• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@muddledgirl ze vsech zbyla tri embrya,jedno zavedly a dve zamrazily a rozmrazilo se jen jedno a nic, druhy IVF jen 7 foliku a 5vajec a treti IVF 19foliku a jen pry 5 vajec a tam nedoslo ani k transferu,tohle je moje 4IVF a presla jsem na nej do CUBE
5. pro 2013 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jj to bylo,proto se ted tak bojim.. bricho me boli ale jeste snad dobry.. :slight_smile:
5. pro 2013 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no prosim Tě...aha, tak to promiň...já měla 1.IVF 17 vajíček, zbylo 5, poslední bylo špatné, bylo 2x zamražené,takže nepřežilo...a teď 2.IVF 42 vajíček, 22 zamražených,,jedno ve mně...musí vydržet až do konce...
Nevíš....jak to je...můžu odprodat přes car oplodněný vajíčka..nebo co se s tím dá dělat...?
5. pro 2013 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl tyyy jo tak to netusim a kolikaty den je mrazili?? To byly vsechny tak kvalitni??Tak to je parada a neboj tohle se udrzi
5. pro 2013 v 19:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no,tvrdili, že byly kvalitní....21.10. OPU, 24.10. transfer,takže po třech dnech....Musí se udržet...já mu věřim....jen je to težký,když je člověk skoro 3 týdny v nemocnici...no jo, už si stěžuju dva dny... :unamused:
5. pro 2013 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl a kdy jsi mela naposledy ultrazvuk??nebo to zvladne a co bychom pro mimiska nevydrzely vid??
5. pro 2013 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jo jo, musíme...v pátek byl poslední a zase zítra...tak doufám, že hematom nebude a už půjdu dom....Kdy budeš mít transfer nebo OPU?
5. pro 2013 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl opu mam zitra.. :slight_smile: a tranfer jeste nevim.. no v pondeli jsem mela uz par 20mm a 18mm ale zbytek 16mm tak je nechali dorust do patku.. :slight_smile:
5. pro 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak budu moc držet pěstičky...teď už musím ležet....tak za zítra...pa pa...
5. pro 2013 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl dekuji a papa , na zitra drzim take pesticky , aby jsi mohla uz jit domu :slight_smile:
5. pro 2013 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 jsi hodná.A já Ti přeju conejvíc krásných vajíček a ať proběhne vše v klidu a v pohodě... :sunglasses:
5. pro 2013 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl zamrazeny embrijka uz nejdou tusim prodat kvuli genetice
5. pro 2013 ve 20:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl ty jsi v nemocnici?? krindy pindy, tak to i tobe musim poslat srdicko!
5. pro 2013 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 brouku staci par,ale kvalitnich......vis jak to dopada...kdyz jichbje sice hodne,ale nekvalitni. Hlavne at mas kvalitni embrijka a treba dva tri mrazacky a je to
5. pro 2013 ve 20:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice cau bozka, co rikas na to, ze od rana mam citlivy prsa?:slight_smile: pocitame to, nebo to nepocitame, kdyz to nekdy pred ms mam?:slight_smile: odpovim si sama: nepocitame!:slight_smile: ale je to jediny, co jsem dneska vysledovala. brisko nic:(
5. pro 2013 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jenze tady se snazili udelat kvalitni..dost cekali aby vsechna dorostla.. pritel mi privezl dzus a twistra..hned je mi lepe.. asi to byly i zarazene prdy
5. pro 2013 ve 20:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 kdy budes testit??
5. pro 2013 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 no ja prave asi nebudu, ja se hrozne bojim, chtela bych to nechat fakt az esli vynecha ms. ja ty snehobily testy nenavidim :frowning2: takhle aspon muzu zit jeste v nadeji...
no ale kdyz budu fakt zvedava, tak radsi v nedeli, abych to kdyztak zvladla rozdejchat, nez jit ubrecena rano do prace. ms mam mit pondeli, utery.
5. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@sasanka033 tak nazdar cecilie to je dobry,ze mascitluivy ceciky na to ja si tu stezuju od zacatku a mam to furt a pak se pridaly 3D zily......
5. pro 2013 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@petulak1988 no vzdyt jo proto ti to pisu ze staci par ale kvslutnich...
5. pro 2013 ve 21:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 drzím ti zítra palecky!!!! At jsou všechny na 1*
5. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobrou noc všem,každému přeju, a´t se vyplní jeho přání...
@sasanka033 ať ti je zítra blbě, píchá tě a bolejí prsa přeju..
@petulak1988 hooodně vajuch a hlavně bojovná..
@muddledgirl konečně obrázek a domůůůůů
@janice_opice tak to je blbej omyl s tou žárovkou, snad to holky rozchodí...
5. pro 2013 ve 22:21  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek
@jaka17 dekuji vam moc... zlaticka jste.. no pribrala jsem zpatky 3kg uz mam zase 62,muzou to byt ty folici???
5. pro 2013 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 uz se chystáš na miminka :slight_smile: to je jasný :slight_smile:
5. pro 2013 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice aha, no to nevadí......ale jsem myslela, že lidem co mají špatný vajíčka a třeba i špatný spermie, že by jsme pomohli...tak pak asi jen darovat na vědecký účely nebo zničit...Ale zničit naše skoro děti?To bude takové škody..No uvidíme...ještě nejsme na konci ani s tím prvním...trošku se děsím,že kdyby jsme chtěli pořídit sourozence,tak aby se nechytli 2.Jsou všechny zamražená po dvou..A přítelovi se představa tří dětí taky moc nelíbí..no,to je hudba budoucnosti...
6. pro 2013 v 07:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 krindy pindy... :grinning: snad mě dnes či zítra pustí..po ránu jsem optimista... :grinning:
6. pro 2013 v 07:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 už jsem sanitářce řekla,ať mě ještě nepřevllíká postel,co kdyby mě pustili...Jsem vtipná, opakuju se... :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2013 v 07:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek čoveče,já pidísku otěhu v mé maximální váze a to jsem před rokem jedla zdravě,abych zhubla před ivf a pročistila se....zajímavý....Jak se vede?Mimísci dělají párty? :wink:
6. pro 2013 v 07:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj děvčátka....tak ještě týden, hematom se naštěstí hodně zmenšil....mimi má už 2,1 cm, jsem 8+5... :wink:
6. pro 2013 v 08:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@muddledgirl no jo řádí tam jak černý ruky :slight_smile: pidísci :slight_smile: včera na kontrole uz meli holka 850 a kluk 950g :slight_smile:
Ja pred ivf taky zhubla a ted uz víc jak 10 kg nahore... :grinning: no hlavne aby byly nase mimča ok a pak se to vyběhá :slight_smile: :slight_smile:
Tak tyden uz vydržíš, vid, hlavne ze je prcek ok a roste :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. pro 2013 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek