• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

28. listopadu 2016 
@jaka17 - jj to mi je jasný, jsem taky a to to je jen maličko když se něco děje. už aby byla středa a pak leden
9. pro 2013 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb přesně..dneska jsem si zrovna říkala, že už chci mít screening za sebou..
9. pro 2013 v 18:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 jupiii super zpravy
9. pro 2013 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@malaradost super gratulujuuuuuuu :slight_smile:
9. pro 2013 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 Zlatí, je mi to líto, věřila jsem tomu... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ms je normální?
Já testuju zítra a už dnes znám ortel...Není mi vůbec nic...Takže tak... Doma si poplakej, obejmi přítele a drž se...
9. pro 2013 v 19:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Cau devcata tak jak se dneska mate? Ja mam zase nespavou noc za sebou tak jdu jeste chrnet ;)
10. pro 2013 v 07:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Ahoj Dančo, tak to mě mrzí. To máš něco podobného jako já s těma NK buňkama, kdy se tělo brání embrijku a tak ho zabije, samo. Metypred není tak strašnej, ale přibírala jsem po něm a to i dost v obličeji. Nejhorší byl pro mě Prednison, ale každá ty léky snášíme jinak. Jedu teď na zkoušky, tak se pak ozvu později. Já začnu s léčbou po Novém roce, taky by teď nemělo smysl do toho jí, protože jsem měla 59,9%.Je hrozné, že to v těch carech neřešej a vytáhnou z nás prachy a vyčerpají nám pokusy, i když vědí jak je imunologie důležitá, když z těch čísel doktorka pak hned vidí, že by to nemělo smyl... strašný:(
10. pro 2013 v 08:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Ahoj Janičko, jedu na zkoušky, tak se jdu chystat:slight_smile: užij si hezký den a drž mi palce:slight_smile:
10. pro 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@monyna83 Mony tak to je super, gratuluju, v tom případě, je ale děsný jak Tě ta doktorka zbytečně vystrašila.
10. pro 2013 v 08:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin
@danaho
Holky ja pri prednisonu hodně pila a brala Non Salt proti zadržování vody - nahoru mi šlo max kilo...
10. pro 2013 v 08:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ráno,držím palce všem dělícím se vajíčkům a jejich maminkám...
@janice_opice tak to byla tahle noc nějaká špatná, já taky nespala a stresovala kvůli tomu včerejšímu špin ění...dneska mám volat už k svému doktorovi, tak se zkusím objednat už na tenhle týden, ať mám pokoj...
@coralin hodně úspěchů u zkoušek...
10. pro 2013 v 08:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice tyjoooo Janí - už 13 tt :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2013 v 09:00  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Dobre rano vsem, holcicky moje :slight_smile:
10. pro 2013 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 ahoojjjj :slight_smile: tak jaké nové zprávičky?
10. pro 2013 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 tak jak rostou??
10. pro 2013 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 - ahojka, no já taky nějak nemohla dneska spát :( a aniráno jsem to nedohnala.
hele zase moc kontrol taky není podle moc dobře, on ten vnitřní ULZ Tě taky docela podráždí a kor jestlimáš tu sliznici více prokrvenou, tak můžeš právě i špinit po tom ULZ + pohyb k tomu.
10. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Kačenko tfuj tfuj ať dopadne zkouška dobře :wink: Taky chci najet na léčbu až po Novém roce a pokud půjde všechno dobře tak to vidím s IVF až na březen nebo spíš duben. Ještě mi před tím chtějí udělat hysteroskopii. V CAR mi uminulogii dělali ještě před prvním IVF,tam už jsem ty protilátky měla,ale nikdo to něřešil a já netušila,že to může být vážné. A proti embryu ty TNF Alfa mám dělaný poprvé teď u Malíčkový. V Brně si taky dělali svoji imunologii,ale takový ten základ a to mám v pořádku. Takže pro ně nebyl důvod mi dávat korikoidy. Po těch 4 IVF se mi to ale všechno zhoršilo. Potřebovala bych nějakou očistnou kůru,ale zase nevím co. Abych si tím tu imunitu ještě víc nerozhodila.
10. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek co dneska bojovníčci?
@jaka17 super,že včerrejší prohlídka dopadla dobře. Hlavně,že není hematom. Jak je dneska? :slight_smile:
@pidisek děkuju za tip. určitě si to koupím :slight_smile:
@janice_opice dobrouuu :grinning: Tak ti nevím s tím Cube,nejen že mi teda nezavolali. Ale v sobotu jsem posílala mejla s výsledky z imunologie a se žádostí o radu a doteď se nikdo neozval :frowning2:
10. pro 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek
@jaka17 porad nas je 9 odpovidame 4.dni oplodneni.. a 8 mame zmrazenych.... :slight_smile:
10. pro 2013 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@danaho objednávej pres net v lékárnách moc neni :slight_smile: ja ho zobu i ted proti zadržování vody...jo a taky jsem pri tom Prednisonu přestala solit... Dva dny blby, ale pak uz ti to fakt vubec nepřijde :slight_smile:
10. pro 2013 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 supeerrrrr :slight_smile: takze zítra si jedes pro blastocysty ?
10. pro 2013 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho zkus jeste cinknout, ale myslim, ze ted je tam Visna sama jedina tak treba nestiha :frowning2:...
10. pro 2013 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no manza je zase nastydlej tsk v noci to byl.koncert.....
10. pro 2013 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@coralin tak tfujtfuj jednickarko at to dobre dopadne :wink:
10. pro 2013 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pidisek no asi jen pro jedno kvuli riziku hyperstimulaku a doufam ze nebude zadny problem a zavedou mi ji....:slight_smile:
10. pro 2013 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho presne jak rika Janicka ,dnes mi informace o embryich take nerikala Visna ale myslim ze sestricka :slight_smile: me teda zavolali vzdy kdyz rekli ze zavolaji,tak jeste vydrz :slight_smile:
10. pro 2013 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@pidisek no jo dneska jsem 13 tt zacala
10. pro 2013 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@coralin drzim palecky zlati :slight_smile:
10. pro 2013 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@danaho Danco ja bych se pripomnela....ta nova sestricka je jeste trochu zmatena....Visna je tam asi sama pac Budka je do 2.1. Pryc
10. pro 2013 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice jj me to dnes podle hlasu zvedla ta tmavovlasa sestra,ne ta Lucka
10. pro 2013 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek