• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

@coralin Šikulka :wink:
10. pro 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl neboj uz pujdes brzy ne? Te screening ještě stihnes jinde?
10. pro 2013 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek No,snad jooo...já ho chci v mém caru a pokud mě nepustí,tak teda nevim...tak mi ho budou dělat tady...a to neciii....já vim, že je jedno kde...ale já Sanusu věřím víc...Kdyby se tam mohlo rodit,tak tam jdu rodit...
10. pro 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl budu ti držet palecky holka at to zvládnete :slight_smile:
10. pro 2013 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pidisek Já jsem si čoveče na mýho doktora v Sanusu hrozně zvykla...on teda mluví spíš jenom když já mluvim...ale on je takovej pohodovej...no,jsi hodná...jdu čumět na hořkou komedii kamenný most na 1...a pomalu půjdu spát...tady totiž chrnim jak medvěd...mějte se moc hezky pidísci...pá pá
10. pro 2013 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl holka mne dal doktor zadanku, zavolala jsem do Podoli tam chteli vedet datum OpU a ET a objednali me na 13+0 dle opu presne.rano krev a v poledne utz
10. pro 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ja uz ji mam dlouho tu prukazku prej je to lepsi mit u sebe vsechny informace kdyby neco...
10. pro 2013 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl ale tak ty jsi pod dohledem tak asi az te pusti ;)
10. pro 2013 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@coralin ahoj Kačí, jsem ostuda - nestíhám vůbec odepisovat. Pořád jsem ve stěhovacím modelu, zítra už snad budu spát v novým bytě - zatím jsme u mamky. Musím dovybalit pár krabic a už budeme mít kde spát :grinning:
@kamisb @janice_opice - kočiny, díky :slight_smile: Malá je ok, jen pořád tedy koncem pánevním. Ale jinak je vše v pořádku, takže to neřeším. Má 1500 gramů :wink: A jak je vám, těhulíny? :grinning:
10. pro 2013 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice no vidíš to, všude to dělaj jinka....To já jen souhlasim s tou průkazkou...protože jak je člověku věčně zle..do toho nižší tlak, sekne s sebou a je to hned...tak to se zeptám...taky... :grinning: Tak uvidíme,jak to dopadne...
11. pro 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý ráno, holky, vy toho vždycky večer nejvíc nakecáte, když nejsem na příjmu..tak mám aspoň ráno brzo co číst..
@coralin gratuluju ke zkouškám a držím palec u zubaře...zuby jsou nepříjemná komplikace, jak je to na hlavě..
@muddledgirl zrovna jsem si včera říkala, co s tebou je..to si tě tam chtějí v té nemocnici fakt nechat tak dlouho??Ještě jsi měla nějaké potíže, nebo čekají, až se ten hematom vstřebá??Jdeš zase někdy na UTZ??To tě lituju, taky by mi bylo smutno, snad už půjdeš domů..
@petulak1988 tak petulko, držím palce na ET
@monyna83 ahoj ženská, tak čípek se uzdravil, vidím, že jsi plná optimismu, to je fajn...že tě dobrá nálada neopouští..já už mám z toho ležení někdy depinku, ale jen malinkou..
11. pro 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice janíí, já chci taky hrášek..to je hrozný, jak jsem teď pažravá..co hodinku dvě si musím dát něco..prostě luxuju lednici, jak to jde..a do toho mám chu´t pořád na džusy..psi jsou ze mě nadšený, protože papají se mnou..
@pidisek taky se strašně těším na pohyby..to bylo krásný, cítit prcka, jak se hýbe..snad se taky dočkám
@kamisb MOOOOC tisknu palce, já jsem vždycky v čekárně na omdlení, jak se bojím, že bude nějaká jobovka...ale nesmííí...všecko ok a v lednu jdeme na nákupy pro prcky--doufám :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@petulak1988 @beryltm holky mooooccc na Vas myslim a mackam :slight_smile:
11. pro 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl jo a jeste jsem si vzpomnela, ze ten screening-sspon teda ten UTZ mohou delat jen doktori, kteri maji na to akreditaci a je na to specialni UTZ.takze asi to nedelaj vsude to si taky zjisti.Tady plati prislovi:Lina huba, holy nestesti.takze ja uz bych se asi zacala ptat. :smirk: :wink:
11. pro 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jaka17 jo zlato to znam:wink:.mne furt krucelo v brise I kdyz jsem jedla to z toho mel srandu manzel
11. pro 2013 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Čau kočko...no minule mě doktor řekl,že je to na mně,jestli půjdu,ale,že doporučuje ještě týden...tak člověk se bojí,aby se nezvětšil...i když před týdnem byl už o moc menší...Jsem tu 4.týden...a je to masakr...Zezačátku jsme tajili,že jsem těhu před kamarády a tak jsem seděla furt doma..a teď ležím tady..už potřebuju lidi....
11. pro 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice čiči jsi hodná, mají ji tady v nemocnici i v Sanusu...děkuju....Já jsem si o tom četla na netu..
11. pro 2013 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 čeká se až ten posranej hematom tam nebude...Ale primář ze Sanusu říkal, že to může trvat měsíce....Já měla malinkej hematom...před dvoumi týdny byl 2x1 cm...já vím,že to myslej dobře,ale na úkor mý psychiky... :frowning2: :grinning:
11. pro 2013 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 moc moc dekuji,vyrazime v jednu :slight_smile:
@janice_opice mackej mackej budeme to potrebovat
11. pro 2013 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 ,@beryltm držím pěstičky i prcek v bříšku... :grinning:
11. pro 2013 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele ti řeknu něco vtipnýho jo....my to taky tajili jako nedalo se to přede všema, protože jsme přestali chodit do hospody s ¨kámošema v pátek nebo v sobotu a tak a já nejdřív, že beru antibiotika, tak prej no tak můžeš si dát nealko, jenže mně se samozřejmě nechtělo být v tom zahulenym...tak furt nějaký výmluvy, pár lidem to došlo, páč věděli, že se snažíme..no a asi před měsícem jsem vypustila Pupana na pivo, vrátil se v 5 ráno(což to my dva umíme)ale tak jako nic a předevčírem jsem byla s kámoškou, která to ví od začátku a přinesla mi i kámen pro štěstí před OPU a ta mi říká, čéče ty to tady tajíš a Martin přišel asi před měsícem z klukama z hospody do klubu(to je jeden podnik tady u nás, kde se občas končí když všude už zavíraj)a prej přišel celej rozjařenej mezi dveře a hned prej: Jana je těhotná...takže to už neusíme nikomu ani říkat, páč klub je největší drbárna na celý Praze 6 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. pro 2013 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl @petulak1988 @beryltm @jaka17 @kamisb @pidisek:
takže maruško a Peto neni možný že by bylo něco špatně páč je Vám drženo 60+40+40+40+40 prstíkůůůů minimálně!!!!! tj. 220 prstíků?
11. pro 2013 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janice_opice ty jsi uzasna :grinning: tak to musi pomoci.. porad me boli ten zaludek ale jen nez se najim a nesmim pit caje
11. pro 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl dekujeme moc :slight_smile: co ty??Co stiham cist tak porad v nemocnici.. :frowning2:
11. pro 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice jo jo, no já už začala za sebe shánět náhradu do práce, nemůžou holky pořád suplovat..a ted´po tom krvácení se zase bojím, že je to nějak špatně, už mi není tak blbě a prsa mne tolik nebolí...takže nervíky a kontrola až za 14 dní...tak přemýšlím, že se tam vnutím , stejně mi dojdou prášky...jsem asi magor, ale člověk snad na to má právo se bát...
11. pro 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl no je lepší bejt pod kontrolou, ale chápu, že už je to sakra dlouhý...já teď zas plaším, jestli to zakrvácení nemohlo malýmu ublížit...jsemm magor, ale nemůžu si pomoct..
11. pro 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janice_opice :grinning: :grinning: :grinning: :No, u mně to věděla nej kámoška...pak jsem nevydžela a řekla brzo ségře..../když už nemám ty rodiče :frowning2: /...no hlavně jsem to chtěla tajit v práci....ale nejsou úplně blbý...a tak nejdřív volala jedna kolegyně, pak druhá...tak se na férovku zeptala,tak jsem jí asi před týdnem a něco řekla...a že by se kačeny za mnou přišly podívat...ne...no jo,fakt kravky...ta jedna mě teda zklamala.....Páč my taky máme rádi pivo a běžně jsme chodili přesně jak píšeš, s kámošema...tak jsem se divila, že nikdo nic neříká...ale asi před dvěma týdny....prasklože jsem v nemocnici,tak ten můj řekl, že na pozorování... :astonished: :astonished: :astonished: :astonished: Jsem se tlemila...no a pak se teda jeho nej kámoš zeptal,jestli jsem těhotná...a tak jsem to napsala dalším dvěm kámoškám....a už to ví i má hodná teta a nejlepší kámoš od tatínka..no prostě všichni až na přítelovi rodiče...protože jeho mamka je hrozná drbna....tak jsem říkala,že dostane pod stromeček ultravuk a bude....protože já s ním na Vánoce asi nepojedu...
11. pro 2013 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petulak1988 jo jo...ale musí mě pustit sakra...příštít týden chci do Sanusu na krevna prvotrimestriální screening/těším se na mého doktora.../ a taky mám i zubaře...Doktor mě dnes zchladil, že vše ohledně screeningu mi můžou udělat tady....ale já neecccíííí....takže čáry máry fuk hematom je pryč....A prostě jasný, že mě už tu hrabe...teda,ještě,že mám tady vám všechny...jinak by mě už vezli do Bohnic...
11. pro 2013 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@muddledgirl tak kdyz si reknes tak by te meli pustit kdyby aspon na ten screening :slight_smile: a kdy jdes na ultrazvuk??
11. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jaka17 Ty jo...já jsem na půl posr...furt....třeba na začátku jsem se bála,aby bylo hcg v krvi, ikdyž testy byly pozitivní...jestli jsem se někdy cítila jak magor,tak teď jako dvojnásobný....Třeba nemám ráda cikány a oni mně....a bojim se chodit večer sama ven, aby mě nedali do držky a nebouchli do bříška... :sunglasses:
11. pro 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek