IVF v září - listopadu

Ahoj holky, tak jsem založila novou diskuzi pro všechny ty,kterým se to stejně jako mně opět nepovedlo a budou se snažit znovu od září. Strašně skvělé bylo jak jsme se vzájemně držely a stály při sobě a tak doufám, že taková atmoška bude i v této diskuzi a halvně doufám, že konečně všechny uvidíme ty vysněné //, které se udrží celou tu dobu a na konci bude to krásné a zdravé miminko nebo miminka 😉 Zároveň přikládám tabulku kde se můžete doplnovat a doplňovat své výsledky pro takovou nějakounaší statisktiku a přehled:)
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0At...
HOdně štěstí!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
muddledgirl
6. pro 2013
@janice_opice No já bych taky chtěla apoň pár kousků upýct...tak uvidíme...Třeba to zvládnou,musíš věřit...ak určitě pak napiš, snad to budou dobrý zprávy...Já si jdu pustit nějaký filmek... 😉
sasanka033
6. pro 2013
@janice_opice no ale minule jsem dostala ms 17DC, takze kdovi, jak to mam rozhazeny:/ proto mam vetsi obavy, jinak to dostavam skoro pravidelne, vetsinou 25,26DC, vyjimecne, jednou za rok treba 27 nebo 24.
janice_opiceautor
6. pro 2013
@sasanka033 no tak ted po tom zákroku taky uvidíš ne? no holka kéž by.....držim všechno a jdu uklízet🙂
jaka17
6. pro 2013
Dobré ráno , holky..
@muddledgirl tak ještě týden...to už vydržíš..když tam ještě kus hematomu je, nechtějí nic riskovat...no my máme taky ještě mražáčky a další jistě chtít nebudem, ale to vyřešíme až se tohle zdárně vyklube..
@pidisek krááásnej pupík, no ještě pořád na dvojky docela malej...
@janice_opice no hlavně že žije, to se jí zlepší...oni mají tuhý kořínek..
jaka17
6. pro 2013
@sasanka033 no vidíš..zase je co zkoumat a tak to má být...držím všechny palce a prskám bacily o sto šest..
muddledgirl
6. pro 2013
@jaka17 však jooo..jen mi je jich líto,když jich mám tolik co s nimi bude.. 😃 hematom už skoro není a hlavně je daleko od mima... 😃
jaka17
6. pro 2013
@muddledgirl tak my už před zákrokem napsali, že si nepřejeme,aby s nimi jakkoli manipulovali a máme mražení na 3 roky zaplacené, tak pak uvidíme...hlavně aby to dopadlo tedˇ, nevím, jestli bych měla ještě sílu to znovu podstupovat...jo a není problém z těch dvou zamražených oddělt jen jedno na transfer, kdybys nechtěla riskovat dvojky..no ale prostě to druhé vyhodí...
muddledgirl
6. pro 2013
@jaka17 jo jo, kočko...ale mně je právě líto jen tak vyhodit....my máme zaplaceno zatím na rok...uvidíme uvidíme....tak já bych radši spíš 2 děti...ale záleží na okolnostech...
petulak1988
6. pro 2013
@janice_opice ahoj janicko uz jsem doma..jdu hajat,boli me silene bricho...jsou tam skvelí
pidisek
6. pro 2013
@petulak1988 tak co? Kolik bylo folíků? 🙂
malaradost
6. pro 2013
Hoj děvčata 🙂
V pondělí ráno nástup na OPU, tak držte palce 🙂 A těhulky doufám,že vás nechytají panické záchvaty vánočních úklidů, víte že se máte šetřit 😃
kamisb
6. pro 2013
@petulak1988 - jen odpočívej a pak dej vědět jak to vypadá.
kamisb
6. pro 2013
@malaradost - super 🙂
muddledgirl
6. pro 2013
@malaradost držím pěstičky 😉
jaka17
6. pro 2013
@malaradost neboj, snažím se ležet...no a tobě nezapomenu tisknout palce, já jdu v pondělí na Utz, tak budu vzpomínat...
@petulak1988 hezky si odpočiň a pak dej vědět...
@kamisb jak dneska...furt stejný??
@janice_opice tak co agamka, jak se má??
@sasanka033 co dělá bříško??už dobrý??
sasanka033
6. pro 2013
@jaka17 no prave ze brisko zlobilo chvili dopo, to jsem fakt letela na zachod, ze ms musi bejt. a od ty doby nic. jen ty prsa desne bolej. diky za optani, jsem rada, ze si mejch priznaku nekdo vsima 😃 😃
jaka17
6. pro 2013
@sasanka033 hele, já to tu mám v merku...co taky jinýho, když máš klid na lůžku...aspoń že přijede za chvíli dcera..tak si pokecám..no vypadá to slibně..nechci to zakřiknout..tfuj tfuj tfuj tfuj...
janice_opiceautor
6. pro 2013
@sasanka033 no teda promiiinnn tsssssss ..jen u toho ted furt nedřepim...čéče 😃
malaradost
6. pro 2013
díky holky, jste zlatíčka x-)
janice_opiceautor
6. pro 2013
@jaka17 no ted jsem se vratila z veteriny.jako je lepsi,ale ty nohy tahne za sebou.Mame ji separovat od te druhe tak manza az pojede z prace tak se stavi v hornbachu pro pisek a osvetleni a ja zatim vymyju horkou vodou male terarko.pristi tyden na rentgen a uvidime co dal.zitra ji budu strikackou davat kalcium.
janice_opiceautor
6. pro 2013
@petulak1988 tak hlavne dej vedet jak to dopadlo
coralin
6. pro 2013
@janice_opice Jani díky, ono nejde až tak o intriky, ale spíš o tu úplně nejblbější nemoc (kromě té mé) která může existovat. Ale po zkouškovém to zkusíme a jdeme do toho. A jak je, už se to všechno srovnalo? Zahlídla jsem tu nějaký diskuse....
sasanka033
6. pro 2013
@janice_opice no tak promin, karlicko, ja jak jsem ted tehu, tak jsem na tu pozornost desne hakliva, chapes 😃
a ted vazne, holky, premejslim o testovani v nedeli, to budu 12DPO, trochu se to bojim nechavat na vsedni den, abych nesla ubrecena do prace, takhle bych mela cas to vstrebat.
sly byste do testovani 12DPO?
sasanka033
6. pro 2013
jo a mam test citlivosti 12. jsem ani nevedela ze to existuje🙂
coralin
6. pro 2013
Ahoj holčičky🙂 moc děkuji za poslední 2 srdíčka🙂 moc mě to potěšilo
coralin
6. pro 2013
@sasanka033 Ahojky, to tak rychle uteklo a ty už miminkuješ? 12 den bych ještě nešla, ale sama víš, že spousta holek testovala už 9 den a vidět to bylo. Záleží na tobě, jestli tě to pak rozhodí nebo ne. Držím palce zlato:-)
sasanka033
6. pro 2013
@coralin ahoj🙂 no ms mam mit pondeli, utery a v utery mame v praci firemni vecirek, tak abych vedela, esli muzu pit. a nechce se mi do toho pracovni den no...tentokrat tomu hodne verim, ze to vyslo, tak to bude desnej plac, kdyz ne😞
coralin
6. pro 2013
@pidisek hezky rostete🙂
sasanka033
6. pro 2013
@coralin a co je u tebe novyho?
coralin
6. pro 2013
@sasanka033 o tom vůbec neuvažuj, že ne, když tomu věříš tak to tam bude.. ale já bych asi počala až do posledního dne a nějakej firemní večírek by mi byl asi ukradenej. Mimi je důležitější než party🙂 Už jsem koukala, že jsi byla na IUI.. dlouho jsem tě tu neviděla......

Začni psát odpověď...

Odešli