• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

autor
@muddledgirl no jsou to docela hustý horory vidělas?
8. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to je krásný, moc gratuluju, jak pokračují ve vývoji a kdy jdeš na Et? Takovej počet jsem nikdy neměla. Největší max. jich bylo 18:slight_smile:
8. pro 2013 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin et mam ve stredu :slight_smile:
8. pro 2013 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 super, tak držím moc palce:slight_smile: a co škola? Už jen odpočíváš nebo taky ještě něco šprtáš?
8. pro 2013 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tak hezky odpočívej a nepřeháněj už to s tím pečením:slight_smile:
8. pro 2013 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice to sem si říkala u mladýho taky :grinning: pak sem měl další metu 24tt :grinning: a pak porod :grinning: :grinning: :grinning: a nějak sem pořád nebyla klidnější :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin pisemne mam vsechny za sebou a ustni mam po vanocich.. :slight_smile: takze ted jen lezim a odpocivam... ucit se budu pres svatky
8. pro 2013 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 to mě moc mrzí Sasy, držela jsem Ti všechny palce. Ale mrchu jsi ještě nedostala, ne? Tak třeba ještě není vše ztraceno.
8. pro 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 to já taky, mám hned 7.1. angličtinu a docela hustý témata:( tak to se máš, já v tom teď ležím non stop a šprtám se na )úterý. Hezky odpočívej a připravuj bříško na zahnízdění :grinning:
8. pro 2013 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ja hned 6. 1. a ted nevim jestli chemii nebo fyziku :-/ jj odpocivam :slight_smile:
8. pro 2013 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 tak to je obojí hnusný:( to ti holka vůbec nezávidím.. z chemie jsem mohla maturovat, ale raději jsem si vybrala němčinu
8. pro 2013 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@coralin noo to mi povidej :frowning2:
8. pro 2013 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 čekala bych jen matiku, ale že budeš mít i chemii a fyziku???? tak to bych vážně nečekala. Držím palce ať to dáš:slight_smile:
8. pro 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl Shining - naprosto dokonalý !!!!
8. pro 2013 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo viděla ty dva a zítra si udělám hororový den.. :grinning: :grinning: :grinning:
8. pro 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek děkuji :grinning: pozdravuj pidísky.. :grinning:
8. pro 2013 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl ten Shining / Osvícení/ pozor - musí to byt film z roku 1980 s Nicolsonem !!!! :slight_smile:
8. pro 2013 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek dobře,ukládám do paměti pidísku... :wink:
8. pro 2013 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 prosimte a co to je za skolu, ze delas M z fyziky a chemie to cuciiimmm :-O
8. pro 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl souhlas s @pidisek to jsou dobry filmy
8. pro 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice a mám zítra celodenní plán,děkuji
@pidisek :grinning:
8. pro 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny,
tak se zase po dlouhé době ozývám. Sice se snažím se sem občas dostat a dočíst, co se tu nového děje, ale nějak nestíhám. To víte - asi jedna z mála (z vás) pracujících těhulí :grinning: No prostě nestíhám.

@sasanka33 Neboj, ještě není nic ztraceného. Já jsem příznaky taky vůbec žádné neměla (až i manžel mi říkal, jestli náhodou nejsem těhotná a já na něj - určitě ne, blázníš? 3 roky nic a pak najednou?) :grinning: Takže jestli jsou nebo nejsou, na to se nehraje, jen se hraje na to, jestli je mimčo kousnutý nebo ne :slight_smile: Tak vydrž a věř. Držím palce.

@jaka17 @janice_opice @kamisb Ahojky holky těhulíny. Tak vidím, že je všechno v pořádku. Jsem moc ráda. My jsme zatím taky v pořádku = jak říká manžel: vetřelec i hostitel v pořádku :grinning: Půjdeme si 20.12. pro průkazku (a doufám, že i s manžílkem) :slight_smile: Tak se opatrujte a pozdravujte mimča. Jinak já jsem plná energie, ráno nemůžu dospat - jen kdybych neměla děsnou chuť na sladký a neustále žaludek na vodě, tak ani nevím, že jsem těhotná :grinning:

@pidisek No konečně trošku větší domeček pro mimísky :grinning: Ahojky, doufám, že všichni 3 v pořádku a že se už na mrňousky připravuješ. Nějak se Ti to krátí :grinning:
8. pro 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 Ahojky holčino, nějak Tě tu nepotkávám. A jak na tom jsi? Pokud jsem dobře četla, tak zatím zkoušíte přirozeně a po novém roce půjdete do IVF? A jestli si vzpomínám, tak jsi měla nějaký problém s čípkem? No, tak třeba to byl ten jeden malinkej problém, který se vyřeší a pak to půjde samo :grinning: Moc bych Ti to přála.
8. pro 2013 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Ahoj Markétko, já sem chodím, čtu, ale nějak nemám, co bych psala...My byli stejně jako Sany na IUI, dnes jsem 10DPO...Ale máš pravdu, že mi Dr. při IUI řekla, že nemám vůbec počítat s pozitivním výsledkem a především ať řeším krvavý čípek velikosti jahody. Navíc jsme měli hodně špatný spermiogram...Bavila jsem se o tom s mým doktorem, on mi sám řekl, že chlapi mají občas takové výkyvy...Celkem mě dostala, byla jsem tedy na cytologii, kterou mi urgentně doporučila. Čípek samozřejmě OK, vypadal normálně a pokud vůbec ten čípek tak děsivej byl, jak mi ona líčila, tak jen díky hormonům. Ve středu budu znát výsledky cytologie, ale budou OK.
On mi tedy můj gyndař říkal, že jsem již v červnu měla lehce zvýšenou četnost rakovinotvorných buněk, ale nic tragického, co by se muselo řešit... Každá žena je má, to je známo... :wink: :wink: :wink:

No a co Ty??? Mamino naše??? :slight_smile:
8. pro 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Jee ahoj :slight_smile: ja jsem taky pracující :slight_smile: ale hlavne z domova, takze to jde :slight_smile: brisko roste, pidísci jsou pry v poradku, tak at vydrží co nejdýl v domečku :slight_smile:
8. pro 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monyna83 - mě ta černost na čípku loni taky vyšla při jedný cytologii zvýšená a druhá už byla v normě. asi se to taky nějak mění.
tak se drž ...a doufám, že výsledky budou v pořádku.
8. pro 2013 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb Kami, já už to beru jako uzavřenou věc...Ta Dr. v CAR mě zbytečně, ale opravdu zbytečně děsila...Kolik těch čípků denně vidí, aby dělala takové tragické závěry??? Sama mi měla říct, že je to nbejspíš pobouřené z hormonů...Navíc podotýkám, že beru jen Clostík a píchám Pregnyl...
Ve středu si raději na výsledky cinknu, ale už teď znám výsledek = je to OK :grinning: :grinning: :grinning:

Teď v prosinci si asi odpočinu i od Clostíku a v lednu v plné polní nastoupím na IVF :wink:
8. pro 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ja dodelavam stredni, sla jsem na gymnazium,. v puberte jsem odesla ze tretaku obchodni akademie.. debil no.. :frowning2:
9. pro 2013 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré deštivé ráno, za chvilku vyrážím na kontrolu, tak dám vědět..
@monyna83 tak to jsem ráda, že to takhle dopadlo, znělo to fakt děsivě...no tak užij popíjení na Vánoce .Silvouše a pak hurá do toho...bude tu zas silná parta v tom lednu...
@marke ahooj, no já bych do práce šla ráda..ale musím ležet, děti i kolegyně mi scházejí..jsem ráda, že jsi bez problémú...já asi kdybych se doma nepozorovala, bylo by mi taky líp, stačí, když jedu jen na nákup a cítím se líp...
@petulak1988 tak jak rostete.. :grinning: :grinning: :grinning:
@kamisb
@janice_opice držte palce...uffff
9. pro 2013 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. pro 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek