• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

dobre rano,
@jaka17 diky za prani, splnilo se! silene me bolej prsa:slight_smile:))
6. pro 2013 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl ono vajicka by asi sla,ale embrya tusim nevysetrena a jeste k tomu zamrazena myslim nedaj z duvodu rizika genetickych vad...ale chapu ja kdybych mohla tak bych taky chtela pomoc.jenze ja po tech 8 IVF uz mam ty vsjecniky vyzdimany tak jsem rada,ze adpon jedno emvryjko to vybojovalo,ale my dalsi uz neplanujeme a navic uz ani na darcovstvi nemam vek.je to skoda.a neboj ze jsou po dvou -nemusi se obe dobre rozmrazit a zalezi na tobe kolik si jich tam nechas dat.hele ted ti da zabrat to jedno a pak uvidis ;)))))hlavne at uz muzes lezet doma
6. pro 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 ha prsa to je dobre.ja kvuli nim ani nemohla spat s kdyz nemam podprdu nemuxu do dneska;)....bylo to trochu jiny boleni nez pred ms tak jako z boku ....
6. pro 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm @petulak1988 holky mooooc na vas dneska myslim at mate krasne vajucha a schopne spermijky
6. pro 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice me uz ale pred ms bolely prsa vselijak. prave i z boku a dokonce jednou i bradavky. takze z toho taky prd poznam:slight_smile:
6. pro 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pisu jako prase z toho mobilu tak se omlouvam.
6. pro 2013 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 me vzdycky pred MS bolely taky a hodne.jeste jak je mam velky tak to bylo za trest.ale tohle bylo jiny a navic se k tomu pridaly pak ty zily.......
6. pro 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek :grinning: přesně tak, zase mě to vlilo novou krev do žil...když jsem ho viděla..Já mám hodně kilo,ale kupodivu teď nestloustnu..i když se cpu skoro samým sladkým...jo jo, pak se to vyběha...prdět na to,když je tak mimimu dobře.. :wink:
6. pro 2013 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No, když vidim to ležení atd...tak kdoví..to já jen přemýšlím,jak se tu nudiml.ale mám tu vás a vy mi pomáháte se tolik nenudit... :wink:
6. pro 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ja po vsech tech hormonech za ta leta pribrala ale fakt na to ted prdim.ono to zhubneme az budeme litat kolem mimina.nastesti me uz predla ta Deli manie ;)))))) ted badtim bily kafe a vanocku s maslem.
6. pro 2013 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ty jsi mi fakt poslala další srdíčko?Teď čučim jak puk....že tam jsou dvě..Ty jsi hodná....No, vidíš to je dobře, to má spousta ženských...já o nich skoro nevim...někdy mě svědí bradavky a spíš bradavky mám citlivý...ale hodně malilinko...
6. pro 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl hele me taky svedi bradavky a manza se tomu strasne smeje jak se drbu ;)))
6. pro 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přesně kočko, to zhubnem po mimískách si myslim úplně v klidu.....můj včerejší jídelníček:2 rohliky.2 bonbony, kousek pizzy, 5 lžic rýže s omáčkou..2 banány,2 koblihy...a takhle jim teď skoro furt...samý sladký..protože po něm mi je dobře... :grinning: :grinning: :grinning: No, přítel to ještě neviděl,jak se drbu...to zas budou řeči, kam si to šahám... :grinning:
6. pro 2013 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem držím moc pěstičky,aby už měly mimísky v bříškách a byly tak šťastné jako my... :wink:
6. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Já mám chuť vždycky řvát,když prcka vidím...taky to tak máš? :wink:
6. pro 2013 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nezlobte se, berte to jako velikej BACIL !!!! Musím se pochlubit...a vlít vám sem chuť, naději a víru, že vše bude mít šťastný konec...ti vaši se chystají do domečků, nebo budujou placenty, ti moji musí už ted jen vydržet v domečku co nejdýl :grinning:
3v1 25+4 :slight_smile:
6. pro 2013 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
autor
@muddledgirl přesně já mám taky strašnou chut na sladký, včera jsem měla dokonce kremroli, ale ono si asi tělo řekne, je fakt, že jim i dost ovoce a zeleniny.....:slight_smile:)
6. pro 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - tak hlavně že jste v pořádku. Sice to je asi dlouhý, ale to už vydržíš.

drž se.
6. pro 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek no slááva konečně pořádnej pupan:slight_smile:
6. pro 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky ja mam strasnej strach, ted mam klasicky ms priznaky:(
6. pro 2013 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl já nejen, že mám chut,lae vždycky řvu:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) a když slyšim srdíčko tak to kor:slight_smile:)))))))))))))))))))))))))))))je to zázrak, doktor si naštěstí už zvyknul :slight_smile:
6. pro 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no poslala, dyt jsem ti to psala:slight_smile: potrebujes ho vic nez ja:slight_smile:
6. pro 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek nádherně jsi to napsala a moc Ti to s pidískama sluší.... :wink:
6. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 holka nestresuj se, to nemá smysl, bud to bude anebo ne, víš jak to u IUI chodí, ale strašně mačkám všechno co mám!!!!!!!!!každopádně IUI můžeš zkoušet do aleluja, kamarádce IUI vyšlo až na po 6. no,ale vyšlo!!! kdy más termin ms?
6. pro 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice pondeli, utery
6. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to já taky jím, každý den zeleninu a ovoce...no včera jsem teda zeleninu vyjímečně neměla... :wink:
6. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Ty jsi hodná...neboj...já Ti ho pak zase pošlu,až budeme v pořádku doma....Moc na Tebe myslim...a neboojjj...miminko k Tobě brzo přijde....Já taky holkám nevěřila....a měly pravdu... :wink:
6. pro 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033
@muddledgirl si pamatujte my máme vždycky pravdu!!!!!!:slight_smile:))))) Sas hele tak to máš ješě čas a testtit teda nebudeš jen v případě, že nepřijde??? ty jo tak to teda chci hlášení každej den....... :wink:
6. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo...to je fakt....já už se bála, že nikdy nepřijde a pak najednou jsem získala hroznou víru, že přijde...zvláštní... :wink: A jak Ti je dnes mamino?
6. pro 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele je mi dobře, měla bych ted vyluxovat, je tu děsnej bordel a vrhnout se na to cukroví,který jsem včera nedala, jsem akorát špatná z té ještěrky,ale noc přežila a je taková čilejší a le táhne nožičky za sebou..ale ted jsem četla, že při podávání calcia se to může vyléčit a spravit.Odpoledne mám vzít obě a jet na veterinu pro výsledky z odběrů a aby jí dali ještě kalciovku a pak je budu asi obě krmit do tlamičky injekci kalciovky...snad to pomůže. to světlo jsme předělali tak snad to bude OK...
6. pro 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek