• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@petulak1988 - tak to jo, mě docela chutnaj ty ovocný, ne ty z mlíka.
8. pro 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice zlato, ja mam fotky kazdých 14 dní, u každé prohlídky, takže i po screeningu..ale mam soukromou kliniku tak asi proto, ale zkus jim říct, protože je to utz a určite to jde nebo to bude automatický :slight_smile: a kdy jdeš?
8. pro 2013 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek tak já měla taky prohlídky každej týden dokonce:slight_smile:) ale ted nějak jdu až 18.12. na screening a pak 27.12. k mýmu doktorovi....jo to určitě jim řeknu o fotku to já se fakt nestydím jen se ptám,jestli je dávaj automaticky spíš tak uvidíme, tak platim si za to tak co...
8. pro 2013 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 no rohlíčky už mám dělám ze 3 dávek, ted dvě dávky lineckýho, 3 dávky vosích hnízd a po 2 dávkách ořechu a kuliček..No Agamka mi dneska žrala,ale prostě jak má tu frakturu tak tahá ty nohy za sebou...včera jsem se jí snažila nacpat do tlamičky kalciovku v injekci to byl boj:slight_smile: no dneska jsem jí strohala sepiovku a obalovala salát v roboranu a tý sepiovce a snědla mi z ruky 3 cvrčky a dva kousky salátu tak aspon něco...uvidíme co s tou páteří no, snad jí to sroste...
8. pro 2013 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 a co ty jak se těšíš na zítra??? Já jsem dneska totálka, v noci mě dost bolelo břicho a přišlo mi asi ve 2 ráno, že nebyl papír úplně čistej:/// ale to se pak naštěstí nepotvrdilo,ale stejně jsem z toho nespala do toho manža teda měl obzvlášt vydařený koncert v noci...takže jsem fakt jak zbitej pes...
8. pro 2013 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jo, tak to jedeš Jani, jak motorová myška, já už mám vyndaný další těsto na linecký:slight_smile: ale svítilo mi slunce do bytu tak jsem se rozhodla odstresovat od té hromady učení tím, že jsem umyla okna:slight_smile:)) asi jsem přeučená...:slight_smile:)
8. pro 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kamisb
@janice_opice
@jaka17
no jako rada bych s vami byla za jedno, ale neco jako priznaky jsem mela ten 6.,7.den a od ty doby vlastne nic. takze asi je fakt, ze mohlo k nidaci dojit pozdeji, ale neverim tomu no:/ ms zejtra nebo v utery, to uz neni takovej rozdil, kdyz jsem si test delala dneska si myslim... :frowning2:
jo a test byl 12,5 citlivost.
8. pro 2013 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Jé tobě tam ty týdny tak pěkně skáčou :dizzy_face: Já sem dneska v notasu vylovyla moje první UTZ Jarouška, tak sem se tak kochala :slight_smile: No utíká mi to, jelikož sem se nějak ještě nestačila zastavit, cukroví napečeno, ted budeme doma dělat ty pokoje :grinning: Sem nějaká hyperaktivní :grinning: :grinning:
@petulak1988 ten steak ti teda zááávidííííím :grinning:
8. pro 2013 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - no někde doporučují sebou vzít flashku nebo DVD ..a nahrají Ti to :slight_smile: tak se vybav pro jistotu
8. pro 2013 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb teee radaaaa diiiiiikkkkkkkk :wink:
8. pro 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - když Ty taky furt něco děláš místo odpočívání. Já jak jsem zašpinila v pátek tak od tý doby zase jen ležím. Chtěla jsem dneska dělat perníčky, ale víš co se na to můžu .....
...stačí když meju nádobí tak mi je pak divně...ted jsem byla chvíli na procházce a jsem teda k.o. ...ale možná to jen trochu zveličuji nevím, ale raději si ten 1.trimestr odležím...dneska mě i pěkně bolela hlava :angry:
8. pro 2013 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 no,to má Pidísek recht... :wink:
8. pro 2013 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@kamisb ted zrovna lezim na gauci....ja doufam ze me to boli jen proto jak se ta deloha dostava z panve do bricha a vse se tam natahuje.jinak hlava me boli uz druhej den adi tlak
8. pro 2013 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 kup si kdyz chces testovat, ten nejcitlivější...a neplaš ještě kočičko myslíme tu na tebe !!!!!! :slight_smile:
8. pro 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - mě zase poslední dny břicho skoro nebolí, ale prostě sem tak zašpiním no :( snad bude ve středu vše v pořádku.
8. pro 2013 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb no ja musim cekat az do 18.12 doba desna.uvidis, ze bude. :wink:
8. pro 2013 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - snad jo, musím tomu věřit :slight_smile:
8. pro 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek diky. no na tom testu pisou, ze uz v den vynechany ms ukazuje. a to pro me bude uz zitra. takze je to v prdeli. neni preci mozny, aby tam nebyl ani duch, kdyby to melo zitra ukazat dve //
:frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
8. pro 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka26 tak steak je ve me,byl vyborny :slight_smile: no uz mam vypite dva litry tak jeste jeden a jeste jeden nutridrink.,mela jsem jeste pul litru vyvarku.. :slight_smile:
8. pro 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 nekomu testy neukazou nic ani, kdyz jsou v tom treba mesic navic tomu co pisou bych az tak neprikladala kor kdyz jsi po IUI nebo trena IVF
8. pro 2013 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Nestresuj se, dokonce holkám, který si hlídají ovulaci ukáže test // třeba až po týdnu vynechání mrchy. Záleží, jak rychle ti v těle roste hcg a to roste každýmu jinak. :wink:
8. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@petulak1988 :slight_smile: holka já se tááák těším, až se takhle ládovat zapíjet budu já, at už je ten leden, já se snad nedočkám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2013 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 to utece jako nic :slight_smile:
8. pro 2013 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice kéž by mi to uteklo, jako tobě ty krásný týdny :grinning: :grinning:
8. pro 2013 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 poslala jsem Ti srdíčko a máš brzo //...Teď pravdivý příběh, já měla hcg po patnácti dnech od ET pouze 195...když to viděla doktorka v nemocnici,tak se jí to moc nelíbilo..testy normálně ukazovaly pozitivní...ale mamatesty později......no a jedna holčina z jiný diskuse měla hcg po 14-i dnech skoro 500 a na testech nic neměla,fakt...nechápu,ale stalo se...
8. pro 2013 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc prosím dejte mi nějaké tipy na horory, psychologické filmy....děkuji
8. pro 2013 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja to hcg 13 den po ET tridennich taky nemela slavny dulezity je, ze stoupa...si myslim ze po iui to chce proste vic casu.mohlo se oplodnit pozdeji a zahnizduji se 6-12 dni...
8. pro 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl tak treba sirotcinec, orphan nebo dum v ruzich ten ma vic dilu a my ted sledujeme Lovce duchu ten serial od prvniho dilu...zbytek ti vypisu az budu na PC.V hororech mame pwknou filmoteku.Lesni duch
8. pro 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mufinka26 jo holka mne prijde, ze se to vlece uz se tesim na konec 1.trimestru budu klidnejsi
8. pro 2013 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice Děkuju kočko, lesní duch a orphan je super...mluvíš mi z duše,jak to pomalu utíká.... :wink:
8. pro 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek