• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
tak jak jsem si vcera stezovala, ze se nic nedeje, tak vecer prisly dost velky ms bolesti bricha, nemohla jsem kvuli tomu ani usnout a prisahala bych, ze ms prijde. nikde nic a od rana zas jako vcera -. nic se nedeje.
4. pro 2013 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 no vidíš, takové pěkné příznaky.. :grinning: :grinning: a kdy že má přijít Ms??
4. pro 2013 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 pondeli, utery asi, klidne i streda jeste. a ted vazne - ja si myslim, ze to priznak je, tohle si nenamlouvam, nikdy nemam takhle silny ms bolesti tejden pred ms.
4. pro 2013 v 11:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 jasně, já to myslela naprosto vážně...mooc bych ti to přála :grinning: :grinning: :grinning: aby ti bylo taky tak blbě :grinning: :grinning: :grinning:
4. pro 2013 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
Tojsou blázni na jdenom konci provázku tahá kocour a na druhym pes :grinning: :grinning:
4. pro 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no naše čuby si to , že jsem doma, strašně užívají...mají den ode dne rozvernější náladu a vždycky, když si chci zdřímnout, tak se začnou v ložnici prát o nějakou petku, co si přitáhnou ze synova pokoje... :grinning: :grinning: :grinning: no a znáš ty zvuky...
4. pro 2013 ve 13:48  • Odpověz  • To se mi líbí
to by me teda zajimalo, proc nikoho krome jaky nezajimaj moje tehu priznaky!!! :grinning: si myslite, ze kdyz uz jste tehu, ze muzete na nas snazivky zapominat? ne! :grinning:
4. pro 2013 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 Voni holky mají nějakej útlum okolo poledne..na mě jde taky dřímota...ale jinak jsme jedno veliké ucho, které čeká na všechny dobré zprávy o píchání, prdění, blinkání a podobných těhu roztomilostech...
4. pro 2013 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj jsme byli minulý víkend na návštěvě u známých mají holčičku z IVF a její přítel říkal, že už chápe proč se říká, že se v těhu z žeský stáva chlap ...že předtím nikdy tak neprděla a nekrkala :slight_smile:
ale taky to mám...kor když se přežeru ;)

a bolest na MS je dobrý začátek :grinning:
4. pro 2013 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 - a taky jsem si vzpomněla, že než byl pozitivní test ...tak mě při kýchání vždycky hrozně píchlo jakoby u vaječníku. Holky to taky předtím psaly :slight_smile:
4. pro 2013 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak to nemam:slight_smile:
4. pro 2013 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - no bylo to podobný těm křečím a to jsem myslela, že jsi psla, že jsi měla
4. pro 2013 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no ale ja to nemam v navaznosti na pohyb vis...proste bud mam krece nebo ne:slight_smile: nemusim se u toho hejbat, jak nekdy holky rikaj, ze treba pri vstavani je silene bodlo v brise anebo prave treba pri tom kychnuti.
4. pro 2013 v 15:48  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jako dneska je tady teda megautlum:slight_smile:
4. pro 2013 v 15:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - hm, tak uvidiš no ...budeme držet palečky. Kamarádka má taky holku z IUI, ale je pravda, že asi na 6 pokus až.
4. pro 2013 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ahoj, kam ty půjdeš na ten prvotrimestrální screening?? už do Podolí??nějak jsem to nedočetla
4. pro 2013 v 16:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - do Gennetu
4. pro 2013 v 16:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb aha,tak to já nevím, kam mě pošlou, asi bych měla po této kontrole v pondělí už přejít ke svému gynekologovi, tak se uvidí...no a gennet dělá i ty velký UTZ??
4. pro 2013 v 17:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 čau čiči....mě bolelo bříško na ms už asi od 3.dne po ET asi týden...a asi po týdnu se mě tak zvláštně začla motat hlava....držím pěstičky...
4. pro 2013 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@jaka17 - jj dělá ...ani tam mají jako zvlášť oddělení asistovaný produkce, genetiku a ještě něco.
v tom roce 2010 jsem právě v 20 týdnu byla v gennetu.
4. pro 2013 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl čauky, jak se daří tobě, je propuštění na obzoru??
4. pro 2013 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 ahojky, jde to až na ty nevolnosti.ale už mám colu...hurááá...No, radši se neptám..když mě primář řekl v pondělí, že musíme být rádi, že plod je živý, zdravý....no,tak snad se to v pátek po ultrazvuku hne...
4. pro 2013 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 ja tu prosim cely den nebyla a jak ti je ted????
4. pro 2013 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 ja ted přišla z práce... :slight_smile: detičky cely den asi spí vůbec o nich nevím tak ted lezím u zpráv a čekám kdy začnou pidísci řádit :slight_smile: jinak ta bolest by mohla byt dobre znamení je proste trochu jako ms ale jakoby stejně jiná... Není furt :slight_smile: a taky jsem mela dny kdy mi nebylo nic a pak zase jo :slight_smile:
4. pro 2013 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek
@muddledgirl
holky diky! to jsem potrebovala slyset:slight_smile: hlavne ze to neboli furt, ja to mam hlavne vecer, pres den spis naky pichnuti. celkove muzu rict, ze ty jakoby divny krece obcas nebo pichani proste neznam. ms bolest samozrejme jo, takze to ms, ktera se hlasi, proste znacit muze, i kdyz si nepamatuju, ze by me nekdy bolelo bricho takhle intenzivne a dlouho pred terminem. no snad ta mrcha nedorazi. jinak teda mam porad desne dobrou naladu, ale to asi neni priznak, spis jak jsem natesena, ze to vyslo:slight_smile:

@janice_opice cau ruzeno :grinning: no dneska je to slabsi teda nez vcera, pres den me asi dvakrat pichlo a vcera touhle dobou me uz hodne bolelo bricho, ale dneska se to jakoby ozve, ale hned to prestane. no a jinak jsem teda dost unavena, ale to taky muze bejt pocasim. uz aby byl aspon vikend!
4. pro 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 jj, to já měla taky, fakt....ale já furt testila a testila až zmizel pregnyl a začli dušíci...asi už jen proto,že na krev jsem šla v termín, kdy by měl taťka narozky....a ono to klaplo.....
Já vim, že to je někdy těžký...když přibývají těhulky...ale Ty k nám určo brzo přibydeš...muck :wink:
4. pro 2013 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl diky:slight_smile: no ja jsem z tech, co uz se testovani hrozne boji.
4. pro 2013 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Já poprvé netestila...podruhé a potřetí...slaboulinký,který už 12.den nebyli...a po 4.naposled...Však nemusíš.....tím líp pro Tebe,když to vydržíš..... :grinning:
4. pro 2013 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl ja si asi chci udrzet tu nadeji co nejdyl to jde. ten snehobilej test je peklo:( nikdy jsem // nevidela. na svym testu teda:slight_smile:
4. pro 2013 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 však jo.... :wink:
5. pro 2013 v 07:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek