• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

26. května 2017 
autor
@muddledgirl no my máme hodně zvířátek doma,ale řeklla jsem, že na to nemám už pořizovat jiné..... celej ten náš zvěřinec jsou členové rodiny. Jak jsem tu ležela na posteli schoulená tak přišel kocour a začl mi olizovat slzy a pes zase si lehl vedle mě a olizoval mi ruce ...asi vědí, že mi něco je:( už nechi žádný zvíře až ta naše zvířátká odejdou do zvířecího ráje....nemám na to, vždycky si k nim vytvořim silnej citovej vztah...
5. pro 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice grrr, to mne vždycky dostane, když je něco se zvířátkama, člověk neví, jak pomoci...ale vy ty agamy nemáte dlouho, ne??jste je kupovali někdy na jaře??
5. pro 2013 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 koncem srpna
5. pro 2013 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - ono u těhlech zvířátek nikdy nevíš co je může trápit. Uvidíš s čím přijdou.
taky jsem si na zvířátka vždycky udělala hodně vazbu. My měly s mamkou doma 18 let kočku, letos v březnu už byla hodně stará a pak přestala i jíst - nejdřív to vypadalo že se z toho vylíže, ale nakonec už by se jen trápila. Tak ji mamka nechala uspat ...ale doktor řekl, že vlastně byla skoro zdravá jen prostě už stará.

Docela jsem si pobrečela ...a vždycky když jdu k mamče na návštěvu je to divný, že mi nejde naproti.
5. pro 2013 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já chtěla vždycky chameleona, ale právě jsem se bála, aby mi vydržel...v práci jsme měli leguána, ale to je fakt obrovský zvíře..ale byl milej, ochočenaj, ale jen na svýho páníčka...holt ti plazi jsou choulostiví...
5. pro 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no ono ty agamy jsou právě v tomhle nejlepší..ale ted volal manžel, že prý je odvápněná hodně tak dostala infuzi a vzali jí krev tak čekaj na výsledky krve..přitom já jim dávám pestrou stravu a cvrčky obaluju ve vitamínech:(((((((((((((((((((((
@kamisb no my máme právě taky kočku tu starší a tý je 16 let ak to taky čekám brzo:((((
5. pro 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - můj první kluk --teda jeho ségra měla leguála, byl super a myslím že ho měli hodně let teda.

kamarádka co měla chamelena ho měla asi měsíc ..koupili ho na trhu a pak veterinář zjistil, že měl špatný ledviny...u těhlech tvorečků asi nikdy nevíš no :(

@janice_opice - hm a čím jako ? jsou to starosti se zvířátkama.
Ta naše kočka byla ten poslední rok už taková jiná, loni v lednu to vypadalo taky že umře, ale pak se z toho ještě vyhrabala ...děsně zhubla a nechtěla nic moc dělat furt někde spala...ale pak to bylo fajn zase blbla. Ale letos od ledna fakt příšerně zhubla ...ona měla jinak asi 6kg, a pak neměla ani 3kg ke konci :( prý už měla špatý srdíčko a pak se k tomu přidali ledviny ...ale doktor fakt říkal, že to prostě bylo stáří, že ani tohle ji nebolelo ...nejdřív teda zkoušeli nějakou injekci, ale jen ji to o týden prodloužili...bohužel ....ale alespon že ji nic nebolelo.
5. pro 2013 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice
@kamisb no je jasný, že to člověka vždycky sebere, když se nějaký zvíře roznemůže..hlavně, když je sám naměkko...tak snad to bude dobrý...oni taky plazi jsou u nás z různejch chovů a nejsou zdraví...a to nepoznáš, když ho kupuješ...hlavně nesmutni, mysli na Bivoje.. :grinning: :grinning:
5. pro 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice JO, to věřim, že jsou takoví, že to cítí...Já měla jen morče,rybičky,ptáčka, potkana a křečky....pejsek by byl chudák v paneláku,když jsme dělali na směny a ani majitelky si to nepřejí.....Je to smutný....ale takový je život... :frowning2:
5. pro 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čičinko,snad se z toho vylíže....tyhlety zvířata jsou super,akorát já nemám ráda moc hmyz,tak nevím,jak bych je krmila... :wink:
5. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl
@jaka17
@kamisb tak jsme debilové my dva s manželem..fakt za to můžeme my...... já si dala takovou práci s tím terrárkem, vybavení, písek jsem prala, nechala si poradit právě osvětlení - ony potřebují UVB záření právě kvůli vápníku...tak jsem si nechala poradit od zkušených teraristů, poradili mi dobře, dokonce máme v terárku jednu žárovku navíc všechno OK, akorát jsme koupili objímku keramickou na tu zářivku a ta se dává na sklo, jenže nám debilům nedošlo, že přes sklo to UVB záření neprojde:((((((takže 3 měsíce byly bez toho holky ......a přitom pěkně papkaly a lítaly a šplhaly, ještě dneska ráno Anča lovila cvrčky....a najednou ležele bez hnutí sotva dýchala.... dostala nějakou injekci pecku kalciovou, ještě jí dal do tlamy a zítra tam s nima mám přijet s obouma....budou výsledky z trusu jestli nemaj nákýho parazita, říkal, že je v kritickým stavu a že ted jeslti přežije noc tak to bude dobrý...tak jsme okamžitě předělali to UVB světlo a uvidíme, už se začala hýbat a dýchá a neleží apaticky tak rános e uvidí,,,,,,jdu jim koupit salátek čerstvý aby měly mnamku.....
5. pro 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo, jo,NOsifol je na to super...doporučuju...1 už mám díky němu pořádku... :wink:
5. pro 2013 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ježíš čiči...to by asi fakt nikoo nenapadlo.....budu držet pěstičky... :wink:
5. pro 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak ja doufam ze uz to nebude potreba,ted uz bych stejne nic nezmenila :slight_smile:
5. pro 2013 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Je to dobrý pít i klidně po porodu....pos...má spoustu špatný příznaků a je zbytečné brát antinu,ale doktor Ti ji doporučí, pokud budeš mít i po porodu p os.
nepíšou mi šeny písmena...
5. pro 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 antina totiž tlumí příznaky...a metformin mo nikdo nenapíše :unamused: ale taky to může po porudu přejít...držím pěsti,ať Ti to klapne...
5. pro 2013 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj ted na podporu beu femibion a rikaji ze to mam vevnitr krasne pripravene,tak snad ano.. :slight_smile: proto se mi ted nechce prechazet na neco jineho ale kdyz si zitra po narkoze vzpomenu tak se na to zeptam
5. pro 2013 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dekuji jsi zlata
5. pro 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 femibion beru taky a budu brát dál....
5. pro 2013 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj ja myslim ze je kvalitni.. :slight_smile:
5. pro 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988
@janice_opice Já jen kyselinu list. a léky z endokr. a sanusu... lékární. t.rdili, že to . 1.trimestru stačí...
5. pro 2013 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky a už mě zase píšou všechny písmenka..jsem vypla a zapla koníka...masakr..
5. pro 2013 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jj to asi urcite staci.. ja ho beru uz tri mesice,tak snad mi pomuze.. ted jsem vypila nutridrink,nic moc dobreho ale snad se mi aspon nerozjede hyperstimulak
5. pro 2013 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 nutridrink?Já myslela, že to pijou miminka? Nebboojj..já měla 42 vajuch, bolesti 6 dní teda příšerný,ale pila jsem 4-5 litrů vody denně a ustála jsem to...No právě nevim,jestli stačí ta listovka...já teda jím zeleniny mrtě a ovoce, i oříšky mám ráda a bílkoviny taky...chtěla jsem brát chytré miminko,ale stejně jsem ho nesehnala a pak skončila tady... :unamused: A kdy máš OPU?
5. pro 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl nutridrink jako protein (hodne bilkovin) ja mam opu zitra,dnes jsem vypila 3litry caje a jeste dnad litr dam,ale doporucili mi prave ty nutridrinky.. jsi mela 42vajec a hned zavadeli?? Ja teda v minulem caru mela 52foliku a take 43 vajec a take hned zavedli ale ja to neustala a skoncila na kapackach
5. pro 2013 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 aha,tak se zase dozvídám něco novéh....jo,jo, zavedli...a chytlo se., ..ono se říká,že se líp chytá...mně doktor řekl, pít ..no bylo to strašný....2x jsem měla křeče, že jsem myslela, že bude můj konec...ale pak to bylo dobrý..tak jsem to neřešila...protože jsem stejně jela na transfer...
A tak jsi měla vysoké horečky, průjem, zvracela jsi?Nebo co se stalo, že jsi skončila na kapačkách..
5. pro 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl zvracela jsem vysoke horecky a hlavne ja nemohla niceho se napit ani snist,hned slo vsechno ven a pak uz jsem zvracela krev, pote punkce vody.. no des.. byla jsem tam tyden jako v nemocnici na kapackach 2dny
5. pro 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 A to Ti nezbyly žádná vajíčka?
@petulak1988 ježiši, tak to jsem měla kliku,že jsem to dala...
@petulak1988 chudáčku, to muselo bejt :unamused: hrozný....
5. pro 2013 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek