• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@sasanka033 to je ale správný přístup:slight_smile:
6. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 no však já ti to psala jen proto,abys věděla Andělíno co to je minimálka:slight_smile:
6. pro 2013 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no podivej, eulalie, ja si myslim to samy, ale proti tyhle hezky logice ti pak jde trpelivost, esli mi rozumis:slight_smile: proste kdo na to ma furt cekat, dyz to ivf ma vyssi sance, ze jo:slight_smile:
6. pro 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 čiči,já testovala naposled od 3.dne...kdy zmizí pregnyl a od 6.dne už byl dušík...hlavně ne mamatesty...tam to bylo mnohem slabější než na Dr. Maxoj...
6. pro 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ale čéče po IUI je od 6. dne dost brzo si myslim teda já ne?
6. pro 2013 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kočí...ale to dozraje asi hodně málo vajíček viď při minimální stimulaci?
@muddledgirl a tys to mela po IUI? nebo kerej 6.den od ceho myslis? mamatesty uz jsem zavrhla, mam ted jakejsi nakej 12,5 citlivost, desitkovej dneska v lekarne nemeli.
autor
@sasanka033 to je jasný Filoménko, na druhou stranu už tě to stejně nemusí zajímat, že jo:slight_smile:)) :grinning:
autor
@muddledgirl no asi jo ale jak komu, mně dozrává málo už i po konských dávkách páč mám ty vaječníky už vyždímaný skrz na skrz takže ....někomu uzrajou 2, někomu i 5...ale ty furt jedeš na tu kvantnitu čéče,ale o tom to není přece....podívej na brsh kupříkladu..a něko má 40 vajec a je z toho prd
6. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no jo čéče,jsem blbka.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. pro 2013 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ne ne, 6.den od ET a byli třídenní... :wink:
6. pro 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl to nikdo neřekl:slight_smile:))))))))))))))))))))))))))))) ale fakt každej nemá 20-50 vajec :slight_smile:)))))))))))) a brsh to bylo hustý jedno vajíčko a jedna spermie a bum:slight_smile:))))))
6. pro 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim...ale vidiš to...ze 42 zůstalo 23 a je bojovník...Já za to nemůžu, že mám PCOs a vždycky mám takový końský dávky :grinning: brsh nevim co má za příbeh....čtu vás pořádně až te´d,když si s váma píšu,víš? :wink:
6. pro 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já vim...ale vidiš to...ze 42 zůstalo 23 a je bojovník...Já za to nemůžu, že mám PCOs a vždycky mám takový końský dávky :grinning: brsh nevim co má za příbeh....čtu vás pořádně až te´d,když si s váma píšu,víš? :wink:
@janice_opice
6. pro 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No,to je masakr...ono se říká, že čím míň vajíček, tím lepší...ale asi bych to nebagatelizovala... :wink:
6. pro 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl kolik si mela jednotek pri stimulce?
6. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - no zase trochu špiním, ale oproti vám to nic není tak musím být v klidu a nenervovat se :angry:
6. pro 2013 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no a podívej jak blbě dopadla Petula posledně......ale to je jasný já jen říkám, že nemusí být hafo vajec....je to samozřejmě lepší na mrazáčky, ty já jsem nikdy neměla,ale jak říkám u mě je to tim, že už jsou vaječníky po tolika pokusech vyčerpaný už mi to říkal i doktor...takže, když mám 5 zralých nebo 4 tak jsem ráda:slight_smile:)) hlavně at je vajíček kolik chce jen když to vyjde.................................................:slight_smile: brsh měla jedno vajíčko a jednu spermii
6. pro 2013 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb jééje zase?? tak ležet a nehýbat fakt to může být já to taky čekám, že kdy začnu páč mě na to upozornovali...tak odpočívat a být v pohodě...určo to nic není
6. pro 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele to taky není pravda čím mín vajíček tím lepší ---prý je optimální kolem 12,ale stejně je to prostě u každýho jiný..jak kdo reaguje no.. já do sebe cpala ted všechny možný vitamíny tak snad to zabralo:slight_smile:))
6. pro 2013 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no to je supeer zpráva, tak hlavně a´t se pěkně dělí a vzkvétají a tobě je dobře...hoodně se napij a jdi spát...kdy máš volat??
@janice_opice no tak to je fajn, že se agamka vzpamatovává...pěkně ji nakoj kalciem a možná bys mohla zkusit ňákej jogurt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@coralin ahoj, to jsi hodná, že ses na nás přišla mezi studiem juknout...on člověk s doktorama nikdy neví...jak to myslí...
@sasanka033 no já myslím, že to do úterka stejně nevydržíš netestnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
6. pro 2013 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj ležím nic nedělám ...dopoledne bylo trošku a ted večer taky trochu ..teda na výměnu slipovky ...ale ted už zase nic no ...tak uvidíme no. ale snad to nic nebude. K doktorovi jedu ve středu, tak snad to bude do tý doby v pohodě, já si ted musela dva dny sama přikládat do kotle uhlí, tak jestli jsem trochu přeci jen namáhala břicho ikdyž jsem tam přidávala jen po troškách ...prostě hold uvidíme no. Víc nenadělám.
6. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no opatruj se matko...kdyžtak si dej zas víc ascorutinů, to mi řekla i doktorka, že mám zvýšit dávku na 2.2.2, kdyby něco..
6. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ráno 200,večer 100 tři dny potom se mi zvedla dávka na 200 i večer...a stimulovala jsem asi 8 dní
6. pro 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak hajat....
6. pro 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice však jo čiči,je to totálně individuální.... :wink:
6. pro 2013 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no u mně si myslím, že to bylo hodně tím, že jsem už brala 3 měsíce léky na štítnou a taky jsem měla od půlky prednison /kvůli alergii na smerma.../..jinak jsem teda asi dva týdny pila lektvary...od Podhorný...a před IVF ještě bčas Nosifol,tam jsou taky vitamínky... :wink: jak píšeš,hlavně,když to klapne...
6. pro 2013 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 A jak to dopadlo...já jsem to nějak nenašla...dobrý? :wink:
6. pro 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl petulak ted měla 26 vajec tak asi dobrýý:slight_smile:))))) hele já taky brala už 3 měsíce léky na štítnou, měla jsem jí hodně rozhozenou - nějakých 7 a do 2 je to prý normální:/// a taky jsem baštila chilli a pila čajíky
6. pro 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jo, to je fajn....no a Ty máš přesně co se štítnou..Já jsem měla hodně těch protilátek....a ty hormony skoro v normě...já mám autoimunitní zánět...ale hned v těhu mě zvyšili dávku a těď budu chodit každý dva měsíce na krev...To Ty asi taky, že?
6. pro 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek