• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@janice_opice ona mě endokr.nikdy neříká hodnoty a tvrdila mi, že jsem si to udělala sama, že to je ze stresu .no nevim, nevim...
6. pro 2013 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jj případně zvýším.
@muddledgirl - ležím skoro celý den, to víš strach je, ale proti tobě to je pohodička ...tak musím být v klidu.
6. pro 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 já jdu v pondělí taky na kontrolu - tak si budeme držet palce vzájemně :slight_smile: ale bude to dobrý! snad je malá už hlavou dolů, mám šílený pohyby v podbřišku, tak nevim...
@kamisb - hezky odpočívej a bude dobře :wink:

Holky, ani vás nedočítám, nestíhám nic - tak vás aspoň zdravím a přeju hezký večer!
6. pro 2013 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb To děláš správně.... :wink:
7. pro 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petulko mooc gratuluji k takovemu poctu vajuch.my ze vcera 12 vajicek a ted mi vilal doktor ze se vsechy oplodnily.et tedy 11.12. Ve 13 hodin :sweat_smile:
7. pro 2013 v 08:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno..holčičky
@brsh držím :grinning: :grinning: já měla právě prvního císaře proto, že byla dcera koncem pánevním a veliká..měla přes 4 kila.. a to se otočila ve 39 tt těsně před porodem...do té doby byla krásně jak má..pak šílená míchačka v břiše, já že jedem rodit a v porodnici u Apolináře už klídek a holka otočená..a to jsme před 2 dny byli na kontrole a měla správnou polohu..takže člověk nikdy neví..padesátky věci jsem rovnou vyřadila a vezli mi větší...
Hezky se zabydluj a...napiš jak je..jestli už jste v novém...
@kamisb tak jak dneska...dobrý?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: manžel přikládá, tak snad si odpočineš..
@beryltm jooooo, tak to je super zpráva, držíme pěsti..
7. pro 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@beryltm jdu na ET po tobe 13.30 oplodnilo se nam 17vajuch, 8 dnes zmrazili a 9 jich pokracuje ve vyvoji :wink:
7. pro 2013 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl no já hypofunkci a trochu autoimunitu,ale zatim nic strašnýho, hypofunkci hodně velikou..taky jdu ted v 19 tt na krev a kontrolu a pak zase no....no ona říkala, že je to stresem a životnim stylem a že to má dneska kdekdo takže aby ti řekla, že si za to můžeš sama to se na mě nezlob....může za to životní styl a společnost která nás k tomu životnímu stylu vede.....ale prý to má kdekdo tak se neznepokojuj, hlavně, že se léčíme a jsme pod kontrolou:slight_smile:
7. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@beryltm super krásnej výsledek:slight_smile:)) tak 11.12. budu držet pěsti všechny @petulak1988 tobě taky a jak ti je?
7. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no s těma oblečkama mi to povídej já handlovala v porodnici tam naštěstí měli veliký plátěný a sestry byly rády, že mají pro menší miminka:slight_smile:))))
7. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brsh tak Barčo a tobě držím pěsti at se ti ta prducha správně otočí:slight_smile:)))
7. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice blbe ale lip jak vcera
7. pro 2013 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice jo však jo, mně to jen trošku naštvalo, když řekla, že si za to můžu sama...já mám taky hypofunkci....miminka krásně rostou tak je to super...
7. pro 2013 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl no se ti nedivim to je nějaká pipina teda....nic si z toho nedělej přesně hlavně, že jsou mimiskové OK a co ty jak to s tebou vypadá??nějaká šance jít domů?
7. pro 2013 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice přresně tak...no nejdřív v pátek...čiči,jak Ti počítali stáří plodu....podle toho odkazu,jak jsi mi poslala od OPU?
7. pro 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 @beryltm holky moc gratuluju.To je krásný počet :dizzy_face:
7. pro 2013 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera mi napsala doktorka z imunologie,že za 10 let se setkala se 3 případy kdy se nemoc u žen po porodu rozvinula a tak ta pravdděpodobnost je hodně nízká. Ale musíme myslet na to,že to riziko je,ale ani mi neumí říct co by to bylo za nemoc. Ale ty protilátky co mám já má asi jen 5% žen co k ní za rok přijdou.Tím,že mě dají léčbu a budou hlídat,tak se snižuje i riziko potratu. Takže jsme se doma rozhodli,že do IVF půjdeme. Včera jsem volala do Cube,ale sestřička nestíhala a slíbila,že mi zavolá zpátky. Ale nikdo se neozval. Tak jsem dneska napsala mejla primařce. Požádali jsem ji o radu jak teda postupovat a hlavně nejdříve mě musí nasadit tu léčbu těmi hnusnými kortikoidy. Ble.
7. pro 2013 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@muddledgirl no jo podle toho a to jsme byli 5 dní pozadu.....a když jsem se objednávala na screening a řekla jsem , že jsem po IVF tak nechtěli vědět datum poslední MS(i když tam je rozdíl 1 den) ale OPU a ET....
Ale posledně jsme to už dohnali přesně tak jak to má být:slight_smile:))ono ze začátku je to měření prý dost nepřesný ještě,když je to miminko něak jako hůr viditelně uložené...ale jinak i v CAR mi to počítali od OPU
7. pro 2013 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ty jo no holka teda to je děs,když má člověk nějakou vzácnou "chorobu" a vlasntě nikdo nedokáže říct jakou, tak hlavně, že tě léčí a budeš pod dozorem...Držím moc pěsti !!!!!!!!!!!!!!!!!!!Určo to přinese výsledky!!!
7. pro 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho ahojky dekuji. Dany oni vcera hooodne nestihali.no a na telefonu byla takova mlada blondynka ktera dle meho nazoru je drobatko zmatena a pomala.
7. pro 2013 ve 12:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je nádhera, oproti minule... :grinning: :grinning: :grinning: hlavně aby se vajca chytly u tebe a už tam zůstaly..ve středu tu bide velká hnízdící akce...užb se těším pak na ty //
@janice_opice janí, co agamka?? Kde že sis to počítala, ty dny od Opu??
@danaho šmarjá, to je taky pech...no ale vcelku to podle tý dr.nevypadá tak beznadějně...to se všechno asi dá dneska ohlídat..tak vlastně dobrá zpráva..asi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Kočko, držím moc pěstičky, věřím, že pomůžou a vše to zvládnete.Je to mazec,když ani neví,co za chorobu....drž se.. :wink:
7. pro 2013 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka tak co dneska, sas...jak to jde?? :grinning: :grinning:
7. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice My se furt totiž nemůžem shodnout s jednou holčinou...tý řekli, že její mimi je na den přesně podle ms...a já jsem měla jen transfer o den dřív a jsem od ní napřed několik dní /4 asi/.....

No, mě se tu v nemocnici ptali na vše, na transfer, OPU, i MS...No každopádně podle ms jsem 8+2 a dle doktorů 8+6...
Mně to zhruba vychází podle toho OPU..NO,já právě nestihla kvůli nemocnici do CAr a jedu tam až se dostanu odsud...tak jsem zvědavá co mě řeknou tam... :grinning: :grinning: :grinning: děkuju kočko....
7. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl mně řekli, že u IVF se to počítá dle OPU, že ta je to prostě jasný...
7. pro 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 chytnou,verim tomu :slight_smile:
7. pro 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak jak to vypadá přesně?Janička psala myslim asi 17..já jsem nějak přehlídla jak to je?A kolik si necháš dát ? A kolik jich zbylo na zamražení? Jsem zvědavá... :wink:
7. pro 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice Mně to taky přijde nejlogičtější....muck....doufám, že zvířátka jsou o.k. :wink:
7. pro 2013 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no agamka je v malym terárku, má asi frakturu tak tahá nohy za sebou, ted jsem jí dávala to kalcium injekcí do tlamičky, to byl boj.....vzala si ode mě dva kousky salátu no,ale je to chuděra://////.
Já jsem si to nikde nepočítala..doktoři mi počítaj stáří těhu od OPU:slight_smile: ale jinak muddle myslela ten odkaz yourembryo tam si taky zadáš datum OPU :slight_smile: co ty jak je dneska? Já jdu ted s Kubou na procházku a nakoupit pár drobností k jídlu...
7. pro 2013 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jdu na ET 11.12. 13.30 oplodnilo se nam 17vajuch, 8 dnes zmrazili a 9 jich pokracuje ve vyvoji emoticon a zavest necham asi dve
7. pro 2013 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek