• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

17. dubna 2017 
@janice_opice @jaka17 @muddledgirl holky hlavní je že to IVF Malíčková nezakazuje,naopak mě podporuje. Všechno jsem to napsala do Cube Višňový a ještě jsem se zeptala,jeslti v tomto případě není lepší jít do dárkyně. Nevím jestli to není dědičný. Uvidím co napíše.

@beryltm to bylo poznat po telefonu byla chudinka celá zmatená. Kdyby to hořelo zavolala bych znovu,ale napsala jsem to dneska do mejlu a v klidu si počkám :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice No já byla na trhách v Říčanech, koupila jsem čerstvý filet ze sumce, tak jsme si mlaskali...mají tam stánek s rybama na ledu a moooc veliká spokojenost..Psi jsou nadšený z poprašku sněhu, to jsou jak štěňata..jinak duševně připravuju synka na úklid pokoje, neb tam má bordel...prach si neutíral snad od jara a já mu to uklízet nebudu...Cos už upekla??
7. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 oni ti zamrazili vajíčka nebo embrya? Proč tak brzo?
7. pro 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho embrya,prvni den po oplozeni je to pro ne pry nejlepsi a pulku nechali do prodl. kultivace,tech 9
7. pro 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 aha to slyším poprvé,že je hned zamrazují,. Tak oni určitě vědí,že to je správné. Budeš tam mít bandu sourozenečků v mrazáku :grinning:
7. pro 2013 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj to ano.. jj delaji to tak.. ja jim verim ve vsem :slight_smile: zatim u nich vse vychazi jak ma... :slight_smile: a 9embryi na vyvijeni staci :slight_smile: rikal Budka i Visnova
7. pro 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo to určitě,oni i z těhle možná zbydou na zamražení. Já jich nikdy ani 9 neměla :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - ahoj, jj dneska ke kotli nemusím ..i těm schodům se vyhnu, nerada po nich chodím dolů do sklepa jsou tocela příkrý :(
jen ten žaludek je horší a horší ...dneska jsem otevřela kastrůlem s jídlem co jsem měla včera ...tak dneska to už prý nechceme ...málem jsem tak něco přidala :sunglasses:
7. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho jj doufam :slight_smile: a strasne moc verim
7. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh - ahoj tak na pondělí držím palečky, ale malá má případně ještě čas. známý se otočila hlavičkou dolů až v 39týdnu a druhý den hned chtěla ven :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 no supppeerrr a buduo třeba další dvojčátka.. :wink:
7. pro 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - krása, tak at se krásně dělí dál.
7. pro 2013 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@danaho ono je tam nová sestřička včera měli očividně for no tak asi byla zmatkař:slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho přesně,jak píšeš, hlavně,že to nezakazuje...
7. pro 2013 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no náš pes taky blázní jak je sníh, ale on je magor normálně a se sněhem mu hrábne ještě víc.ne ještě jsem nic neupekla, furt dělám něco jinýho a ted jsem byla nakoupit takže ted jdu na to, mám nachytaný ingredience akorát
7. pro 2013 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl
@kamisb dekuji holky... :slight_smile: srzte pesticky dal prosim
7. pro 2013 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ty jo,to čumim, že 1. den po oplození zamrazují.....mně je nechávali vždy 3-4 dny..no už jsem párkrát četla, že všude jsou jiný praktiky....tak budu držet pěsti....
autor
@petulak1988 jsem ráda, že jsi tam spokojená....:slight_smile:
@muddledgirl jj verim jim a hlavne uz se nesrovnavam :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no, my tu dneska máme hrachovou kaši,tak jsem jim rovnou řekla,ať mi to nenosí...a cítím to i přes dveře vedle...no a teď tam dali nějakou asi novou vedle do pokoje a cítím to zas....no pocuc.tentokrát i přes moje dveře.....já chci dooommmůůůů :wink:
@janice_opice jj moc i priteli :slight_smile: jeste jednou dekuji
@petulak1988 to je důležítý,já mýmu doktorovi taky..v cAR, bohužel víc než mý gyndařce....jak to myslíš,že se nesrovnáváš? :wink:
7. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - mě na žádost na ten screening napsala jak termín podle Ms tak podle OPU. já to teda mám rozdíl jen 1 dne, takže to je asi i jedno :slight_smile:
7. pro 2013 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl jako ze nekoukam konecne uz co maji jiny holky za leky a proc tohle a tamhleto a verim CUBE ze delaji vsechno tak jak ja potrebuji
7. pro 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb aha...no to se chci taky zeptat...kdy se zajímat o screening............já byla v CARU zatím jen na krvi ,ale pojedu tam až mě pustí....to je co ty nevolnosti...pomáhá mě jen čokoláda a bonbony, no vlastně všechno sladký..
7. pro 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 všude všechno podle mně dělají jinak...a je to zajímavý každopádně..mně zas vždcky zajímá,kde jsou třeba i jinačí postupy.jen tak pro zajímavost... :wink:
7. pro 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl - no mezi 11-12 týdnem se chodí na krev a pak v 13týdnu na ULZ a případně jako já i na genetickkou konzultaci pokud už je ženský 35let a víc
7. pro 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja mela zati vysetreni krve,ale ke screeningu mi rano v 8 odeberou krev, v poledne jdu na Utz a rovnou budu vedet vysledky.takhle to delaji v podoli...
7. pro 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 slaaaaava to jsem rada,ze jsi to pochopila;)))
7. pro 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj pochoppila :slight_smile:
7. pro 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek