• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@petulak1988 - tak na títřek hodně štěstí, ať máš krásná zralá vajíčka.
5. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb moc dekuji... tobe preji at ti je brzicko lepe... :slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb No,snad nám brzy všem bude líp...a děkuju...
5. pro 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: cha no ona určo Višňa věděla, páč se jí to ještě nestalo.-))))))))))))

Jinak je mi líto, že bojuješ s protilátkama, ale věřím tomu, že se dáš určo dohromady jen mi to přijde záhadný s tou nemocí to ti nejsou schopni nic říct pořádně??? A určo tu hystero doporučuju... radši prohlídnout a vyčistit než zbytečně vyhodit pokus....
5. pro 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já bych Vám taky poslala srdíčko,lae nemám všechny jsem Vám už rozposílala strašně moc Vám fandím a přeju,abyste se co nejdřív zakulatily a blinkaly a byly unavené a aby vás to prtě strašně kopalo a otelky jstte !!! Zní to sice divně,ale vy chápete jak moc to myslim dobře:slight_smile:
5. pro 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice co pečeš, Jani?? já mám dneska v plánu marokánky, ty jsou mooc oblíbený..
5. pro 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb na to mi ještě Malíčková neodpověděla. Ale těch autoimunitních nemocí je strašně moc - štítka, roztroušená skleroza, nějaké revma myslím,že i cukrovka apod. U mě hrozila jedna co napadá orgány a pak je konečná. S touto diagnozou bych do toho IVF teda nešla. Asi se mi to všechno zhoršilo i těma 4 stimulacema :angry: Ale věřím,že to nějak vybojuju.
@janice_opice to jsi napsala moc krasne :slight_smile:
autor
@kamisb
@muddledgirl @jaka17 ty jo tak teda jako vám mi blbě nebylo to zuase ne tak dlouho, ted jsem akorát blinkala předevčírem ale jinak celkem v pohodě,ale je fakt, že mně nebylo blbě ani při Kubovi
5. pro 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já jsem se k tomu ještě nedostala páč manža je na sebe nasranej tak jsem zalezlá v ložnici a přebírám prádlo
5. pro 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho kočko moc tomu nerozumím...Já mám autoimunitní zánět štítný, pokud máš vysoký protilátky proti ní,tak jí lečíš letroxem....
Pokud je neléčena nebo špatně léčena..tak pak se můžou rozvinout ty autoimunitní choroby....
5. pro 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Já naštěstí moc neblinkám...Dokud jsem nebyla tady..tak to šlo...chodila jsem na procházky a docela dobrý..Tady horší a horší..Doma jsem se furt cpala vším...a teď mě je špatně z hladu a když se najím,tak zas po tom, že jsem se najedla.... :unamused: Opruz,ale myslim, že mi mimi dává najevo, že je o.k. :grinning:
5. pro 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl přesně tak, mně je špatně z hladu ted akorát mám ho furt..nejhorší je jak bereš letrox?? Musíš ráno hodku před prvním jídlem?
5. pro 2013 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dám pak vědět co mi napsala Malíčková na to jestli lze dopředu říci jáká nemoc by to mohla být. Závěr je ten,že je pro mě těhotenství rizikové. A já potřebuju vědět jak moc mě to může ohrozit. Mám určité hranice za které nepůjdu.
ty se pěkně opatruj. To těhotenský číslo ti pěkně vyskočilo. Koukla jsem na fotku z UTZ paráda a gratuluju :dizzy_face:
5. pro 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no mě tenkrát nic nebylo, teď si to asi mám vynahradit :angry: ..no přežiju to ...ale jen doufám, že to nebude moc dlouho trvat. Ráda bych aby nemusela odbíhat od štědrovečerního stolu.
5. pro 2013 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl autoimunitní zánět štítky mám taky,ale zatím neprojevený a beru Letrox. Dále mi teď našli protilátky proti embryu a pak mám nějaký pozitivní ENA protilátky a vyšší riziko potratu. No kdybych nepodstupovala IVF,tak jsem uplně zdravá a nic nevím :slight_smile:
5. pro 2013 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,kočko...já nevím,jak dlouho....většinou půl až hodinu před jídlem...ale snažím se hodinu...Nikdo mi to neřekl a já to naštěstí zjistila hned...Zásoby tady moc nemám, takže vezmu prášky asi o půl šestý, v šest, jak se vzbudim a snídaně je až kolem půl osmý....A jak často chodíš na krev kvůli štítný? Mě řekli jednou za dva měsíce teď...
5. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho určitě dej vědět co ti napsala, zkusila bych případně dle výsledků i nějakou přírodní léčbu, uškodit nemůže....no jo skočilo mi, za 14 dní mě čeká screening tak doufám, že tam ten náš Bivoj ještě bude a bude to OK....furt tomu nemůžu věřit......po takový době a tolika pokusech to je fakt zázrak, jsem říkala, že ženská,která otěhotní na otření mužskejch kalhot tady ty naše stesky a obavy absolutně nemůže pochopit.....
takže@sasanka033 @danaho Vám kočky moc přeju at se dáte do kupy, nejradši bych byla aby SAS měla tedkon // a plašila tady s utz a srdíčkama a hcg :slight_smile:))) takže se dejte do kupy, a po Vánocích tady budu držet všem těm i @martas14 a @pavlina1978 moooooooooooooocccc pěsti
@petulak1988 a @beryltm Vám držím moooc pěsti na zítřejší OPU at dopadne co nejlépe
5. pro 2013 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice no tak to je rozumný, udržovat bezpečný odstup...
5. pro 2013 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice dekuji moc.... dopadne to dobre...verim..musim verit :slight_smile: budu ta nejstastnejsi na svete a pritel take..
5. pro 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho máš ale neprojevený?Co to znamená? Já mám zvýšený ANA...a v podstatě to znamená, že to je ta autoimunitní choroba....Vyšší riziko kočko bohužel má spoustu lidí, my s PCOs taky...Jo, to já taky...mě nikdy nic nebylo...ale dlouho jsem byla unavená...a neslo mi moc hubnout...no a štítka.....
5. pro 2013 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jo jo,jak píše Janička...přírodní léčbu můžeš zkusit vždycky..jedna holčina tu na koníkovi měla taky protilátky proti embryu ..a nakonec přirozeně.... :wink:Já jsem před IVF asi dva týdny pila lektvary od paní Podhorné. na štítnou , pcos ...byl to hnus..ale kdoví,jestli to nezabralo....bylo to sedm lahviček asi jen za 700,- kůra asi na 3-4 týdny....
5. pro 2013 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Ty mas take PCO?? to ja mam taky ale jinak imunologii uplne na jednicku..
5. pro 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl před 2 lety jsem měla zvýšené Anti TPO limit je 35 a já měla 715. Na sonu štítky mi řekli,že je tam jasný chronický zánět,ale neprojevený. Takže to tam jakoby spí a někdy to začně zlobit.
A teď mám zvýšených těch protilátek víc - IgG,ENA Elisa, Scl-70, Anti-nukleosomy,IFNg a TNF ALFA. Vůbec tomu nerozumím. Ale závěr na zprávě je : u matky riziko vzniku jasného systémového autoimunitního onemocnněí po těhotenství a po porodu, zvýšené riziko spont.potratu a předčasného porodu hypotrofického plodu.
To že máš zvýšené ANA ještě nemusí nic znamenat a štítka se dá dobře držet těmi léky. Ty jsi byla někde na imunologii?
5. pro 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice určitě se po nějakých bylinkách poscháním. Neboj Bivojek se tě už nepustí. :slight_smile:
5. pro 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jani mooc dekuji.urcite to s @petulak1988 dame na jednicku a pod stromkem budou // :sunglasses:
5. pro 2013 ve 14:37  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jj urcite :slight_smile: budeme mit ten nejkrasnejsi darek
5. pro 2013 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky jáí se poseru....před chvílí na mě manžel volá a asi nám umírá Agamka Anička :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: já tu řvu jako želva........už si nikdy žádné zvířátko nepořídím......takže jsem dostala hysterák totální a vyhnala ho i s Kubou na veterinu..... :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
5. pro 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho já Anti TPO měla ještě vyšší...jo jo byli jsme na imunu v HK.Určitě najdeš mail na netu, tak doktorce napiš, taky jsem jí psala...držím pěsti...
5. pro 2013 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to mě moc mrzí, já chovám křečky už od šesti let... :wink:
5. pro 2013 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek