• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@monyna83 to je smutný, ale neboj dočkáš se....na každou znás jednou dojde a budou tam // a nakonec i zdravé mimčo
7. srp 2013 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
cau holky, takze u me po dnesni konzultaci u apolinare a moji milovany dr.jirsovy:
v zari nebude ani laparka, ani dalsi IVF, protoze se musi pockat na kontrolni, druhy vysledky imunologie (pred mesicem mi nasli protilatky na annexin) na kontrolni odber k dr.malickovy jsem objednana na prvni tyden v zari (posledni dva tydny v srpnu jsme u more) a vysledky tim padem budou do konce zari. bez nich nechce jirsova dalsi IVF rozjizdet, coz dava smysl. laparka: ano, napsala mi zadanku s tim, ze stejne termin dostanu tak nejdriv na rijen/listopad. byla jsem se zadankou rovnou na ambulanci a tam me objednali na 11.zari na konzultaci a tam doktor teprve prideli termin operace. takze timing: 2.IVF zrejme v rijnu, ale az s ohledem na vysledek imunologi a genetiky (z ty vysledek nekdy za tejden) a pokud neotehotnim, tak nasleduje hned laparka.
jinak jsem dneska 21DC a uz tejden me poboliva divne v brise a samozrejme cysta 5cm:( bohuzel jsem to cekala, pac na ne trpim.
takze pro me zaver: ode dneska zacinam cvicit mojzisovou, kterou me vcera ucial na rehabilitaci, partner se nabidl, ze bude cvicit se mnou (je uzasnej!!!) a dojdu si koupit cinsky bobule a mam dva mesice, abych se pripravila na cokoliv. a priznam se, ze mi vyhovuje, ze hned od zari do IVF nejdu, pac se mi do toho strasne nechce. a dej se vule bozi, mojzisovka zabira i na nepruchodny vejcovody.
7. srp 2013 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke - pokud Ti nezjistí nějaký větší problém ...neprůchodnost, nebo třeba problémy toho hlenu či třeba vyšší hodnoty NK buněk, tak proč to IUI nezkoušet ...je to skoro bez hormonů.

Ale chce to asi nějaký testy absolvovat ...někdy je lepší když víme na čem jsme. My třeba tu šanci máme, ale je prostě menší no ...a teď ještě i doktorka na hematologii řekla, že ten fraxiparím musím píchat, ikdybych otěhotněla samovolně. Takže asi problémy trochu budou no :(
7. srp 2013 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - to je hezký že se takhle znovu všechno přezkoumá a pak budeš třeba i víc v klidu.

Jen teda nechápu jak může mojžíšovka pomoct na neprůchozí vejcovody ...když ani doktor si neporadil s rozrušením všech srůstů teda ...ale je pravda, že jsem je měla masivní. A mám jeden přichycenej ještě i k děloze a to prý taky nešlo rozrušit aby neporušil děložní stěnu.
7. srp 2013 v 10:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb no zrejme nepruchodny vejcovody muzou vzniknout i tak, ze dole diky spatnymu drzeni tela proste neproudi krev organama jak ma a tim cvicem se zacne prokrvovat vsechno a napravovat...tezko rict, ze to je muj odhad. ale cetla jsem tu prispevky holek, ktery mely diagnozu nepruchovny vejcovody a po cviceni mojzisovky otehotnely prirozene.
a jinak se to teda u ty metody proste bezne uvadi:
http://www.cvicime.cz/cviceni-praha/cviky/mojzisova/
7. srp 2013 v 10:39  • Odpověz  • To se mi líbí
před hodinou mi volala sestra z CAR že mi volá výsledky tak sem řekla,že už je vim a ona at přijdu ještě zítra znova tak sem taky řekla,že to mám v plánu a prej mi paní doktorka vzkazuje,že nemám házet flintu do žita,že embrijko bylo maličkatý tak se možná později zahnizduje,no tak včera sem se celej den s tím smiřovala,že to nevyšlo a dneska mám zas hlavu plnou nejistoty.ALe testy už nesílía to sem 13 d po Et.Je to foceno z mobilu líp to nešlo :unamused:
7. srp 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@sasanka033 - tak je možný, že neprůchozí vejcovody asi nemusí vzdycky znamenat srůsty ...nejspíš. Nekdy jsou třeba jen "slepený" nevím ...ale to je pak asi možný :slight_smile:
jen u mě toteda nehrozí, doktor říkal, že by jej nejraději odstranil, ale že na tom jsme se nedohodli, takže to neudělal.
A moje doktorka v CAru říkala, že zná případy, kdy si příroda pomohla i přes diagnozu neprůchodnosti vejcovodu :slight_smile: takže asi teoreticky jde všechno ;)
7. srp 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 ty jo, to máš teda náročný....tak snad všechno dobře dopadne....hele já čekám, až si udělám test a kdyby náhodou // nebyly, tak si budu hodně rozmýšlet, jestli půjdu do 2. ivf.....celý ten proces je dost náročný.....
7. srp 2013 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@baby1984 já bych teda ještě závěr nedělala, protože jestli jsi 13.den po etu, tak je brzo i na test.....
7. srp 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@baby1984 - tak uvidíš ...ony ty testy stejně jsou průkaznější z krve, než z moči.
To HCG prý roste ob den, takže denní testování nemusí moc velký rozdíl ukázat ..takže vydrž do zítřka, to se pak pozná hned ...jestli roste nebo ne.
Držím palečky, aby byly zprávy příznivé.
7. srp 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkafel mě řekli právě testovat 14 den po ET a když sem volala to pondělí tak řekla že je malá hodnota,tak sem smířená se vším a vidíš čárka je viditelná ale nesílí potvora jedna
7. srp 2013 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb fakt holky IVF není o bolesti ani o penězích,ale o nervech :slight_smile: teda u mě jednoznačně
7. srp 2013 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkafel no prave, ja mela 1.ivf v dubnu a nemam na to hezky vzpominky, proste se mi do dalsi stimulace nechce. po zklamani po ketu jsem byla nastartovana, ze do toho jdeme hned v zari, ale ted...nechce se mi proste a tak ted dva mesice pujdu zas nakou prirodni cestou.
a ty nebud prdla a uzivej si tehu!:slight_smile:)
7. srp 2013 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@baby1984 jeeeee, tak to je fakt dobry, i doktorka te podporuje, tak zejtra se miminko ukaze v plny sile:slight_smile:
7. srp 2013 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 to bych si ted přála ze všeho nejvíc
7. srp 2013 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@lenkafel - ahoj, ty ještě nepřemýšlej vůbec o 2.IVF !!!!!

Jinak asi záleží jak to na každého působí, já to nějak zvládla v pohodě, i ten neúspěch po 1IVF,mrazáčky nebyly takže teď hurá na druhý pokus.
Nějak, ale spíš cítím, že to bez jejich pomoci nepůjde, tak možná proto v to věřím a nijak mě to zatím neničí ...snad ..jen jsem lehce přibrala, ale teď je alespon už kilčo dole ...a do dalších injekcí už víc stejně asi nestihnu :slight_smile: a pak to doufám poleze nahoru z jiného důvodu ;)
7. srp 2013 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@baby1984 hele každýmu to hcg v moči naskakuje jinak, pamatuju si, že při prvním ivfku jsem testovala taky nějak kolem 12-14tého dne a nic uplně bílo a když jsem počkala ještě týden, tak tam byly krásné silné // a v krve taky super hodnota, takže bych hlavu ještě nevěšela
7. srp 2013 v 10:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb to jsi dobra. ja se strasne nervovala. ale straslive a diky tomu jsem byla i fyzicky vyrizena.
@baby1984 - jj je to o nervech, kor po nějakých neúspěších, ale musíme vydržet, pokud toho prcka chceme :slight_smile: ...sice se to lehce říká, hůř praktikuje, ale jsme silný ženský to dáme :sunglasses:
@sasanka033 tak já si zatím těhu užívám, ale bojim se testu, pořád je tu šance, že všechny příznaky jsou jen vyvolaný všema práškama, kterejma se cpu, ale pořád věřím...
a tebe naprosto chápu, že se do toho hned nehrneš
7. srp 2013 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - jo je to záhul, ale když budeme věřit že to jednou klapne, tak to prostě musí přijít. A nervy špatné tomu nepomůžou. Jak jsem otěhotněla po IUI v listopadu, tak si myslím, jsem si za SP mohla asi trochu sama,byla jsem taková od začátku divná, nervozní ..měla jsem strach ...a taky se vše špatně vyvíjelo ...buď se to přebíralo z mý hlavy nebo tělo vědělo, že něco není v pořádku ...jedno nebo druhý, ale prostě dopadlo to špatně. Naštěstí jsem nemusela na revizi a to mě nějak pak nakoplo a zatím se držím. Uvidím co teď udělá druhý pokus no.

Takže sílu sílu a sílu :slight_smile: hihi někdy si připadám fakt hráblá
7. srp 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb tak řešili jsme doma, co kdyby náhodou to zase nevyšlo....hele když to beru podle toho, jak se cítim, jako ženská, tak jako těhule jednozněčně, ale pořád si řikám, že bohužell síla těch prášků je mocná, ale věřim neboj, jen se bojim testu no
7. srp 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ja spis ted mam problem ten, ze ja si to jako racionalne oduvodnim, ze tomu verim a chci do toho jit, ale necejtim se na to ted. a to neni dobry, to je jako kdybych to dite nechtela, jak strasne se mi ted prici ta predstava stimulace. ale ono se mi to hodne meni no...tejden chci, pak tejden ne...no zenska!:slight_smile:)
7. srp 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasanka033 - njn, psychika je hrozná. ale je pravda, že do těhlech pokusů, je podle mě potřeba jít v pohodě. Takže odpočiň si a načerpej sílu a ono to jistě půjde :slight_smile:
7. srp 2013 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@marke Ahojky, jo, jo, chápu Tě, ale já na to koukám tak, že vlastní miminko je přece jen vlastní...To je jen moje úvaha. Co ty víš, třeba se to zrovna povede...Pokud nechceš podstoupit přímo IVF a budeš mít vejcovovdy OK, tak bys mohla klidně zkusit IUI. Je to mnohem šetrnější :slight_smile:
Já dnes měřila BT a mám 37,4...takžééé :grinning: :grinning: :grinning:
7. srp 2013 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkafel Ahoj, no jasně že jo, také neztrácím naději a pevně doufám...Dnes jsem měřila BT-37,4 :grinning:
Tak nějak tajně doufám, že by to mohlo vyjít...Po Clostíku s 5 velkými folíky...Musí :slight_smile:
7. srp 2013 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 klidně nahlas doufej.......u toho je strašně důležitý, jak jsi naladěná....
když jsem byla na prvním ivf a byla jsem po etu(vložení embya - vysvětluju, jen proto, že nevím jak jsi v těch zkratkách zběhlá :slight_smile: ), tak jsem jela domů s tím, že budu 100% těhotná a že se povede a manžel to tak bral taky :slight_smile: a taky se zadařilo hned na první pokus, ale bohužel mi někdy v 8tt praskla děložní stěna a doktoři mě zachránili jen tak tak, dostala jsem 3,5l transfuze, takže jsem fakt utekla hrobníkovi z lopaty.....takže se to může povést na první pokus, takže doufej a povede se, ale jen jsem chtěla říct, že jestli jsi nebo nejsi v pohodě má veliký vliv.....letos v dubnu jsem byla na ketu a jelikož už od ledna mám nějaký problémy v rodině, byla jsem vystresovaná, tak hned jak jsem jela domů z ketu, tak jsem věděla, že se to nepovede....a teď když jsem jela na ket, tak zase v naprostém klidnu a kladně naladěná, tak doufám, že až budu příští týden testovat, tak tam // uvidím.......neřikám, že to tak určitě je,ale já věřím, že úspěch se dá hodně ovlivnit náladou :slight_smile:
7. srp 2013 v 19:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@sasanka033 Ahoj Sasanko, tak to je mi strašně líto. Ty fakt nemůžeš mit nic jednoduchého. Ale raději, než být permanentně vystresovaná, tak si odpočiň, začni cvičit a co Ty víš... Třeba mimi příjde přirozeně...U moře :slight_smile:
Nejdůležitější je, že se z toho nehroutíš a máš chuť bojovat dál...Jsi statečná a hrozně Ti fandím :wink:
7. srp 2013 v 19:41  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@lenkafel Zkratky okolo asistované reprodukce mám stažené, ale né vše tam je.
Určitě Ti dávám za pravdu, že psychika dělá divy. Vždy před spaním říkám Michalovi, jestli už jsem těhotná? Hladím si bříško a usmívám se, on ho také pohladí a chrníme....
Kdy chceš testovat,nkterý den? Jak to tak čtu, tak to vypadá naprosto slibně :slight_smile: Moc Ti topřeju :slight_smile:
7. srp 2013 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 my máme pro děti i pracovní název (dávali jsme dva nanúčky) Pepa a Lojza, ale fakt jen pracovně, takže když jím, tak mi nanžel vždycky řiká : Copak Pepa s Lojzou už maj zase hlad a pořád hladíme a přemlouváme, aby u mě v břiše zůstali.....No test mi vychází na 14.8. což je příští středa, tak doufám, že uvidim tu dálnici pěknou no, no příznaky mám, ale hodně to ovlivňují ty prášky, které beru....
jestli můžu ještě něco poradit, tak piju těhotenský čaj a doktoři v caru mi to jen chválili, je totiž na pročištění - odplaví škodliviny z těla
7. srp 2013 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek