• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@janice_opice No já bych taky chtěla apoň pár kousků upýct...tak uvidíme...Třeba to zvládnou,musíš věřit...ak určitě pak napiš, snad to budou dobrý zprávy...Já si jdu pustit nějaký filmek... :wink:
6. pro 2013 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no ale minule jsem dostala ms 17DC, takze kdovi, jak to mam rozhazeny:/ proto mam vetsi obavy, jinak to dostavam skoro pravidelne, vetsinou 25,26DC, vyjimecne, jednou za rok treba 27 nebo 24.
6. pro 2013 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no tak ted po tom zákroku taky uvidíš ne? no holka kéž by.....držim všechno a jdu uklízet:slight_smile:
6. pro 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno , holky..
@muddledgirl tak ještě týden...to už vydržíš..když tam ještě kus hematomu je, nechtějí nic riskovat...no my máme taky ještě mražáčky a další jistě chtít nebudem, ale to vyřešíme až se tohle zdárně vyklube..
@pidisek krááásnej pupík, no ještě pořád na dvojky docela malej...
@janice_opice no hlavně že žije, to se jí zlepší...oni mají tuhý kořínek..
6. pro 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no vidíš..zase je co zkoumat a tak to má být...držím všechny palce a prskám bacily o sto šest..
6. pro 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 však jooo..jen mi je jich líto,když jich mám tolik co s nimi bude.. :grinning: hematom už skoro není a hlavně je daleko od mima... :grinning:
6. pro 2013 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak my už před zákrokem napsali, že si nepřejeme,aby s nimi jakkoli manipulovali a máme mražení na 3 roky zaplacené, tak pak uvidíme...hlavně aby to dopadlo tedˇ, nevím, jestli bych měla ještě sílu to znovu podstupovat...jo a není problém z těch dvou zamražených oddělt jen jedno na transfer, kdybys nechtěla riskovat dvojky..no ale prostě to druhé vyhodí...
6. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jo jo, kočko...ale mně je právě líto jen tak vyhodit....my máme zaplaceno zatím na rok...uvidíme uvidíme....tak já bych radši spíš 2 děti...ale záleží na okolnostech...
6. pro 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ahoj janicko uz jsem doma..jdu hajat,boli me silene bricho...jsou tam skvelí
6. pro 2013 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak co? Kolik bylo folíků? :slight_smile:
6. pro 2013 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj děvčata :slight_smile:
V pondělí ráno nástup na OPU, tak držte palce :slight_smile: A těhulky doufám,že vás nechytají panické záchvaty vánočních úklidů, víte že se máte šetřit :grinning:
6. pro 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petulak1988 - jen odpočívej a pak dej vědět jak to vypadá.
6. pro 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. pro 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost držím pěstičky :wink:
6. pro 2013 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@malaradost neboj, snažím se ležet...no a tobě nezapomenu tisknout palce, já jdu v pondělí na Utz, tak budu vzpomínat...
@petulak1988 hezky si odpočiň a pak dej vědět...
@kamisb jak dneska...furt stejný??
@janice_opice tak co agamka, jak se má??
@sasanka033 co dělá bříško??už dobrý??
6. pro 2013 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 no prave ze brisko zlobilo chvili dopo, to jsem fakt letela na zachod, ze ms musi bejt. a od ty doby nic. jen ty prsa desne bolej. diky za optani, jsem rada, ze si mejch priznaku nekdo vsima :grinning: :grinning:
6. pro 2013 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 hele, já to tu mám v merku...co taky jinýho, když máš klid na lůžku...aspoń že přijede za chvíli dcera..tak si pokecám..no vypadá to slibně..nechci to zakřiknout..tfuj tfuj tfuj tfuj...
6. pro 2013 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@sasanka033 no teda promiiinnn tsssssss ..jen u toho ted furt nedřepim...čéče :grinning:
6. pro 2013 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
díky holky, jste zlatíčka :dizzy_face:
6. pro 2013 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no ted jsem se vratila z veteriny.jako je lepsi,ale ty nohy tahne za sebou.Mame ji separovat od te druhe tak manza az pojede z prace tak se stavi v hornbachu pro pisek a osvetleni a ja zatim vymyju horkou vodou male terarko.pristi tyden na rentgen a uvidime co dal.zitra ji budu strikackou davat kalcium.
6. pro 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 tak hlavne dej vedet jak to dopadlo
6. pro 2013 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Jani díky, ono nejde až tak o intriky, ale spíš o tu úplně nejblbější nemoc (kromě té mé) která může existovat. Ale po zkouškovém to zkusíme a jdeme do toho. A jak je, už se to všechno srovnalo? Zahlídla jsem tu nějaký diskuse....
6. pro 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no tak promin, karlicko, ja jak jsem ted tehu, tak jsem na tu pozornost desne hakliva, chapes :grinning:
a ted vazne, holky, premejslim o testovani v nedeli, to budu 12DPO, trochu se to bojim nechavat na vsedni den, abych nesla ubrecena do prace, takhle bych mela cas to vstrebat.
sly byste do testovani 12DPO?
6. pro 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a mam test citlivosti 12. jsem ani nevedela ze to existuje:slight_smile:
6. pro 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holčičky:slight_smile: moc děkuji za poslední 2 srdíčka:slight_smile: moc mě to potěšilo
6. pro 2013 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahojky, to tak rychle uteklo a ty už miminkuješ? 12 den bych ještě nešla, ale sama víš, že spousta holek testovala už 9 den a vidět to bylo. Záleží na tobě, jestli tě to pak rozhodí nebo ne. Držím palce zlato:slight_smile:
6. pro 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj:slight_smile: no ms mam mit pondeli, utery a v utery mame v praci firemni vecirek, tak abych vedela, esli muzu pit. a nechce se mi do toho pracovni den no...tentokrat tomu hodne verim, ze to vyslo, tak to bude desnej plac, kdyz ne:(
6. pro 2013 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek hezky rostete:slight_smile:
6. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin a co je u tebe novyho?
6. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 o tom vůbec neuvažuj, že ne, když tomu věříš tak to tam bude.. ale já bych asi počala až do posledního dne a nějakej firemní večírek by mi byl asi ukradenej. Mimi je důležitější než party:slight_smile: Už jsem koukala, že jsi byla na IUI.. dlouho jsem tě tu neviděla......
6. pro 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek