• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. července 2017 
autor
@kamisb jo neboj ja to takhle blby v kuse mela jen tyden tak vydrz jeste 3 tydny....
5. pro 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no dík, 3.týdny abych se neztratila ...jak jím jen po troškách ..tak spíš hubnu teda ...ted jsem málem neudržela oběd, ale asi to zvládneme. Mamča mi říkala, at jím s hlevním jídlem třeba kompot ..tak uvidíme ...teď to pomohlo.
5. pro 2013 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no to se máš já se zase vbždycky přecpu k prasknutí a tloustnu a tloustnu...
5. pro 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 tak to jo,to jsem chtěla vědět....jsem zvědavá... :wink:
5. pro 2013 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no to já nemůžu, jakmile toho sním víc je mi zle ..mě je teda zle skoro furt, ale jíst se dá. Ale musím jen trošku jinak bych to asi neudržela. A večer jsem vždycky hrozně nafouklá :(
5. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb copak ta únava mě tak nevadí, jsem na nemocenské,ale ten žaludek,to je něco příšernýho...sakra jak to zastavit?
5. pro 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - jj taky jsem na nemocenský, a žaludek fakt nevím taky s tím bojuji. HLavně i smrady mi jej hned zvednou ...a když dýl sedím tak asi jak si jej trochu mačkám tak je to hned znát :( ale doufám, že to maximálně po 12tt přejdu, ale to je ještě skoro 3 týdny :(
mě na něj pomůže akorád něco sladkýho, ale přeci nemůžu furt jíst jen sušenky a čokoládu :(
5. pro 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Ty už máš děcko,tak musíš fungovat..já jen ležím v tý hnusný nemocnici...i když jsou tu na mně hodný...a je mi blbě furt...ráno, protože mě asi začíná paradentoza+ mám hlad...a pak už snídaně...kafe radši už nepiju /meltu nebo co to je/.pak je mi blbě, pak přijdou vytřít těma tabletama a takhle to pokračuje celý den...no naštěstí to skoro vždy ustojím..ale je to hnus, viď? Přesně mě pomáhá sladký, už ani ta zelenina moc ne...a ta cola na chvilku a jak kdy.... :grinning: No,asi budu jako koule...Přiteloj se to moc nelíbí, že se furt cpu sladkým /to já normálně miluju.../...no co nadělá ale... :grinning:
5. pro 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janicko me je tak blbe,ze nemam ani tuzku :grinning: ,no delam si z toho srandu,ale uz aby to bylo za mnou :frowning2: ten prasek mi fakt nedela dobre.. a bricho porad boli :frowning2: vypadam jak v 5tym mesici
5. pro 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh ahoj, no tak takový provizorium nesnáším...ale ono se to naštěstí už změní, jestli teda rodiče dodrží termín.. :grinning: :grinning: :grinning: pak si to tam pěkně zabydlíš a budete to tam mít pěkně teplý pro maličkou..já jak jsem krvácela, tak chodím každej tejden na UTZ, jdu zas v pondělí...jsou to nervy..
5. pro 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no vidíš, co blázníš..máš všechny příznaky co jdou...jen holt není každej den nálada...věř tomu..
5. pro 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl
@kamisb jo holky, mě je taky blivno furt..nebojte..jen mi nedělá dobře ta vidina, že mi bude blivno i o Vánocích...což vám by už být nemuselo..no ale já to vydržím, co se dá dělat, hlavně ať je mimčo ok..no ale postěžovat si musíme...
5. pro 2013 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jani, ty bolesti pokud nešpiníš jsou normální, neboj, já u druhýho jsem měla křeče jak blázen, ale myslela jsem si , že je to tím,jak tahám holku, ono jí nebyl ještě ani rok a půl, když jsem čekala druhý..
5. pro 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - nn já děck nemám, takže naštěstí nic moc dělat nemusím. Ale ještě jsem slíbila udělat nějakou analýzu do práce, ale jak sedím dýl tak mi není moc dobře no :( ...ale dneska vykukuje sluníčko tak se po 14h půjdu asi projít :slight_smile: tak snad to trochu taky pomůže.

Jj v nemocnici to asi není nic moc, ale snad už budeš mít zítra dobrý zprávičky a třeba už Tě i pustí domů. Drž se.
5. pro 2013 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dlouho jsem nepsala,ale prožila jsem 14 dní nervů co bude dál. Byla jsem na imunologii a když jsem ukazovala výsledky co mám dělané před 2 lety tak doktorka moc optimisticky nemluvila.Dokonce padlo podezření na jednu moc ošklivou nemoc.
Dneska mi přišly výsledky z imunologie od Malíčkový. Výsledek je takový,že momentálně nemám autoimunitní onemocnění,ale mám hodně protilátek což není dobré a navíc došlo za ty 2 roky k progresy. A co ještě ke všemu mám jsou protilátky proti embryu!!! Chápete to ,tohle mi řeknou po 4 IVF a po tom že mi dělali imunologii i v Brně?
Pokud otěhotním,tak je u mě riziko vzniku autoimunitní choroby (nevím jaké) a navíc mám zvýšené riziko spontánního potratu a předčasného porodu. Takže teď mám IVF zakázané,musí nasadit léčbu kortikoidy 8 týdnů před ET,pak těsně před IVF znovu kontrola a pokud otěhotním,tak kortikoidy musím brát celé těhotenství. Tak stojím před rozhodnutím jestli IVF podstupovat a nebo volit jinou cestu.

@janice_opice Jani byli jsme v tom Cube. Primařka velmi příjemná a dokonce navrhuje IVF ještě s vlastními vajíčky. Musím se teď jen poradit co dál. A ptala se kdo mě poslal,tak jsem řekla,že ta co se jí embryjko zaseklo v katétru. Tak se smála a hned věděla :grinning:

Všem těhulkám,snažilkám i čekatelkám přeju štěstí,zdraví a hodně sil :dizzy_face:
5. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 to bych musela bejt tehotna furt:slight_smile: mne furt neco je, tu nemuzu spat, tu jsem unavena, tu mam zivy sny, naladova jsem taky hodne..:slight_smile:
5. pro 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho teda zlati to je mi moc lito, ale verim,ze se to spravi a miminka se urcite doskas.. je to tak nepravedlive...:frowning2: myslim moc na tebe.. a drzim vam pesticky a preji hodne sil vam obema :slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho okamzite ti posilam srdicko!
5. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 děkuju zlato :slight_smile: @petulak1988 taky ti moc děkuju
Holky mě se ulevilo,já se hrozně bála že mám smrtelnou chorobu. Stal se ze mě za 14 dní hypochondr a těch probrečených noc...Ale bohužel to riziko tu je,jen nevím jaká by to byla nemoc. Těch autoimunitních chorob je hrozně moc. Pokud by to bylo něco s čím se dá žít,tak bych to IVF asi šla. Mám hranice kdy se neohrozím na životě a je pro mě důležité abych svoje dítě mohla vychovat. Holky je to fakt na pos... Ale teď konečně můžu zase fungovat dál.
5. pro 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 ty jsi byla vCube na hysteroskopii? Myslím,že jsem to tu četla,ale nejsem si jistá jestli jsi to byla ty. Také mi jí prim.Višňová nevrhuje.
5. pro 2013 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj to jsem byla ja, delala mi ji Visnova :slight_smile: ja byt tebou,tak na ni jdu, budes mit jistotu , ze je tam vse jak ma byt
5. pro 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahoj, no tak to je opravdu síla, dozvědět se to po tolika IVF..jedině pokud se to ještě trochu zhoršilo, ale tohle všecko ti měli zjistit hned na začátku.. :angry: :angry:
Jen všechny ty zbytečné naděje a nervy...v CUBE ti to řeknou snad na rovinu, co a jak..moc na tebe myslím..snad to ještě vyjde..
5. pro 2013 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 musím do Cube přeposlat tu zpávu z IVF. Taky mi tam vzali hormonální profil a mám zvýšenou štítku,tak mi hned volala sestra ať zvýším dávku Letroxu. A taky jsem si nechala odebrat AMH,ale to jsem si ještě nevolala kolik to je. Pokud do toho IVF půjdeme,tak na tu hysterku půjdu. A kdy začínáš stimulovat?
@jaka17 před 2 lety jsem měla problém,ale nikdo pořádně neřekl co. Ale nasadili kortikoidy s tím,že kontrola v 8 tt. Ale já potratila na 7 tt. Pak jsem přešla do Brna a tam mi léky vzali,že jejich imunologii mám v pořádku. Před 2 lety jsem ty protilátky proti embryu neměla. To je novinka :confused: Chjooo. Ty už jsem v 8 tt so je super, moc ti držím palce aby vše klaplo.
5. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ja jsem na konci stimulace, zitra mam OPU
5. pro 2013 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 tak paráda. Moc držím palce ať máš pěkně zralý vajíčka a z toho ty nej nej bojovníčky :wink:
5. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho moc dekuji,verim tomu..dam nam ten nejkrasnejsi darek k vanocum :slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@danaho díky, je to všechno hrozně nepředvídatelný, co se děje v lidském těle...čím víc o tom vím, tím víc to nechápu...to víš, že mám pořád strach, ale v lednu to snad už bude lepší..jestli se dočkáme...myslím na tebe :grinning: :grinning: :grinning:
@petulak1988 tak tfuj tfuj tfujjj..prskám bacily...
5. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 taky drzim palce, to tak utika!:slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@sasanka033 dekuji vam :slight_smile: jj vyjde to a dekuji za bacilky..
5. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho - a jako oni nevědí jakou tu nemoc by jsi mohla mít či předat? nějak tomu nerozumím.
Ale každopádně moc držím palečky aby po přeléčení bylo všechno v pořádku.
5. pro 2013 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek