• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

Dobré ráno všem..
@sasanka033 tak jak se cítíš dneska, :grinning: :grinning: něco nového??jsem napnutá, jak to dopadne..ještě jsem si vzpomněla, že jsem taky začala blbě spát, budit se v noci a nemohla jsem dospat..
@muddledgirl a ty znovu na UTZ jdeš v pátek a pak ti řeknou co a jak dál??Pořád jen klid na lůžku a ascorutin??nebo ti ještě dávají něco??
5. pro 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 ahojky, tak se hlasim. Ale koukam, ze moc nezvanite :slight_smile: situace se ma tak, ze cekame, az rodice vyklidi byt, abychom se tam my mohli presunout. A my jsme mezitim u moji mamky, s tim ze v novym byte mame prestehovan vsechny veci, ale pouze v loznici, ktera je jedina volna. Jinak jsou tam jeste rodice a jejich veci. Muzu ti rict, ze je to docela peklo. Ale po vikendu uz se snad budu moct jit zabydlovat. Jinak jdu v po na kontrolu, tak jsem zvedava na malou. Pohyby mam sileny, ale nevim, jestli se otocila. Prijde mi, ze je tam zase pricne a ani ne koncem panevnim. A co ty, kdy jdes na utz? Az za mesic? Nedocitala jsem, tak nemam tuseni. Jinak zdravim i ostatni tehuliny a jeste nic netusici tehuliny jako je @sasanka033 :grinning:
5. pro 2013 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jaka17 dobre rano, bohuzel uz nak nic. to bricho jsem obcas cejtila, ze me treba pichlo, ale ty pocity na ms uz v podstate nebyly, nebo parkrat takovej slabej nabeh. sla jsem na veceri s kamaradem, dala si dve dvojky vina a v osm jsem byla silene unavena, palily me oci a sla jsem domu. je fakt, ze takovou unavu nemivam, ale zas jako v tomhle pocasi kdo neni unavenej. no a spim blbe, to je pravda, v noci se budim.
5. pro 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Ahoj holky prosim nekoho z tehulek bolelo vas nekterou ve 12 tt bricho jako na ms?mne to zacalo vcera vecer :((((
5. pro 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ja byla unavena od zacatku a jsem az doted..;)
5. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kdyz ja jsem takovy chciplo, ze jsem unavena nak porad:slight_smile: to u me asi neni divny. no jako musim rict, ze dneska poprve klesam na mysli:(
5. pro 2013 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj....ležet ,ascorutin....je bez předpisu,tak bych ráda už dom....druhý den brečim a myslim, že to mně ani mimískovi neprospívá.....vše mi tu smrdí...a je mi furt zle...radši bych byla doma ve své postýlce a s miláčkem..... :unamused:
5. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 já byla nespavec....hrozný....jak jsem otěhu...a to bříško na ms mě bolelo jen asi týden...
5. pro 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice každý to má jinak ...jedna kamarádka, tu prý bolelo břicho pořád...ale mně,když bolelo...tak jsem začla krvácet....vůbec Tě nechci strašit to ne..jen radši trošku odpočívej...každá jsme jina...a já nejsem ve 12tt...
5. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ale když je teď vše o.k. a bříško Tě bolelo už včera,tak to bude určitě dobrý,neboj.. :wink:
5. pro 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já si myslím, že to může tak bolet častěji...přeci jen se vše roztahuje..jak Bivoj roste a dělá si místo.
5. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kámošku prej bolela i pánev,je to možný?
@kamisb
5. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb @muddledgirl tak pry by to melo byt natahovani vazu a to jak deloha leze z panve do bricha.a pry u druhyho a dalsich tehu je to horsi nez u prvniho.Pry mam zavolat kdyby se bolest nedala vydrzet nebo jsem zacala spinit.je fakt,ze to jako nejak extra hodne neboli,ale boli tak uvidime.
5. pro 2013 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 neklesej holka jed dal na pozitivni vlne joooo???ja taky nemela boleni kazdej den.....
5. pro 2013 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@janice_opice klesam, nemuzu si pomoct :frowning2:
5. pro 2013 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,tak to je super....budu držet pěstičky,aby to moc nebolelo... :wink:
5. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ono se nechodí na krev, že po inseminaci?Já už to zapomněla...
5. pro 2013 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - já loni na krvi byla, ale bylo to po pozitivním testu. Jinak si myslím, že pokud to nevyjde přijde normálně MS.
5. pro 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj vazy se natahují a pánev povoluje, aby pak prcek mohl ven ...

...Ty se taky hlavně musíš trochu šetřit a ne furt někde pobíhat a doma pořád jen uklízet !!!!

Já čekám kdy mě přejde ta únava a žaludek ...
5. pro 2013 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ja vubec nevim, ja na krev sla jen po ketu kvuli utrosi asi.
5. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb tak s tim uklidem to neprehanim;))))))).tak jasne jen jsem si myslela,ze nejhorsi je to u prvniho tehu......tak me to prekvapilo.dneska budu jen tak zvolna matlat cukrovi.....
5. pro 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb zaludek uz mam celkem ok .unavena jsem porad
5. pro 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 Sas tak uvidis stejne s tim ted nic neudelas a spatna nalada tomu neprospeje.uvidis holcicko.moc ti to preju a jsem napnuta....hele ber to tak ze vis jaka pravdepodobnost pri IUI je.takze maximalne budes moooc mile prekvapena.ale bud rada,ze tu moznost IUI mas,nadeje je vzdycky.Ja bych taky byvsla byla rada zkusila IUI kdyby to slo a ne tech 6 hnusnejch nwvydarenejch pokusu IVF s tema hnusnejma hormonama a bez mrazacku.Zkratka ber to jako moznost a ne posledni a ja ti moc preju at ta mrcha nedorazi.jen neklesej na mysli juuu???
5. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 drzim palecky.. moc moc moc na tebe myslim
5. pro 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice
@petulak1988
holky, dekuju moc, uplne me to dojima, pac ja najednou mam uplne opacny pocity dneska, jako kdyby to bylo a uz neni nebo tak:( je mi fakt hrozne.
5. pro 2013 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Tak já beru i normálně utroš kvůli cyklu,ale po vysazení za pár dní přišla mrcha i při IUI :wink:
5. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 čičinko neboooj...jak to je dlouho co jsi byla?
5. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl na IUI? minulej tejden v utery, takze jsem 9.den od IUI.
5. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no doufám, žebude přecházet ten žaludek ...ale je to spíš horší a horší :( sice teda nezvracím, ale je to fuj takový celý :angry:
5. pro 2013 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - ještě vyrdž ...uvidíš za týden jak to bude. nesmíme se vzdávat dopředu.
5. pro 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek