• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

24. března 2017 
@sisimona1 to je asi olgalutran, aby ti nepopraskaly foliky driv. pichas to do stehna? ja na to mela akorat trochu alergickou reakci v miste vpichu. dve hodiny jsem to mela dycky desne napuchly jak kdybych mela boreliozu:slight_smile: strach z OPU vazne nemej, to jen ze je to poprvy, ale 20 minut si pospis a bude po vsem:slight_smile:
pokud ti sef nebude chtit dat dovolenou, zustan na PN a je to.
6. srp 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 ahoj zlato, nadeje umira posledni, treba se zavrtalo pozdeji a proto je hladina tak nizka...?
6. srp 2013 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb řekla mi ve čtvrtek že mám přijít,ale testy mi sílí to mě hrozně mate
6. srp 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já vůbec nevim cejtim jenom zoufalství a beznaděj
6. srp 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - ono to někdy trvá dýl než to z moči eventuálně zmizí, ale zkus být pozitivní a třeba to bude dobrý.
Dávali jste jedno nebo dvě?

já měla po IUI 14den 54..a to je prý na IUI hraniční hodnota, ale pak to nedopadlo. Ale četla jsem že holky měly i kolem 20 a dopoadlo to dobře, prostě záleží jaký embryjko jste dávali ...a tak ...někdy to trvá dýl. Tak se drž a uvidíš, ale jestli testy sílí tak bych věřila a nic nevzdávala.
6. srp 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 to je jasny, ale dokud tam neco je, tak se zkus netrapit, na slzy je jeste cas!
6. srp 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb dávala jsem 1 protože to jediný taky zbylo tak sem mu tolik věřila,dceru jsem měla tak po iui hned na první pokus,tak sem věřila,že zrovna tak vyjde ivf na první pokus
6. srp 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já mám i strach aby to nebylo třeba mimoděložní víš
6. srp 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 - já vím, že je to těžký, ale ještě nic nevzdávej a mysli pozitivně a na mimoděložní nemysli. Ve čtvrtek budeš moudřejší.
6. srp 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb si hodná moc děkuji za podporu
6. srp 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 to je jasnyyy, kazda na tvym miste by byla pos...ana strachy, ja to chapu, ale jsi silna zenska, uz vic veci jsi musela v zivote vydrzet, tak ted tech par dni musis vydrzet, nakonec, stejne to neovlivnis, takze trapeni nicemu nepomuze, jen to budes hur cely snaset.
6. srp 2013 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženský to je hrozný, mě už se v noci o miminech i zdá, jednou rodím, pak zase nakupuju kočárek a věcičky.....taky tady některé už tak šibě z toho všeho???
6. srp 2013 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel - tak to jsou hezký sny, to bude dobrý... :slight_smile:
a viděla jsi co to bylo za miminko? Já takhle viděla u kamarádky, že jsme rodili chlapečka a fakt to byl :slight_smile:
no a já zase ve snech nosila chlapečka v hrníčku a zmateně jsem s ním běhala ...no nakonec to nedopadlo dobře no :( ale taky to by kluk...
někdy je to podvědomí takový zvláštní.
6. srp 2013 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím starou gardu i nové čekatelky na mimi, držím palce a v sobotu se k vám přidám, jdu na Ket, včera sliznice ok, tak se jen bojím, aby se rozmrazilo, máme jen jedno -zmraženou blastocystu...
@sasanka033,@martas14@coralin @janiceopice ,@kamisb a všechny další dobré duše,zdravím a vidím, že to tu pořád krásně funguje...jste holky zlatý, že se tu člověk vždycky může svěřit a zkušenější poradí...já ještě rychle dovolenkuju, než zas budu čekat a čekat..takže na netu jsem vyjímečně, zrovna jsme přijeli z Německa z fesťáku a ještě si jedem užívat cestování, než mi ho tam doufám v sobotu šoupnou...
6. srp 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel Jo, já už taky blázním, zdá se mi spíš o katastrofách, že mi ujel kočár pod vlak a pod....
6. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahoj, tak to jsou bezva zpravy!:slight_smile: my taky meli jen jednoho, taky blastocystu a rozmrazila se krasne, takze zadny obavy a tes se na transfer:slight_smile: ty jdes do ketu v nativu, nebo naky hormony?
6. srp 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel but v klidu, ja mam to samy. porad rodim apod. bohuzel to podvedomi pracuje i kdyz zrovna ani nestimuluju, ani necekam na vysledky po transferu. proste vedomi, ze me to ceka znova, me natolik nici, ze se mi zdaj neskutecny kraviny a nekdy i dost hnusny, ani to sem nechci psat.
6. srp 2013 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb už od ketu se doma s manželem bavíme o tom, že se určitě chytli obě embrya a že to budou určo kluci, takže se mi zdá o tom, že to jsou kluci....snad podvědomí napovídá dobře
6. srp 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 snažíme se o nativ, přijde mi to lepší...beru jen prednison a anopyrin, včera mi ďobli na ovulaci gonal a od středy zas utroš...bléééé ty se chystáš kdy???já to tu nestíhám...
6. srp 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - tak super, budeme držet palečky, aby vše dobře dopadlo :wink:
6. srp 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 tak to je špatný že o katastrofách...musíš se pozitivně naladit, já vim, že se to snadno řiká.....já když jsem teď byla na ketu, tak jsem si řekla, že si domu vezu oba kluky a taky v to věřím :slight_smile:
6. srp 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel .. :slight_smile: jen si takhle hezky povídejte, to je super ..hlavně žádný stresy :wink: a bude dobře.
Já už se nemůžu dočkat až se to rozjede, ale ještě si musím do toho 21.8. počkat no :angry:
6. srp 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 určitě je to tím, že o tom pořád mluvíme a je to naše vytoužené přání....
6. srp 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 určitě to bude tentokrát dobrý :slight_smile:
6. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb snad to něčemu pomůže no.....já se jako těhotná cítim, ale uvidíme co ukáže test a krev no
6. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 Ahojky zatím neztrácej naději. Mě se stalo to samé,ale bohužel to u mě nedopadlo dobře. Mimoděložního se bát nemusíš,to by bylo HCG vyšší. Tohle by bylo eventuelně biochemické těhotenství. Že se embryjko chytlo jen na chvilku a pak pustilo. Doprá zpráva je,že jsou // na testech stále silné. Mě totiž začaly slábnout a HCG jsem měla 38 a pak za pár dní už jen 8. Ale četla jsem tu spoustu příběhů,že se miminko chytlo později a HCG stoupalo pomaleji. Za 2 dny by jsi měla mít v krvi dvojnásobnou hodnotu. Tak moc držím palce ať to u tebe dobře dopadne. :dizzy_face:
6. srp 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo, taky bych brala nativ, delas dobre. ja bohuzel byla po ivf tak rozsekana, ze jsem ready nebyla - sliznice nikde, cysta a zadnej folik, zadna ovulace. a tak jsem v daslim cyklu radsi sla do hormonu a reknu ti, ten estrofem je sracka na entou:(
ja jdu zejtra na konzultaci, protoze premejslim o laparce jeste pred druhym ivf. rezabek mi ji rozmlouval, tak se jdu poradit znova. pokud do ni nepujdu, tak hned v zari chci do druhyho ivf. pokud laparka, tak kdo vi.
6. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel to mě takhle šibalo už několikrát :grinning: Ale je to příjemný,pořád lepší než nějaký katastrofy ve snu. Užívej si to a moc se těším na ty tvé dálnice :wink:
6. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 super další čekatelka na miminko. Držím palce ať se prcek chytne a neboj určitě se rozmrazí :wink:
6. srp 2013 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho no snad dálnice bude, doufám a věřím v to
6. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek