• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. října 2017 
@jaka17 buď v klidu, my jsme rozmrazovali už dvakrát a vždycky všechny v pořádku
6. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - a nebyl to spíš pregnyl nebo ovitril? na tu ovulaci ...
6. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - dneska už kvalitině zamrazují, takže úspěšnost při rozmražení je vysoká, tak se neboj
6. srp 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 tak to je super, že sis to užila a povedlo se to. To je dobře, jsi šikulka, že jsi to tak skvěle zorganizovala. A je hezký, že to nevěsta uměla ocenit. Docela se na ty lázně těším.. síly po dnešku nabrat potřebuju :frowning2:
6. srp 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lenkafel třeba bylo, ale jinak.. určitě ne takhle:slight_smile:
6. srp 2013 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Osud je svině.....
6. srp 2013 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky, to jsme skoro jako přes kopírák :grinning:
Tak držím palce, ať vám miminko vyjde přirozeně. Je super, jak jsi dopadla po Clostiku. Pokud je tedy vše v naprostém pořádku, tak je pravda, že IUI je skoro stejné jako klasické snažení. Jen by mě ještě asi zajímalo, jestli dělají stěry na průchodnost spermií děložním hlenem (nebo jak to popsat). Sice dělali imuno, ale jde spíš o to, jestli v tom hlenu umí a mohou "plavat" nebo ne :slight_smile:
Ale tím se zatím nemá cenu zabývat. Ještě jednou držím všechny palce, ať se zadaří. Jen je pravda, že trojčátka jsou už trochu moc :slight_smile:
Děkuji za informaci o lékaři. Já byla zatím jen u Koryntové (nic moc - závěry dělala ještě dřív, než viděla nějaké testy) a Jirsová (ta byla super).
Věřím, že IVF u vás nebude vůbec potřeba - vy to zvládnete snadněji, moc vám to přeju. My jsme s manželem rozhodnuti, že kdyby to "snadněji" nešlo, tak do IVF nejdeme. Uvažovali jsme spíš o pěstounské péči.
Tak ahojky a drž se - ty i to vajíčko, co putuje :grinning:
6. srp 2013 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke @monyna83
ahoj, to co popisuje marke je postkoitalni test - ster spermii z delozniho cipku v dobe ovulace, kterej je dulezitej jen pokud se snazis prirozene. pokud je vysledek negativni (cili sperime z nejakyho duvodu cervikalni hlen neprorazi) pri IUI i IVF se tohle vlastne obchazi. napr. mne ten test delal dr.fajt a vysel negativne, cimz se on jaksi nezabejval a rek jen: spermie v tom hlenu nejsou. nevime kde jsou, ale nejsou tam. tak ja v nervu, ze je zabijim nebo co jako a az od dva mesice pozdeji mi prave koryntova rekla, ze to doktor fajt naprosto blbe nacasoval, ze jsem neovulovala v dobe toho testu (rekla mi, ze v zaznamu je ze folik mel v ty dobe 14 mm, takze praskal az tak za 3 dny), takze je logicky, ze ten hlen byl nepruchodnej a nemam si s tim delat hlavu. takze fajt je podle me naprostej idiot.
jinak ja s koryntovou jinou zkusenost nemam, byla jsem u ni jednou, ale zatim jsem jedina, kdo s ni byl v pohode:/
jirsovou mam nejradsi a jdu k ni i zitra:slight_smile:
6. srp 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sisimona1 Na šéfa se vykašli... udělej nejlíp pro sebe.... :slight_smile:
6. srp 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 Ahojky, děkuji za vysvětlení. Takže vlastně pro mě a pro monynu je ten test docela důležitý (protože zatím máme vše v naprostém pořádku, jen nejsme těhotné :slight_smile: ) Je dobré, že píšeš, kdy se má dělat. Když by se tedy nic nedělo, tak si o něj zkusím za čas říct.
S Koryntovou měl spíše problém manžel, protože dřív měl kvůli dlouhodobé medikaci špatný spermiogram, ale po vysazení byl už bezvadný. Ale ona hned konstatovala, že problém bude u něj. A to se mu nelíbilo, protože měl ten poslední spg výborný a nový ještě neviděla. A nakonec z něj vylezl nadsamec a to ho ještě víc namíchlo, že dělá závěry a nemá výsledky.
Ještě jednou díky za info. Pomůže. Můžu se ještě zeptat, jak dlouho po pohlavním styku se musí ten stěr udělat?
6. srp 2013 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 @monyna83 Takže vlastně IUI pro nás zase není tak bezpředmětný :slight_smile: co?
6. srp 2013 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke to uz si nepamatuju presne, ma to byt nejakej rozptyl nekolik hodin, docela dost to je, napriklad u nas jsme meli styk vecer a druhej den rano jsme tam sli, ale lze i sex rano a pak tam jit, ale myslim ze to musi bejt minimalne po 4 hodinach. ale presne uz fakt nevim:slight_smile:
jinac obe holky, @marke @monyna83 IUI je fakt jen pro ty, co maji pruchodny vejcovody. ja ho mela 2x, z toho ale jsme si jista, ze jednou bylo spatne nacasovany, uz bylo po ovu.
6. srp 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy se může jít na další IVF po nezadařeném prvním IVF a nemáme mrazáčky :unamused: vidím to špatně tak přemýšlím už dopředu
6. srp 2013 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke - já teda mám jeden vejcovod neprůchozí a přesto se otěhotnět povedlo po IUI (3pokus), sice to nakonec nedopadlo, ale jde to. Takže pokud problém není rozhodně bych to párkrát zkusila. Protože vám pak stejně ještě doporučí sex doma a je to 6x zdarma za rok ...teda jsou CARy co si i něco účtují,ale myslím, že by neměli.
A kamarádka má holčičku sice teda až na 6pokus, ale povedlo se.
6. srp 2013 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@baby1984 prý je potřeba mít pauzy 3 měsíce,takže asi 3 cykly MS aby si tělo odpočinulo od hormonů. Ale pořád věřím,že to nebudeš potřebovat a HCG stoupne. :wink:
6. srp 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho
@baby1984
cus holky, neni to 3 cykly jakoby, ale 3 mesice a neni to kvuli tomu, abychom se daly dohromady, ale protoze pojistovna si to zada. kurva jedna:slight_smile:
6. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 tak to sou fakt kurvy ,místo toho aby byly rádi,že se množíme
6. srp 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@coralin To je jasný, musel by se ale asi rozkojit i manža :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. srp 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martas14 Děkuji, ještě dnes a zítra to musíme ještě posychrovat :grinning:
6. srp 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lenkafel To jsou krásná slova, co čtu...Moc na Tebe myslím, hlavně, až budeš testovat, tak písni. Jsem jako struna...
Já už jednou na testíku v.r.2007 měla //, ale na čtvrtém měsíci se mimi přestalo vyvíjet...
6. srp 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahojky, ještě k tomu IUI, doktorka mi o těch rozborech říkala. Musela bych přijít po čerstvém styku a odebrali by mi vzorek. Ale říkala, že to není skoro žádný rozdíl, přesně, jak si to psala...
Vyjde to, vyjde to nám všem tady :slight_smile: Omlouvám se, že se ptám, ale proč nechcete IVF podstoupit? Tedy, pokud by se to nepovedlo jinak? Máš 4 pokusy hrazené pojišťovnou, navíc, bylo by to Vaše vlastní miminko....
Já jsem o této variantě samozřejmě také uvažovala, ale nejdříve chci zkusit možné i nemožné :grinning:
Také moc držím palce a určitě piš, jak postupuješ :wink:
6. srp 2013 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 @marke
Ahojky, tak tak, přesně o tomto mi doktorka říkala. Já to zatím neřeším...Včera i dnes jsem měřila BT a zatím 36,5 až 36,6...takže asi ještě nic.,ale nic nesmíme ponechat náhodě a zkoušet a zkoušet.... :slight_smile:
Zítra mi písni, jak si dopadla, co Ti řekla...Budu na Tebe moc myslet a mačkám palce, i u nohou :slight_smile:
6. srp 2013 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Já ale vejcovody průchodné mám. jeden je klikatější, ale oba průchodné...No, počkám, jak s Clostikem a pak kdyžtak budem plánovat dál :slight_smile:
6. srp 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Manźa by to určitě zvládnul :slight_smile:
6. srp 2013 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin Musím se smát a on taky, živě si ho představuju :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Děkuji a dnes už dobrou, jdeme mimískovat :slight_smile:
6. srp 2013 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vstávej semínko, holahej, bude z Tebe pinďa malej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pokus číslo dvě, jdeme dělat mimi, zítra pá.... :wink:
6. srp 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 jůů Jaky už v sobotu, toto uteklo, no budu tě chodit podporovat holka ....máš dobré, že slizna tak pěkně naskočila a že nemusíš mít ten estrofem a neboj nanuček se krásně rozmrazí a určitě už se těší jak se u mamínky rozehřeje a bude se opalovat dalších devět měsíců....
6. srp 2013 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 No, nejsem sice žádná věřící nebo něco podobného, ale už mi to připadá tak jako hodně proti přírodě. Pokud si to tedy příroda nepřeje, tak ji nebudu obcházet. A navíc, všechny, které do to ho jdou, obdivuji, protože jsem to zažila u příbuzné, kolegyň apod. A jen tedy klobouk dolů, ty injekce, nervy a pak třeba nic. A znovu další pokus.
Třeba se časem ještě rozhodnu jinak, ale asi ne. Už taky nejsem nejmladší a nevím, jestli na to mám náturu, všechno podstupovat. My navíc doma jednoho raubíře, kterému je 7,5 let máme (i když není můj), tak jsme si říkali, že když to nepůjde, tak vezmeme jedno (jak říká manžel) "bazarové" a tak nějak věkově kolem. Ať si spolu aspoň rozumí. Kdyby bylo mimi, tak bychom stejně měli dva jedináčky - ten věkový rozdíl je už hodně velký. No, a kdyby potom (co člověk myšlenkově vypne) náhodou to mimi dorazilo, tak mít 3 děti přeci není tak hrozný :slight_smile: Do auta se ještě vejdeme :slight_smile:
7. srp 2013 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Děkuji za útěchu. Takže asi stojí za to to IUI zkusit :slight_smile:
7. srp 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 @monyna83 Ahojky, právě, že monyna ví, že průchodné má, ale přesto ji IUI nedoporučili. Proto jsem psala o tom testu děložního hlenu :slight_smile: No, já průchodnost ještě něvím. Čekám, až to dostanu a pak se teprve objednám. Tak jsem na to zvědavá. Člověk by aspoň věděl, že je něco v nepořádku, ale takhle. Vše OK, ale nevíme proč neotěhotníte :frowning2: Tak díky za odpovědi a držím vám oběma všechny palce, ať je vše jak má a hlavně ať to vede už jen přímou cestou ke zdárnému konci :grinning:
7. srp 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek