• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@petulak1988 - hm tu bych si taky dala :slight_smile:
10. pro 2013 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Nóóó Janinko, pěkný...Ať Ti manža přiváže na palec špagát, aby tě mohl ráno stáhnout zpět na postýlku :slight_smile:
Jinak, já těhotná nejsem, ale celou velkou plechovku také zvládnu. Miluju sterilovaný hrášek :grinning: :grinning: :grinning:
Ale pak je to ratata na vrata :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2013 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb ja na ni mela od vcera chut,tak mi ji pritel udelal :slight_smile:
10. pro 2013 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 Tak to je správný přístup, byl to docela záhul, ale asi všechno mám. Ještě nevím za kolik, to uvidíme...
10. pro 2013 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 - to já mám tak týden, ale manžel vždycky zapomene koupit hrášek :(
10. pro 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek Zlatíčko, ty hubeňoure jeden. Hodně kilo, jo??? To teda v tvém případě není vůbec vidět. Já jsem po něm jak pučmeloun. Občas jsem si připomínala scénu, jak Šrek nafukoval Fioně to zelené zvířátko, které pak prasklo, pamatuješ? Tak to jsem měla často pocit, že by do mě stačilo píchnout jen špendlíkem..... a rupla bych s odletem:slight_smile: Měla jsi ještě nějaké další vedlejší účinky????
10. pro 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@sasank033 koččíí,to mě mrzí...ale to IUI je sázka do loterie...držím pěstičky na příští pokus a plivu těhu bacily... :grinning:
10. pro 2013 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice kočííí...podle doktorů jsem 9+2,podle ms 8+5...takže na prvotrimestriální screening se mám objednat 10+0 až 10+6 podle ultrazvuku a neřešit to,viď? Nebo? :grinning: Ty máš spoutu info,tak Ti píšu...
10. pro 2013 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
VŠEM: vy jste toho teda nakecaly,ale aspoň jsem měla co číst a pobavila se....Jen stále nechápu,jak spousta z vás píše,že budete mít brzy průkazky dávno před ukončeným prvním trimestrem..To jako fakt?Nějak brzo,ne? :grinning: :grinning: :grinning:
10. pro 2013 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - hele mě to vyplnili v CARu rovnou, nebo by Ti tam alespon měli dát termíny odkdy do kdy.
10. pro 2013 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl - no na klasický gyndě se dávají mezi 10-12 týdnem, co tak vím.
10. pro 2013 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb čiči to je ten problém..já v Caru byla jen jednou a to na hcg...stále smrdím v nemocnici...tak jsem jen chtěla vyluštit,jak to máte vy...no,ale já jim to vysvětlim do telefonu,stejně se budem dohadovat s primářem,jak co bude... :wink:
10. pro 2013 ve 21:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb V mém caru 10+0 až 10+6....naštěstí jsem si to zjistila tu na koníkovi..jinak bych to taky mohla propásnout....no já jsem stále pod Carem až do 30.12.....
10. pro 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 moc díky, asi to bude dobrý... známky ještě nevím. Jen jsem spletla případovou studii na právo, tak budu mít asi dvojku:( ale to byla moje blbost. CO je novýho? Zítra jsi pro ně jdeš nebo už je máš?
@coralin myslis po tom prednisonu? Ne - ja nabrala 1 kilo :slight_smile: jsem to napsala blbě.. :slight_smile: ten non salt mi hodne pomáhal proti zadržování vody a taky jsem ještě brala wobenzym
@pidisek ahojky,co pidísci,dělaj párty.. :grinning:
10. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek ten brala kamarádka a taky si ho chválila :slight_smile: já jsem přibrala 5kg při každý léčbě....
10. pro 2013 ve 21:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin To není důležité, i kdyby za židli, hlavně že to máš...Obrovská gratulace a respekt :wink:
10. pro 2013 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@monyna83 Ty jsi zlatíčko, ale ještě nevím, co budu mít za známky, je to jen můj pocit a začátek, příští týden mě čeká sociální komunikace to bude hnusný... ale potěšila jsi mě. Teď půjdu s Duffinkou ven (manža má fotbal) a pak jdeme spinkat. Zejtra musím k zubaři, chytl mě zub... tak budu asi tasit prašulky za novou plombu... chjo... takhle před Vánocema jako na potvoru, ale naštěstí mě vzala.
10. pro 2013 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin jdu si pro nej / ne zitra
10. pro 2013 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl ahoj :slight_smile: je to sranda - kdyz si položím na bricho ruku, tak začnou kotrmelcovat :slight_smile: :slight_smile:
A co ty? jak je?
10. pro 2013 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@danaho Ahoj Dančo, je to děsný, že přijdeme o tolik pokusů a oni Tě pořádně neproklepnou. Maličková je dobrá. Mně hodně pomohly ty lázně. Ale měla jsem co dělat, abych je dostala. Potřebovala jsem si taky odpočinout a teď jsem to nechtěla do konce roku hrotit. Jsem zvědavá co mi Maličová řekne po Novém roce a plánovala jsem, že bych chtěla jít do minimálky taky někdy v březnu v dubnu, ale jestli Ti můžu poradit tak moc neplánuj, protože záleží jak to bude s léčbou a jak to bude klesat. A jak je máš vysoký? Jinak díky, asi jsem to dala, ale ještě nevím. Z práva budu mít asi dvojku, spletla jsem se ve studii ohledně pracovního práva a to mně docela mrzí.... no nic, hlavně, že to budu mít a budu pokračovat v dalších zkouškách
10. pro 2013 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@petulak1988 Tak tfuj, fuj , fuj, ať se hezky zabydlej:slight_smile:
10. pro 2013 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@coralin Jak říkám, známky jsou jedno, ty vůbec neřeš...Zvládla jsi dnes tři zkoušky, zvládneš i komunikaci...S přehledem :grinning: :grinning: :grinning:
Nóóó, tak to držím palečky, ať to nebolí...Na gyndu budu chodit třeba denně, ale k zubaři??? Bojím se bojím, navíc já mám velkou kazivost, takže mě to také čeká...Zrovna dnes jsem zubařce také volala...
Pokud Tě bude jen vrtat, to se dá...Nech si dát včeličku a bude vymalováno :wink:
Pořád lepší pár stovek za plombu, než zánět...Dnes byla moje říďa zrovna u zubařky, chudák...Vypadala příšerně, zimnice, tepání v hlavě...Přišla bez zubu a vzhledem k tomu, že měla brutální zánět, tak jí injekce ani nezabrala...Takže prevence, prevence, prevence....
EHM...Tady přednáším...Kážu vodu - piju víno, ale také mě to čeká... :unamused: :unamused: :unamused:

Dobrou noc Kačí :wink:
10. pro 2013 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 moc díky, snad to bude dobrý:slight_smile:
@coralin moc dekuji
@monyna83 Dobrou:slight_smile:, na prevenci jsem měla jít v listopadu, to mi nic nebylo a teď to mám. Bez injekce do toho nejdu ani náhodou.. a od zítřka se budu zase šprtat:slight_smile:
10. pro 2013 ve 22:09  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@petulak1988 není zač, bude to dobrý... :slight_smile:
10. pro 2013 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@pidisek
:grinning: :grinning: :grinning: trošku depky občas už od minulého týdne...dnes jsem taky pobrekávala...už chciii dommmůůů..a taky chci mít prvotrimestriální sreening v Sanusu...ne,aby mě to tady dělali lidi, co tomu tolik nerozumí.... :unamused:
10. pro 2013 ve 22:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamisb koččíí, pochopila jsi mě,jak to myslím?Někdy píšu zmateně a snažím se vše vtěsnat do pár vět.... :grinning:
10. pro 2013 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek