• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

27. října 2017 
@pidisek ježíš neblbni, to bylo jen nedorozumění, naopak různé názory jsou moc potřeba..
10. pro 2013 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice cáááu, tak jaký byl obídek, já už se těšila, že si dáme srazík a vona zas krev..jsem blbna, jsem to včera přehnala...
Co agamka??
10. pro 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - njn, musíme se šetřit, a dáme spicha po novém roce :slight_smile:
hihi, že se tak vnucuju :slight_smile:
10. pro 2013 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 @pidisek presne....
10. pro 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 obidek super jsem si posmakla.agamka furt ochrnuta.ale zere ve ctvrtek rentgen a kontrola.hele kafe nechame na leden az budes v pohode a spojime to s nakym nakupem pro radost a treba se nekdo jeste prida :slight_smile: hlavne bud v klidu ju?
10. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb vůbec ne, já s tebou počítám na stopro..když jsme se ještě neviděly...třeba se pak sejdeme taky v Podolí..
10. pro 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monyna83 Ahojky Mončo, tak to jsem ráda, že je čípek v pořádku. Ale samozřejmě mě moc mrzí, že Ti to zatím nevyšlo. Tak zkusit IUI můžeš hodněkrát, než půjdeš do IVF. A nepřemýšlela jsi přeci jen o zjištění té průchodnosti (jen se podívej - jsem zdárný příklad) a to, že jsi už kdysi otěhotněla přeci nezajišťuje neustálou průchodnost. Tak se zkus poptat, třeba to bude taky taková "prkotina".
Moc Ti přeju, aby ses už dočkala :slight_smile:
Jinak u nás vetřelec i hostitel v pořádku .-D v pátek 20.12. jdeme na velký UTZ a pro průkazku. Už budeme oficiálně TĚHOTNÉ :slight_smile:
10. pro 2013 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sasanka033 Tak to je mi líto, ale nevzdávej to. Hlavně, když víš, že je jeden průchozí. A zkoušej IUI a zkoušej a zkoušej. Však to miminko taky vybojuješ.
10. pro 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pidisek Ahojky, a co děláš za práci? Já bych asi ani doma moc pracovat nemohla. Mě stačí prázdniny a jsem hned děsně líná. A řekla bych, že ta činnost mě nedovoluje myslet na nějaké nevolnosti apod. Prostě mám plnou hlavu práce. Kdybych si neříkala, že jsem těhotná, tak snad o tom ani nevím - tedy mimo toho poprsí, konečně vydadám trochu víc jak ženská :grinning: Tak dávejte na sebe pozor. Hlavně teď, když začíná zima a náledí.
10. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no snažím se, naštěstí to už skoro ůplně přešlo, no když já si včera po cestě domů nakoupila plnej košík --tak to bude taky asi tím..kdybych jen popocházela , tak by se to nerozproudilo..
No tak to jsem na agamku zvědavá...ale nejdřív je zítra na řadě
@ kamisb, kdy jdeš na tu kontrolu a kdy napíšeš?? Já jsem objednaná až na 27.12--to nepřežiju..
10. pro 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ahojky, no já bych to doma nevydržela. Ale opravdu to máme každá jiné. Při tvých krvácivých stavech bych to taky neriskovala a jen ležela a ležela (dle možností). Hlavně se opatruj, odpočívej a nerozčiluj se. Ať je vše v pořádku. Přeci jen jsi ušla už dlouhou cestu, abys to nechala náhodě :slight_smile: Myslím na tebe. Já si jdu 20.12. pro průkazku a kdy ty?
10. pro 2013 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke ahoj, no tak to musíš pak dát obrázky, až budeš mít..no já ti to závidím, že se zabavíš, jak jsem včera lítala, tak mi bylo mnohem líp, jsem se nepozorovala..Já jdu až 27,prosince, no ale snad to vydržím, budu muset..sestra povídala, kdyby něco,hned naklusat..tak to zase budu radši, když nám bude s mimčem dobře doma..
10. pro 2013 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Obrázky mám, ale je mi to blbý je sem dávat, aby holky, které se snaží nebyly zbytečně stresované.
Máš pravdu, hlavní je se zabavit (ono ani doma mi nezbývá čas na pozorování se, protože hned po práci vyzvedávám malýho z družiny a pak je zase co dělat - úkoly, večeře, úklid, věčné dohadování :grinning: ). Jen je důležité, že nekrvácím. Ty se opravdu šetři.
10. pro 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak co, už máte dárky na vánoce? No na pečení se neptám, protože jsem se styděla, když jsem četla, kolik toho už máte - my dělali zatím jen perníčky. Ale co ty dárečky?
Potřebuju poradit - dáreček pro mamku (tak kolem 500 možná i víc)
10. pro 2013 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 já jdu taky 27.12. :slight_smile:
10. pro 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17
@janice_opice U vás makají i mezi svátky .-D Tak na to jsem se svého dr neptala :slight_smile:, ale jsem ráda, že jsem to do vánoc stihla. Tak holky, po vánocích poreferujeme, jak co roste :slight_smile:
10. pro 2013 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke no pokud bys chtěla, obrázky dej na profil, tam se může podívat jen kdo chce,,a to my chcem..
Dárky objednávám z postele po e.shopech, moje mamka hodně čte, tak hlavně knížky a dáváme vždy kalendář z fotek..
No u nás doktor nebyl teď měsíc, tak asi musí :grinning: :grinning:
10. pro 2013 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice super, tak budem držet palečky navzájem, ale to ty už budeš mít veget, po screeningu..
10. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Děkuji, vidíš, dobrý nápad. To mě nějak nenapadlo :slight_smile: Nojo, asi hloupnu :grinning: Tak uvidíme, možná něco hodím.
10. pro 2013 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 - jdu zítra dopoledne, ale pak toho musím ještě dost "oběhat" takže budu na netu až večer po 18hodině, dřív to fakt asi stíhat ńebudu. Hold to budete muset vydržet :sunglasses:
10. pro 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamisb tak když to vím, tak vydržím, žejo, jinak chytám nerva...
@marke hele, já si včera v Caru nemohla vzpomenout, jak se jmenuje můj gyndař a furt se mi vybavoval veterinář....že by znamení.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marke ja dělám v reklamě, produkci a tak...takze vlastne všechno :slight_smile: jako podnikatel si zlenivěni nemůžu dovolit ani doma, takze je to v poho :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: pidísci jsou moc hodní, nemít brisko / a prý malinký/ TSK o nich ani nevím...:slight_smile:
10. pro 2013 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@pidisek uz v pohode mamino?:slight_smile:
10. pro 2013 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin Ahoj zlati, má řeč...ale už na to nemyslím, nemá smysl se rozčilovat...
Radši mi řekni, jak si dopadla??? Všechno si zvládla, viď???
10. pro 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice joooooo v poho :slight_smile:
10. pro 2013 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marke Já to zatím nevím ofociálně, to až zítra, ale já si to myslím, že ano...Navíc můj gyndař mi také řekl, ať se nebojím :slight_smile:
Zlati, já byla na průchodnosti před 2 lety, těhotná jsem byla před 7 lety, takže to s tím souvislost nemá...Nicméně jsem na prosinec na průchodnost s Řežábkem dohodlá... :wink: :wink: :wink:
Tak to je super, Ty naše těhulinko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. pro 2013 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky tak jsem sezrala na posezeni 400 g konzervu hrasku Bonduelle:grinning: to manzelovi dneska v noci vratim to chrapani :laughing:
10. pro 2013 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice - hihi, to bych se asi po... :slight_smile: jen jestli spíš nebudete hezký duo.
10. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice tyyy jo to mu to vratis i s urokama :grinning: tak to je husty :slight_smile: me se dela hrachova polevka
10. pro 2013 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kamisb
@petulak1988 no holky nevim.prepadla me na nej strasna chut tak mi pro nej Pupik skocil :slight_smile: tak jsem ho sezrala :slight_smile:
10. pro 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek