krivochcalka :slight_smile:
3. pro 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin kazdopadne ti moc preju,abys mela svatej klid a mohla se soustredit na miminko.spatny vztahy a intriky v rodine znam moc dobre :-/ od mala mam dost problemy s matkou a veliky ani o tom nema cenu psat.
3. pro 2013 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ty už se dočkáš brzo, někdy to poznají už ted´...hlavně kluky :grinning: :grinning: :grinning: no a jak vidím, jak vám to s kamisb utíká, tak se snad taky dočkám..ale stejně mám furt strach z toho špinění a do toho screeningu se ho nezbavím...a jak ti je??co ten výlet, už máš čas a sílu na popis??
3. pro 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no uvidíme, zase je mi to jedno jen jsem zvědavá jak říkáš prostě zvědavá:slight_smile:)))))jinak je to fakt jedno:slight_smile:))jestli další pindour do týhle rodiny no holt budou v přesile:slight_smile:))))). tak jsi taky holka začala později než my:slight_smile:)))))) já dneska načala 12 tt :slight_smile:))) já zrovna v noci přemýšlela nad tím screeningem..... Hele to špinění je prý opravdu normální neboj se to bude dobrý, špatný už jsi si taky vybrala:slight_smile:
mno výlet byl supr akorát se nám nevydařilo moc počasí respektive chvílema tak jako pršelo, ale tou lodí je to krásný fakt....a měli jsme tam báječnýho průvodce,kterej všechno vyprávěl a popisoval a upozornoval nás na zajímavosti a hlavně přidával vlastní zážitky a zkušenosti a byl strašně vtipnej:slight_smile:))))) tak jsme se ho drželi i v Dráždanech v tom hstorickym centru......:slight_smile:)))) jako já si dráždany pamatuju jako hnusný a zaplivaný město a ted....jako prý na obnovu Dráždan padl celý německý rozpočet a je to největší replika města...sice tam skoro nic není původní páč to bylo rozbomardovaný, ale dali to do kupy a to centrum je fkt krásný, já mám ráda baroko a gotiku - stavby takže barokní Dráždany se mi fakt libily.... atmošku dotvářely ty trhy, ale bylo tam mraky lidí ...hrůza:slight_smile:)))))
3. pro 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 co teda ještě po cestě jsem nikdy neviděla divoký prasata plavat a navíc takovým fofrem.... to bylo hustý:slight_smile:)))) ale po té cestě lodí tam je fakt zajímavostí a bylo to takový fakt milý a pěkný
3. pro 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 Nejsou přebraný http://lambadovi.rajce.idnes.cz/Drazdany_30.11-2013 jméno Drážďany a heslo Drážďany :slight_smile:)
3. pro 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Díky, fotečky pěkný, jen teda fakt pošmourno...my byli v Drážďanech v létě a jeli po té silnici podle vody..takže skoro stejně..jen pak se musí do kopců přes hranici, taky se mi to tam mooc líbilo, nejen v centru, ale i to pobřeží s vilkama a tak...tehdy jsem brala hormony na Ket a dala jsem si tam nějakej aparitiv a bylo mi strašně blbě...což teda byla škoda...
Jo , já i po své zkušenosti s obojím pohlavím si stejně nejsem schopná říct, jestli bych radši kluka, nebo holku...uvidíme...chci dneska dopéct perníčky...jen tak zlehka, sedím u toho na barový židli..
3. pro 2013 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre dopoledne, tak vcera jsem si byla skoro jista, ze je to miminko, ms bolesti trvaly az do vecera, ale dneska mi zas nic neni:/ melo by to asi trvat nekolik dni, co? no este ze chodim do prace a zabavim se:slight_smile:
3. pro 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 čéče ty mu vůbec nedáš čas miminku..když se vrtá tak si musí taky odpočinout ne????Jestli tě to uklidní tak já bolesti taky neměla každej den....anebo spíš nárazově...
3. pro 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@jaka17 no my se tam chystáme nák až bude hezčejc:slight_smile:)) to je čeština:slight_smile:)))) chceme se ubytovat v Bad Schandau a dělat výlety:slight_smile:)))
Já mám zkušenost jenom s pindourem a fakt je mi to jedno....:slight_smile:))) ale ta zvědavost je veliká a i z praktickýho hlediska....předci jen další dítko už nebude..:slight_smile:))))
Já už blbec studuju ten prvotrimestrální screening a snažím se někde vyčíst hodnoty,který jsou ještě negativní a který pozitivní.... ted jsem mluvila se švagrovou a tu hnali na amnio a ona to odmítla, že by to pro ní byl strašnej stres...... ale jí tam asi hnali i kvůli věku, výsledky nevím jaký měla.....
3. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ruzeno moje, ja bych potrebovala, abys mi to nejak popsala, ty bolesti nebo co jsi cejtila:slight_smile:
3. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hele holka jedna nech toho ...nic nestuduj. Akorád se budeš pak nervovat a ničemu nepomůžeš.
Bát se budeme tak i tak takže vypni googla a nezlob !!!!!
3. pro 2013 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - Bad Schandau je maličký, ale prý tam jsou hezký lázně.
My předloni bydleli v Hřensku u Křiváků ... dvě noci a jeden den byli na kolech na Konigsteinu ...ten skalní hrad ...určitě jej průvodce ukazoval ...ten je nádhernej.
A v Bad Schandau jsme byli lodí z Děčína ....ale je fakt maličký jen náměstíčko ...ale snad je tam odtud taky vstup do německý části č.-s.švýcarska...tak to asi může být taky moc pěkný.
3. pro 2013 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jojo je a je tam lesní železnice a na Pravčickou bránu kousek a ten výtah skalní - tam jde jen o to ubytování a Königstein jasný a taky to skalní divadlo právě a to Bad Schandau se mi líbilo - ty lázně jsou zavřený moentálně bohužel..... právě je tam možností výletů až až ten průvodce má dvě malý děti tak nám dal spoustu tras a tipů.....:slight_smile:
3. pro 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 mimochodem nejsem růženo jo:slight_smile:)))))) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak jako ty bolesti byly takový jako na ms a píchání chvílema....pak prdění...bolesti jsem neměla non stop,lae třeba půl dne jo a půl dne nic, píchání taky spíš při pohybu nebo kýchnutí nebo když jsem se smála a tak...jinak bolesti podobné těm MS,ale určitě nebyly v kuse....většinou třeba dvě hodky ráno, pak nějak odpo a pak večer...
3. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nic broučánci moji, jdu luxovat, uklidit hadry a spojit perníkovou chaloupku a dělat těsta:slight_smile:takže zatím čááááuuuuuu
@jaka17 tak už jsem hledala Bolu a fakt se našemu kocourovi hodně líbí - byla zatažená pod postelí úplně vzadu:slight_smile:))))))))))
3. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
JO HOLKY VELKÁ PROSBA máte některá zkušenosti co pomáhá proti chrápání???(nechci slyšet špunty do uší:slight_smile:))))))))))))))))))) Děkujuuuuuuuu
3. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no jestli něco najdeš tak bych taky ráda radu ....u nás funguje jen odstrčení manžela na bok a já musím rychle usnout.
3. pro 2013 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb hm to je jako u nás - prý jsou nějaký kapky na polštář a ještě neco a já si nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje, snad to najdu, někdy mám úplně chut ho zadusit ve spaní jak jsem totálně nevyspalá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2013 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ahoj, neboj, ono to opravdu není pořád a já taky měla nějaký píchání a tlaky, ale myslela jsem si, že to je v těch jizvách po laparce..takže vydrž..všecko se pozná..to je hrůza..co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo na chrápání ti neporadím..já se odstěhovala z ložnice, pokud mi to vadilo...jo a pokud je problém se screeningem, tak jsem četla, že existuje i diagnostika jen z krve, neinvazivní, ale platí se asi 16000, krev se posílá někam mimo ČR..dělali to tu jedný těhulce..
3. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - u nás je to nejhoší ráno. Ale už to není tak hrozný jak to bývalo, a když přijde z hospody tak spí v obýváku ..ale spíš kvůli výparům než chrápání, ale je pravda, že to je slyšet i přes dveře :slight_smile:
3. pro 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek