• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb to nevim po kom bude mit prcek ten rum :grinning:
3. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jé kočko tomu nějak nerozum....Ty jsi byla v Gennetu, teď jsi u svýho gyndaře a pak půjdeš do Podolí?
3. pro 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj muj gyndař to první těhu trochu po...a už k němu nechci chodit ....a při císaři v tom 33tt mi tenkrát doktor co jej dělal řekl, že mám rodit v Podolí že tam mají věci aby tu mojí placentu průběžně kontrolovali.
No a mudr,´. v Gennetu zná doktora z podolí, ten mi dělal i loni laparku a on si mě vezme k sobě až do porodu a snad bude i u porodu. Ale říkal, že kontroli on před tím screeningem stejně nedělají, že to moc nemá cenu pokud se nic neděje ...tak že mám přijít až po něm. Že si mě pak převezme.
takže teď ještě zvládnu jednu nebo dvě kontroly u toho mého gyndaře a pak uý k němu asi nikdy nepáchnu. Po porodu bych si našla ráda někoho bpíž bydliště a ne v Praze.
3. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - :grinning: ...no je to prostě silná individualita :sunglasses:
3. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. pro 2013 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb :grinning: :grinning: :grinning: joo?Já jednou měla 1 dcl vína...ale cucala jsem to hodně dlouho...to ještě nebylo pořádně zavrtaný...No, my jsme pivaři oba...akorát s kámoškou jsem pila červený s colou... :wink:
3. pro 2013 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Aha, tak už to s těmi doktory chápu....
3. pro 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice fakt? No,já se bojim na to ptát....sklenička, to je třeba 0,2 nebo i malý pivko? No,šáňo si dát sklenku...na Silvestra, to by bylo fajn....ty birelly už mi lezly ušima...
3. pro 2013 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - to víš proč dělat něco jednoduše když to jde složite :slight_smile:

tak červený víno vůbec nevadí, je zdraví ...ale já třeba víno v těhu většinou nemohla ..nechutnalo mi. Uvidíme jak to bude teď dál no.
3. pro 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @muddledgirl my jsme pivari I vinari ;)
3. pro 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jasny dvojka vina nebo jedno pivko nevadiiii v obojim jsou vitaminy.kdyz si das fakt jedno tak se ti to nema krvi ani sanci nikam dostat mi vysvetloval doktor.Tvrdy jasnej zakaz......
3. pro 2013 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb jo, to zdravý je...ale když jsem krvácela,tak bych se asi bála... :unamused:
3. pro 2013 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Tvrdy nepiju skoro vůbec.....ale pivko malý nebo trochu vínka, to si nechám líbit..no , možná se zeptam v Sanusu, tady by na mě asi čučeli....
3. pro 2013 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak při krvácení by asi víno dobrý nebylo. Když ještě víc prokrvuje.
3. pro 2013 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl :grinning: no ja kdyz uz teda bys chtela tento dotaz polozit v tyhle nemocnici tak bych to zaonacila na ty Vanoce,aby si nemysleli,ze ses naka lemtalka :slight_smile:))ja tvrdy jen v longu a obcas ale kdyz ho nebudu mit 5 let tak mi to neva.nechapu ten rum
3. pro 2013 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb já bych se toho červenýho právě bála... :wink:
3. pro 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ne, v nemocnici se ptat nebudu..zeptam se v sanusu až mě pustěj,jestli můžu sklenku šáňa a bude...dobrej nápad...
3. pro 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@muddledgirl
@kamisb Tak dobrou, vy alkoholky....já se taky těším na pivko, víno mi smrdí...no a tvrdej nesnáším i normálně, takžre pohoda..rum musím zkusit.. :grinning: :grinning:
3. pro 2013 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: dobrou noc
4. pro 2013 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no aby sis nemyslela tak ja na to prisla pri zadelavani testa na cukrovi na ten rum ;) a vcera jsem vymrzlymu tatovi delala caj s rumem tak mi to proste extremne vonelo.Jinak jako rum v Cuba Libre,ale samotnej nee ; ))))jinak jsem rikala vcera ze bych se chtela podivat do Skotska na pamatky a tata s mym muzem naplanovalu to,ze ja budu chodit po pamatkach a oni pi palirnach ; ))) ja whiskey ani konak ne eee.
4. pro 2013 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky.vubec vas nestiham docitat ale posledni stranka diskuze stoji za to :grinning:
Jinak me ceka v patek opu a pristi tyden streda transfer :sweat_smile:
Zacinam byt drobatko nervozni :rolling_eyes:
4. pro 2013 v 08:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm :slight_smile:)))) počkej za 2 měsíce budeš mít taky starosti,jeslti si dát nebo nedat skleničku piva nebo vína, když budeš těhule:slight_smile:)))))))) Nervozní je normální hlavně se nestresovat:grinning: - té rada jako stehno :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko...to je idylka, šedivák a sluníčko...škoda, že musím ležet...to by se to šlo očumovat do Prahy na trhy a na svařáček....abych zůstala u tématu..
@beryltm ahoj po ránu, to budete mít veselé Vánoce, testík pomalu pod stromek... :grinning: :grinning: :grinning:
@janice_opice do čeho dáváš rum do těsta?? nějaký nepečený??
4. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani rada jak fiik :grinning: jaky je rozdol mezi nervozmi a stresem :grinning:

@jaka17 doufame ze ten darecekse // bude :slight_smile:
4. pro 2013 v 10:50  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se za chyby pisu z mobilu a o pracovni dobu :grinning:
4. pro 2013 v 11:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 vosi hnizda aj...
4. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 a shodou okolnosti jsem pekla munulej tyden rumovy rezy
4. pro 2013 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice hmmm, já jsem zatím u perníčků a lineckejch, aby se rozležely...
4. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 u nas jsou pernicky uz sezrany :grinning:
4. pro 2013 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky, tak se zas hlasi jedna otravna zatim netehule :grinning:
4. pro 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek