• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

8. září 2017 
@janice_opice - já měla řízek s bramborem ...ale asi jsem se přecpala a hold se to už nikam nevešlo :(
vypadalo to že to bude ok, ale hold ne no :(
3. pro 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb a nejsi tehotna? :grinning:
3. pro 2013 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice ježíš to se mám na co těšit, já se tu uklidňuju, že už se to bude lepšit, ale zase si říkám, že aspoň vím, že tam je..když pořád špiním...někdy i trochu do červena, pak dobrý...ale hodně holek po IVF to krvácení má a leží s tím v nemocnici, tak jsem ráda, že můžu ležet doma..Prý je tam ta sliznice tak vyhoněná, že se hrozně rozrušuje...jak mimčo buduje placentu..
3. pro 2013 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 hele já mám takový lepší a horší dny, dneska je to ten horší, je mi celkově divně a jsem nějaká unavená a otrávená,ale nastestí těch horších dnů je málo:slight_smile:))..
No jo mi říkal doktor, že to špinění a krvácení bývá prostě, že to má skoro 60 % ženských, já jsem asi jedna z těch zbývajících 40 %,...ale já nešpinila ani při Kubovi ani nekrvácela.....
3. pro 2013 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já taky už věřím, že to snad dáme..nevíš jak Muddledgirl??teda jestli to píšu správně..
3. pro 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jani, krásné fotky a zavzpomínala jsem na minulý rok, byli jsme v Drážďanech 1.12. busem, moc se mi tam líbilo, byl to jeden z mých snů vidět to, tak už mám splněno, ale v létě tam může být taky pěkně.
3. pro 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eevvaa jj bylo tam krásně na to, že všechny budovy jsou replika to je fakt hustý, v létě mužou být super ty zahrady a fontány a tak....určitě se tam chystáme:slight_smile:))))) jak jsi na tom???
3. pro 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 nevím čéče, snad dobrý, ale asi je furt v nemocnici.....
@muddledgirl???
3. pro 2013 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já to v neděli dostala i dokonce v termínu, až jsem se divila po té kyretáži, mám naplánovaný dlouhý protokol, ale asi začnem až další cyklus, v první půlce ledna už musím konečně dořešit zubaře, furt to odkládám, a pak budem pokračovat na mimi, aspoň mi dva cykly zbydou, zkusit to přirozeně, manža je už dvě měsíce po operaci, vitamíny bere, třeba by byl novoroční zázrak, já už nemám žádné překážky. Možná jsme díky polypu a celkové divné sliznici proukaučovali první pokus i KET,ale to mi nikdo neřekne.
3. pro 2013 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ahoj kočky, jo jo stále tu smrdim...ale nekrvácím, což je super...tak bližší info podám v pátek a konečně jsem řekla doktoroj, že bych ráda fotečku... :grinning:
3. pro 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@jaka17 Jak nevolnosti děvčátka?/No jsem asi nejmladší,ale snad vám to oslovení neva/...u mně horší a horší...teda naštěstí to většinou ustojim...ale žaludek se houpe skoro furt...jen když jím zeleninu a sladkosti tak ne... :grinning:
3. pro 2013 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj čokoška je v pohodě ....ale kdybych se dneska nepřežrala tak bych to asi bývala ustála, ale nechtělo se mi nechávat poslední asi 3 kousky ....jsem blb no :angry:
3. pro 2013 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb to já teď začínám trošku míň jíst....nějak se bojim.... :wink:
3. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to je jasny uvidíš co screening a pak se rozhodnes :slight_smile: ja tam sla protoze u dvojčatek jsem fakt mela strach a i kvůli veku....:slight_smile: a jak ti je? Pěkně ti to utíká koukám :slight_smile:
@jaka17 chichi tos me dostala - pry buduje placentu.... Cihla k cihle, trocha malty a hezky uplácat :slight_smile: :slight_smile:
3. pro 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já si taky jinak dávám menší porce, ale ten řízek jsem hold přecenila no :( jinak jím fakt po troškác tak 5x denně. před chvílí jsem měla knedlíky s vajičkem tak snad už to bude dobrý.

jinak jsem ráda, že u Tebe zatím snad vše v pořádku.
3. pro 2013 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vajíčka bych si dala, hlavně smaženici mňam...a řízek kuřecí,ten tu byl jen jednou...a byla tu i svíčková...to jsem si pochutnala....taky bych si dala pizzu...jenže než s ní sem někdo dojde,tak bude studená....Jsme v pořádku,už se těšim, jak zas vyroste prcek... :grinning:
No,já taky zmenšuju porce.....ale i tak mi to začíná dělat problém...jíst něco jinýho než ty sladkosti a zeleninu... :grinning: :angry:
Děkuju..
3. pro 2013 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já zjistila, že nemůžu kuřecí maso ...to fakt nepozřu :slight_smile: ale zatím to je asi jediný. no já si na ULZ musím počkat ...ale vlastně ani nevím jestli jej doktor tu příští středu bude vubec dělat ... :unamused:
3. pro 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no já mám naopak pokaždý chuť na něco jinýho...a je mi šoufl tak nějak furt..jen těsně po najedení je to ok...no s oslovením si nedělej starosti...já to nikdy nějak neřešila...věk a tak, furt se cítím na 15.. :grinning: :grinning:
@pidisek no já doufám, že to je tím, ne že si kope tunel ven... :grinning: :grinning:
@kamisb no já mám pocit, že jím tak nějak trochu pořád...tak se těším, až si to, kdy a co jím budu moct řídit já sama...
3. pro 2013 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak to já zatím měla jen kuřecí řízek a ten mě chutnal...ale špatně mi bylo,když se ohříval hovězí guláš a když jsem vařila hovězí polívku....prostě radši maso teď vůbec dělat nebudu....Jaktože nevíš kočko,jestli Ti budou dělat ultrazvuk?Proč by nedělal? A jak to je s průkazkama? Že je dávaj až po ukončení 1.trimestru? V červencovkách pár holek psal hodně brzo, že dostanou průkazku,tak jsem to nepochopila...
3. pro 2013 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já to tak nemůžu moc posoudit....záleží kdo co přinese...a co tu uvaří.... :grinning:
No,tak nějak těsně po najedení....a tu dezinfekci tu rozdýchávám hodně dlouho... :grinning: Taky se tak cítím....
3. pro 2013 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no už jsem pryč z gennetu a doktor z Podolí říkal že si mě vezme až po tom screeningu a když jsem se ptala na průkazku tak říkal, že oni jí dávají až po tom vyšetření.
Takže teď jsem u svýho gyndaře....zatím jsem si tam jen převedla neschopneku, takže vubec nevím co bude v tu středu...ale sestra říkala, že by mi průkazku vystavila ...tak si ji asi vystavit nechám přeci jen do Podolí se dostanu asi až někdy kolem 15týdne.
Ale nevím jestli bude právě ten příští týden dělat ULZ, ale zase když mě ještě neviděl tak trochu doufám, že by mohl no ....hold se musím nechat překvapit, no.
Ale v roce 2009 když si mě přebíral tak dělat ULZ, tak uvidíme.

a jídlo jako jíst jinak můžu asi všechno, ale fakt musím jen po kouskách nevím proč jsem dneska snědla celej řízek :(

@jaka17 - jj to bude fajn :slight_smile: ještě min.týden jsem musela jíst co dvě hodiny aby mi nebylo blbě, ale teď je mi blbě skoro furt :angry: ..a to už jsem začala 10 týden jsem si myslela, že už se to bude lepšit a ne obráceně :(
3. pro 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - ale teda pachy jsou fakt příšerný :( nám docela často kouří kotel a když se to dostane i nahoru do bytu tak to je strašný :( a někdy chodím po bytě a hledám co to smrdí ...hrůza ....
...ale co chtěli jsme to tak se to musí vydržet.
3. pro 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já si myslím, že Utz bude, dělají ho radši pořád, aby se něco nezanedbalo...průkezko by ti měl dát tvůj gyndař...musíš si obejít i svoje vyšetření..zuby, srdce a tak, než to bude zkreslený od mimča...
3. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - hm tak posledně po mě chtěli zubaře a plicní a EKG až kolem 5 měsíce. Tak uvidíme no.
zuby mám v pohodě, ale stejně si tam musím dojít...hlavně aby se nezkazili teď v těhu, to by mě asi kleplo, vyhrožuju totiž doktorce že mě jednou bude muset uspat...jako zubaře se fakt bojím. Ale mám se zubama kliku a zatím jsem bez zásahu.
a srdce já na něj chodím co dva roky ...musela jsem jít loni před laparkou a zatím se od 18 let nezhoršuje takže to jsem docela v klidu.
3. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @jaka17 @muddledgirl holky ja to mam horsi mne strasne voni rum :slight_smile:))))))))))
3. pro 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek no ja myslim,ze vse bude ok a na nic nebudu muset.muj doktor neposila na amnio zbytecne....;)dneska mam horsi den a to je prvni den 12 tt.jinak dobry. S tim vekem jsme na tom myslim podobne;ale pry pokud vyjde screening dobre tak amnio muze byt zbytecny ohrozeni plodu.Chapu,ze u dvojcatek je to jiny.
3. pro 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tak to je masakr...voní rum...to je mazec....holky a ve druhém trimestru se může trošku pivka nebo vína???Zatím chutě teda nemám... :grinning:
3. pro 2013 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tročku můžeš pořád ..jen to nesmíš přehánět, já si většinou o vikendu po obědě cucnu trochu piva od manžela....vždycky mi smrdělo a teď ne ...ale fakt jen cucnu.
A občas ochutnám vínko co si otevře, ale to jen ucucnu, ale zatím neměl žádný co by mi chutnalo.
Takže prcek asi bude pivař po tatínkovi :grinning:
3. pro 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no normalne k tomu rumu chodim cuchat.doktor mi rekl,ze sklenicku piva a vina klidne muzu nekolikrat tydne.ja teda mela za celou tu dobu malou plzen minulej tyden na veceri a az dopadne dobre screening tak bouchneme sano.a na Stedry vecer a silvestra si taky urco pripiju...
3. pro 2013 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek