• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice
@jaka17
@kamisb
zkuste mu sahnout na ohryzek, u nas to zabira. i trochu zatlacit, ono je to dost neprijemny, ale zpravidla ho to nevzbudi a zacne polykat a vrtet se a prestane chrapat.
no a ted chci za odmenu dalsi tehu priznaky!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2013 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to aby mi jednu ze spaní nenatáhnul:slight_smile:)) takovej obřík by mě zabil....
já pak měla takovou jakoby teplotu, ale to až později...... jakoby mě bolely klouby nebo co jako když na tebe něco leze,ale to si myslim, že u tebe je dost brzo.....hele zatím to píchání a bolení stačí ne? :grinning:
3. pro 2013 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já se nemám kam odstěhovat moc- v obýváku to sice jde, ale zase tu máme cvrčky :grinning: :grinning: :grinning: a s pupkem se mi tu bude špatně spát..takže to nehrozí, navíc jsme na sobě závislí a on těžce nese,když spíme odděleně:slight_smile: :grinning:
@kamisb hele to je přesný
3. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to nevím, je plno různých rad , ale přijde mi, že je to tahání peněz...nějaký nástavce na nos a bůhví co...chrápal strašně můj první muž a pomohlo mu zhubnout :grinning: :grinning: :grinning: on ten podbradek tam právě při spánku vadí...ale to u Vás asi nehrozí...
3. pro 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ale je pravda, že pokud usnu dřív tak mě to chrápání v noci nevzbudí, to jen k ránu když asi už mám slabší spaní. Nebo když musím v noci na wc tak pak je to blbý no :(
ale ted si dal nějakou aplikaci do mobilu a ta mu ráno ukáže kolik % chrápal a jak hluboce spal apod. ..a snad pokud chrápe tak to posílá nějaký impulzy či co :( ale moc tomu nerozumím ...ale přijde mi že teda už tak moc nechrápe jako jeden čas.
¨Taky se říká, že to chce trochu zhubnout a je pravda, ci se zase dostal pod 105 kg že to je asi o něco lepší.
3. pro 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 proč by to nemělo hrozit,??
3. pro 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nevíš jak se ta aplikace jmenuje???? Já mu to říkala dneska ráno, že musí zhubnout
3. pro 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - to nevím ...ale těma impulzama si jistá nejsem ....ale něco o tom říkal, ale možná to letu s něčím jiným :(
jen mi ráno tuhle hlásil že chrápal jen 14 % noci
3. pro 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice

jojo to je Prenascan - stojí cca 14 tis.....Apolinář mi delal bezplatně neco podobnýho v rámci nejaké studie - tak tam zkus zavolat :slight_smile: bylo to u doc.Caldy :slight_smile:
3. pro 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no že tvúj muž tak tlustej zas není.. :grinning: :grinning:
3. pro 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek jojo, to je přesně ono..dělají to někde v Hong Kongu, nebo kde, prý..ty testy..
3. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no má jen Pupík jinak je to kus chlapa:slight_smile:
3. pro 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 to mu musím říct, že neni tak tlustej, že jsi to o něm říkala, bude mít radost:slight_smile:)))))))))))))))))))))))) on totiž jak je vysokej tak ten pupík u něj není až tak šílenej,ale narostl mu teda dost.....jako fakt jo:slight_smile:))
3. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek aha no já prostě vim, že uvidim podle výsledku screeningu,ale na amnio asi nepůjdu....nechci ani Prenascan....to jen, že Janča to tu zmínila To by ty výsledky screeningu musely být jako fakt špatný pak bych na amnio asi šla
3. pro 2013 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no to víš, dobře se o něj staráš...tak kvůli tobě at´trochu zhubne, ať se vyspíš...
3. pro 2013 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@kamisb
@janice_opice
spinily jste pri uhnizdovani? kerej den a jak dlouho a jak vas bolelo bricho a od kdy jste tusily, ze to vyslo:slight_smile:
3. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ja nespinila ani nekrvacela zatim vubec.tu bolest jsem popsala ;) viz vyse;)ale nezapomen,ze jsme kazda jina....
3. pro 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to jsme, napriklad ty jsi tehotna a ja ne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. pro 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 brouku po 7 IVF.(10 let)......A moznost IUI jsem nemela tak bud rada kazda mame priznaky jiny....potom I to tehu je jiny.....mne jediny podle ceho jsem si byla celkem jista tak prsa,ale treba jiny holky tady to tak nemely....
3. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak to holt ted se mnou musis tejden vydrzet:slight_smile:) neda se nic delat, takovy sance jsem mela naposledy v cervnu pri ketu a ted konecne zas muzu blbnout, ze by to mohlo vyjit:slight_smile:
3. pro 2013 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 no vždyt to je v pořádku:slight_smile:))) jen vyšiluj od toho tady jsme ..každou chvílí tu z nás některá vyšiluje:slight_smile:))))))))) jak já bych ti to přála...pak azse budeš vysšilovat kvůli srdíčku a screeningu atd.. je to nekonečný :slight_smile:)))))))))))
3. pro 2013 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 já jsem při uhnízďování nic necítila....trochu prsa, ale po IVF jsi zase víc nahormonovaná, takže s IUi se to nedá srovnat...trochu mi začaly věci smrdět, prostě jsem měla citlivější čich,,ale to až okolo testování...takže nevím...možná si to všechno sugeruješ, jak si to všechny přejeme...
3. pro 2013 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 je fakt, ze je to uplne jiny, kdyz jsi pod umelyma hormonama. ja mam IUI v nativu, zadnej clostik, jen pregnyl a zadnej utros. takze mozna je to fakt blbost porovnavat, jeden nikdy na tech hormonech nevi, zda je to stimulaci, nebo prirozene.
no dneska jsem z toho trosku smutnejsi, protoze se nedeje nic. ale je fakt, ze mam od vcera porad hrozne dobrou naladu, jsem takova mila na vsechny:slight_smile: bejt tohle jedinej priznak, tak by to bylo hezci nez naky bodani v brise :grinning:
3. pro 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - já loni při IUI necítila nic, až pak mi bylo trochu zle. Ale jinak fakt nic.

Ted po IVF to bylo trochu jiný ...ale nejdřív jsem byla ovlivněna ovitrillem ..a když vyprchal tak pak mi bylo dva dny v pohodě a pak začalo zase být zle, bolela prsa a začala jsem mít víc citlivý nos.

Jinak holky právě jsem zaznamenala ztrátu kytičky :unamused: ..tentokrát oběd v žaludku nevydržel
3. pro 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17
ja to neumim vysvetlit, ale hrozne jsem tomu ted verila, jeste pred tim, nez jsem vubec IUI naplanovala, protoze ja si fakt ten folik napravo desne prala a on tam byl! mohla bejt anovulace, mohlo to bejt vlevo...ale ja po ty predcasny ms proste najednou verila, ze se mi ten pokus priblizil a ze bude ovu kde ma bejt a vyjde to.
no tak ted este aby to fakt vyslo :grinning:
3. pro 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@sasanka033 tak to je super, nenech si to od nikoho zkazit a věř...to je ta nejlepší medicína...
3. pro 2013 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 :slight_smile: diky. ja jsem proste dobre naladena, ty kvasny hnusny mi daly pokoj a ja se ted vezu na takovym oblacku, ze jsem tehotna:slight_smile: fakt jsem takova slunickova, az jako na ranu :grinning:
3. pro 2013 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb tak to jsme dve ze me ty sunkofleky taky letely a lezim je mi blbe
3. pro 2013 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 tak to ma byt!!!!!!!to je pulka uspechu ;)))))mackame palce!!!!!
3. pro 2013 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek