• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

21. května 2017 
@janice_opice
@kamisb Tak děkuji za ifo... :wink: :wink:
7. pro 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb no já taky nevolnost cítím pořád, jen se mi přesunula z hodně ráno na hodně v poledne a jinak je to jakž takž a večer docela dobrý...musím furt po chvilce něco užírat a hodně pít...ale smrady z lednice mne taky natahujou strašně...tak snad to ustoupí časem...taky furt ráno vstávám brzo, ale pak ještě zaberu...nedovedu si představit chodit do práce...ale možnáí bych se tolik nepozorovala a bylo by mi líp...
7. pro 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@muddledgirl no hrachová kaše jen představa mne zabíjí..
7. pro 2013 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice já chci taky do podolí A VĚDĚT TO HNED...no jsem zvědavá, pokud bude v pondělí vče ok, jestli už mne předají na gyndu a budu mít průkazku..
7. pro 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 jj,mně taky.... :wink:
7. pro 2013 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, musím se chvílema i trochu odreagovat:slight_smile:je to docela mazec . A jak Ti je těhulko?:slight_smile:
7. pro 2013 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak to jsi mě Jani pobavila, naše Duffinka viděla sníh, dnes, poprvé :slight_smile: a vypadá to, že jí bude moc bavit. Jinak já už mám první várku lineckého a perníčky na perníkové stromky se rozkládají, jen nevím, kdy je sestavím a nazdobím....
7. pro 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 Ahojky, tak to je super:slight_smile: kolik jsi jich měla celkem, že se ti jich oplodnilo tolik?
7. pro 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@danaho Ahoj Dančo, co to tu čtu? Ty jsi byla u Maličkový nebo jinde? A co máš tedy za diagnózu? Budeš brát prednison nebo něco jinýho?
7. pro 2013 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@brsh Ahojky Barčo, tak už to máš za chvíli za pár, viď? Přeji Ti ať je vše v pohodě:slight_smile:
7. pro 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahooj, díky za optání, je mi blivno :grinning: :grinning:, už nešpiním, asi už si to nepamatuju ,nebo mi před těma 20ti lety bylo líp..no ale co chci, žejo...je to vlastně nádhera, pokud to znamená, že mimčo roste..na kontrolu jdu v pondělí a pochopitelně se furt bojím, aby zas něco nebylo špatně...psi jsou taky nadšený ze sněhu...
Vánoce mám ráda, tak snad si je všechny užijeme s rodinou....a po novém roce začneš pracovat na jejím rozšíření...
7. pro 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin odebrali 26 a 22 jich bylo krasne zralych,takze z 22 se oplodnilo 17
8. pro 2013 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ahoj to je krásný počet takový sem měla taky :slight_smile: to je paráda, moc držím palečky na transfér a těším se že budeš hlásit brzy // :wink: :slight_smile:
8. pro 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky :grinning: nemohlo by být už 26.12??? :grinning: :grinning: :grinning: jak já se na tu mrchu tentokrát těšííím :grinning: :grinning: Jinak těhulky jak se máte?? doufám, že vás prckové v bříšku moc nezlobí :wink:
8. pro 2013 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze holky hlasim, ze je to v hajzlu. 12DPO a ani duch. jako ostatne nikdy :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. pro 2013 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 ještě neházej flintu do žita, třeba za dva dny se dušík objeví, moc ti držím palečky
8. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 zlato to je mi líto, ale ty jsi mela IUI, ne? Nebo transfer? Po IUI bych si ještě dala par dni načas s testem....
8. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 mě taky mudr. říkala, že po IUI je fakt třeba čekat těch 14 minimálně, k oplodnění mohlo dojít i dýl než v den IUI, tak to může trochu dýl trvat. vem si že po ET máme // taky většinou až kolem 11dne. a k tomu se musí přičíst tak 3-5 dní podle stáří embryjka. Tak dokud nepřijde mrcha tak bych se ještě nevzdávala.
8. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@sasanka033 souhlasím s@pidisek a @kamisb - po IUI bych počkala..někomu se teprve i po transferu objevuje 12 den
8. pro 2013 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@coralin ahoj Kačí tak to já udělal avšechna těsta a dneska peču, ted vanilkový rohlíčky, pak linecký, perníky jsou sežraný zbyla jen perníková chatrč:slight_smile: pak ořechy a pak budu pnit vosí hnízda a dělat rumový kuličky v kokosu a tim končim...jsme tlustí a stačí to:slight_smile:
8. pro 2013 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@pidisek Ahoj zlato, hele dostalas po screeningu fotku z utz???
8. pro 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 dekuji moc :slight_smile: uz je mi i o neco lepe,jen porad bricho jak balon :frowning2:
8. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - hlavně pořád hodně pij a mě mudr. doporučila ten protifar - tu bílkovinu
8. pro 2013 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 přidávám se k holkám..vydrž, ještě je fakt čas, cos měla za test??
8. pro 2013 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 hodně pij a jes bílkoviny :wink: aby si se vyhla hyperstymuláku, já měla slabej, že sem nemusela do nemocnice, ale i tak sem myslela, že se po.. :wink:
8. pro 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ahoj, no už se dočkáš...ono to uteče přes ty svátky rychleji, taky na to spoléhám...
@petulak1988 já bych řekla, že takováhle reakce je vlastně dobrá, je vidět, že tělo je natěšený na prcky,,no ale všeho moc škodí...fakt hooodně pij...kdy máš volat co embryjka??
@janice_opice tak konečně to pečení...já mám připraveno na rohlíčky a pracny..co dělá agamka?? :grinning: :grinning:
8. pro 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 ja uz zazila sily i s jipkou,tekze ted delam vse pro to abych tam nemusela...piju tak 3litry denne a 2nutridrinky denne, vcera i dnes pullitru vyvaru a dela se mi hovezi steak :slight_smile: plus jim jogyrty a vajicka a syry,tak snad to bude dobre
8. pro 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 volala jsem vcera a muzu si pry zavolat i zitra tak uvidim :slight_smile:
.
8. pro 2013 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb me doporucila ty nutridrinky tak se snazim pit je,ikdyz to neni zadny zazitk :slight_smile:
8. pro 2013 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to jsem zvědavá, napiš pak a doufám, že ti už bude dobře..
8. pro 2013 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek