• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. března 2017 
@sasanka033 zlato drž se... A nechceš jít do ivf? Nez takový nervy...,
9. pro 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 Tak se krasne vyviji vsech 9embryek :slight_smile: vsechny uz jsou 8mi bunecne, zadne neni pozadu, jsou ackovy a beckovy… boze ja jsem tak stastna..:slight_smile:
9. pro 2013 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@pidisek jeste ne...beztak bych do ivf sla az po novem roce a do ty doby treba jeste 2 IUI stihneme. nebo jako...vis jak to myslim. ja proste nechci mit pocit, ze jsem sla do laparky zbytecne, opravdu mi mohli tu pravou stranu zpruchodnit a tak tomu chci chvili dat cas, treba to prirozene pujde. a navic - nevysly mi 2 transfery, neni zaruka, ze dalsi IVF se povede...:(
potrebuju se strasne moc vybrecet, jako fakt hodne, nez to bouchne nekde jinde. ale musim rict, ze z ceho mam fakt dobrej pocit je, ze to byl pokus aspon pokus bez hormonu. od priste uz budu zobat tamoxifen...
9. pro 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 sas to je mi desne lito :frowning2: drz se holka nase
9. pro 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@sasanka033 sas moc mě to mrzí. Drž se kočičko,vyplakej se. Jednou se to musí povést :wink:
9. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jaka17 držím palce na kontrolu :slight_smile:
9. pro 2013 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - držíme všechny co máme :slight_smile:
9. pro 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj Kači,byla jsem u Malíčkový. Nikdo mě na tu imunologii nechtěl poslat,když mi ji dělali před 2 lety. Tak jsem jí napsala sama. Mám zvýšené autoimunitní protilátky a po porodu mi hrozí vznik jasné autoimunitní nemoci (je jich hodně nevím jaké) Dále mám zvýšené riziko potratu a dřívějšího porodu a aby toho nebylo málo,tak zvýšené TNF Alfa proti embryu. Takže mám teď zákaz IVF a navrhuje 8 týdnů léčbu kortikoidy - nějaký Metypred,pak kontrola a uvidí se. Ale asi budu muset brát kortikoidy celé těhotenství :frowning2: A jak jsi teď na tom ty?
9. pro 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jo já vim to je jedno to neřeš, jen jsem se divila tý chemii a fyzice ted už je mi to jasný na gymplu to dáš, už to máš skoro v kapse:slight_smile:)) :wink:
9. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 držíéíííííííííííííííímmmmmmmmmmmmmmmm všechny co mám
9. pro 2013 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 - to mě moc mrzí, vybreč se a pak hurá do dalšího boje ...nesmí se to vzdávat.
9. pro 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@sasanka033 holka klidně si zkus ještě IUI kolikrát chceš, když můžeš, strašně mě to mrzí,ale víš moc dobře jaká pravděpodobnost(tuším 14%) u IUI je - kamarádce vyšlo na pošestý, akorát to chce se nehroutit - podívej monyna to taky zkouší a jde do dalšího....Co se týče IVF tak záruku ti tam nikdo nedá, že, mně to nevyšlo 6 x za sebou až po sedmé to vyšlo, no co se dá dělat, chtěla jsem miminko tak jsem do toho holt musela jít a bojovat, jiná možnost mi nezbyla, věřím tomu, že to zmákneš, vybul se, odpočin si o Vánocích dej si do nosu pořádně a po Novém roce uvidíš, třeba změníš plány a pro to IVF se nakonec rozhodneš... třeba zkusit aspon tu minimálku ne??? to je taková střední cesta..co ty na to???Jen vím, že ti to vyjde akorát se nesmíš takhle nervovat...ten neúspěch překonáš a budeš bojovat dál...já osobně si myslím, že tím jak vás v práci zavírají tak to miminko prostě má načasováno přijít a přijde a prostě brzo z tebe bude mamina, holt jen to IUi je rpostě jakoby stejný když se pokoušíš pravidelně, zrovna nemusí být ta správná konstelace, nemusí se z nějakýho důvodu potkat...hlavu vzhůru holka, všechny jsme tady bojovnice a ty to dáš dyk smysl pro humor máš a chut do života taky a miminko ví, že tak skvělou mámu si nenechá ujít!!!
9. pro 2013 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
autor
@petulak1988 no to je supeeeerrrrrrrrrrrr gratuluju to je krása:slight_smile: ještě se dvakrát vyspíš a jdeš si pro ně:slight_smile: mám z tebe radost:slight_smile:
9. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb co ty Kamčo ty jdeš ve středu?
9. pro 2013 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice spis jsem ted stastna z IVF
9. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jj jeste dva dny,no Visna je pro zavedeni jednoho
9. pro 2013 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - jj ve středu. Včera jsem četla, že by snad už mělo být od 11týdne slyšet srdíčko přes bříško.
Tak jsem zvědavá ...pamatuji si, že v tom roce 2010 mě takhle sestřičky poslouchali vždycky, teda ne mě ale prcka :slight_smile: tak jsem na to zvědavá. Už jen dva dny a uvidím jestli se vyvíjíme dál. Začínám se trochu bát, ale prsa jsou furt nalitý a žaludek sem tam na vodě, tak snad to bude dobrý.
9. pro 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb nám minule bylo slyšet srdíčko,když jsme tam byli přes bříško,ale stejně jsem si vyžádala ještě utz vnitřní, bylo to ještě takový rozmazaný přes tu mou tukovou vrstvu,ale srdíčko bylo slyšet:slight_smile: bude to dobrý!!!!! já mám taky strach, že mi nic není,tak jeslti tam Bivoj i se srdíčkm ještě jsou
9. pro 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice - já doufám, že dyby fakt bylo něco špatně že začnu hodně krvácet, takhle furt věřím ...ale hold strach známe každá no.
jo a dneska se mi ještě žaludek nezvedl, že by vstup do nového týdne? :slight_smile: a změna ....

tak to by mě taky mohly zkusit poslouchat...je :slight_smile: už aby byla středa. jen info napíšu až zase večer pak jdu s kamarádkou na oběd a pak s mamkou sehnat ještě nějaký dárky synovcům a manželovi (mamka neví co mu koupit). Tak budu doma až po 18h nejspíš.
9. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no jestli by jsi měla náběh na hyperstimulák tak by Ti snad dvě ani dát nesměli.
9. pro 2013 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky myslite ze muzu tatarak???v hovezim je hodne bilkovin, vcera jsem mela steak, ale nevim zda muzu sirove maso :nevim:
9. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb ja zatim nabeh nemam.. jen nafoukle bricho a to je po OPU..
9. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 - no syrový maso by se nemělo.
9. pro 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 rovnou na to zapomen
9. pro 2013 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 já miluju sushi i tatarák a ted na to prostě zapomeň....v těhotenství úplně a před ETEm bych dotoho rozhodně nešla, může v tom něco být a je to v háji, ted na to na 9 měsíců uplně zapomen, to samé se nedoporučujou zrající sýry a sýry plísnového typu - ty taky miluju .....Syrový maso zákaz, nikdy nevíš!!!
9. pro 2013 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak vim ze se nema v tehu ale nejsem jeste ani po ET
9. pro 2013 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice ty jsi prisna,je overeny
9. pro 2013 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 http://aktualne.centrum.cz/domaci/regiony/moravskoslezsky/clanek.phtml?id=776528
tady se píše, že inkubační doba je 14 dní hele jsi dospělá,jestli ti to stojí za to do ET máš dva dny, já osobně bych do toho fakt nešla, priority mám jasně daný, ale jak říkám, názory máš ke srovnání a jsi dospělá
9. pro 2013 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@petulak1988 kamarádka bohužel taky měla a nedopadlo to dobře proto jsem tak přísná tataráku si užiju, ale jsi prostě dospělá je to tvoje rozhodnutí
9. pro 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 jako tak se neptej, očividně si ho chceš dát tak do toho:slight_smile:
9. pro 2013 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek