• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

IVF v září - listopadu

7. prosince 2016 
@petulak1988 No,to jsem právě si dneska řekla, že musím do HK....... :unamused: Na ultrazvuk v pátek tady a pak volám do SANUSU,aby jsme se dohodli co a jak...
11. pro 2013 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jo jo, je to prostě složitý, člověk to nechce zakřiknout, ale na druhou stranu se to nedá tak dlouho tajit...
No já bohužel už do Caru vůbec nepůjdu, už patřím ke svému doktorovi a jen nahlásit , jestli jsem porodila..ale každý to má jinak..
11. pro 2013 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 Já v Caru byla jen na potvrzení hcg....a za 10 dní jsem skončila tady....No, člověk je stastnej,že to klaplo...ale v práci jsem to chtěla utajit. do konce 1.trimestru.....protože tam je plnej barák ubytovanejch,kterej tu v tuhle chvíli stopro ví....což jsem nechtěla....

Já to tak mám protože mám od nich stále léky,od mého Caru,kterémi nikdo jiný nemůže dát..a já mám svého doktora moc ráda...
11. pro 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 já už 14 dní trpím bez kontroly...minulej týden jsem nebyla a tenhle taky nejdu bojiiimmmm a klidně se vnut je to normální no..ale jsi byla ted v pondělí ne?:slight_smile:) tak o nech aspon na příští týden:slight_smile: :grinning: a je to normální, já mám taky strach,aby tam Bivoj byl, když ho uvidim až a tom screeningu po 3 týdnech..://bojim no....je to normální po takovym snažení a těch procedůrách....nejsi blázen
11. pro 2013 v 10:05  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: s těma cikána jsi mě rozsekala
11. pro 2013 v 10:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@janice_opice
@jaka17 já se bojim taky,jestli to je zdravý,živý....já věřím,že jo...ale když tu čekám jak p..a každý týden na ultrazvuk,to je na hlavu..... :angry: S Tebou je hrozná prdel.....Bych s Tebou někdy ráda zašla na pivko,až nebudem těhu... :grinning: A vůbec vás tu je hodně z Prahy, co???Já tam nebyla let...
11. pro 2013 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl hele já zrovna včera manžovi říkala, že to určitě rychle uteče..z 9 měsíců je najednou 6 ...no na pivko zajdu ráda...tak najdeme nějakej penzion napůl cesty a uděláme pak nějakej víkend s dětma až taky asi nebudeme kojit a tak..anebo houbeles at hlídaj chlapi a my si uděláme nějakej pěnej odpočinkovej víkendík nákou dámskou jízdu :slight_smile:
11. pro 2013 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@janice_opice jo,jo,to by byla určo hrozná sranda... :grinning: :grinning: :grinning: Tak určitě musíme někdy udělat nějakýho spicha.... :wink: :wink: No...já furt pohoda pohoda....ale už pomalu nebudu mít co na sebe....mám jedny kalhoty co oblíknu a to jsou nový....a mikiny tak maximálně dvě....no a než se sežene všechno na prcka....a už bude porod... :grinning: No a taky si říkám, že by jsme mu měli vytvořit nějaký koutek....ale jak to netuším...máme po tatínkovi asi 1000 knih a ona ve 2+1 toho prostoru tolik není...schízuju už teď....No na netu jsou občas krásný komody a postýlky pro mimi..ale k nám do bytu by se to nehodilo bohužel...
11. pro 2013 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@muddledgirl já si koupila jedny džíny a jedny takový jako černý volný kalhoty..jakoby legíny těhu stahovací,ale se širšíma nohavicema, to stačí, v létě budu nosit sukně a tričko a hotovo! :wink:
11. pro 2013 v 10:43  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl mně už ten pupík začal růst, jsem říkala naší doktorce,která mě potkala, že je to divný a ona říkala, že většinou u druhýho těhotenství a dalšího se to bříško vyklene dřív, nehledě na to, že jsem furt nafouklá no:slight_smile: a taky prý záleží kde je děloha a tak..a na konstrukci a já asi nejsem moc hluboká - s Kubou jsem měla pupek jako hrom......ale je fakt, že on byl velkej jako dvojčata....asi fakt záleží pidisek neměla dloouho žádný bříško a ted už je pěkně kulatoučká:slight_smile: a jsem zvdavá na pohyby@jaka17 prý u druhýho a víc těhotenství bývají pohyby cítit dřív než u prvorodiček...máš k tomu nějaké zkušenosti?pamatuješ si to?? Já cítila Kubu hodně brzo, byl hyperaktivní asi 17 tt už pořádně já a od 19 tt to byo i vidět....
11. pro 2013 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no,já na ty sukýnky moc nejsem,ale šaty mám ráda,tak uvidíme....já otěhotněla při 76,5 kg..Hned ze začátku jsem nabrala dvě kila...zhruba...pak jsem se vážila tu po dvou týdnech a měla jsem 78,3...tak se zas zvážím než odejdu....jen tak pro srandu....ale 30 kg bych nabrat nechtěla..No,mně přijde,že mám pěknej pupík na to,jak jsem málo....ale to já měla i předtím... :grinning: :grinning: :grinning: Jo,jo ,to vím,že Pidísek byla krásně hubená dlouho....a teď už jí pupík hezky roste...
11. pro 2013 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Hele holky doporučuju film,kterej mi tenkrát doporučila Barča(brsh) jmenuje se to Jak porodit a nezbláznit se:slight_smile:))) Fakt jsem se zasmála...upozornuju, že se vidim v té ženské co prdí a furt spí:slight_smile:)))))))))))))))) akorát teda upozornuju, že jeden příběh je tam smutnej no ten jsem ořvala:(((ale jinak se to líbilo i mýmu Pupanovi:slight_smile:
11. pro 2013 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já děsně nabrala po těch posledních 3 stimulkách hodně zadržuju vodu,takže když jsem doktorovi nahlásila kolik vážim tak mi to ani nevěřil:slight_smile: že prý na to nevypadám tak snad má pravdu:slight_smile:)no a psát to teda nebudu:slight_smile:
11. pro 2013 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice však nepiš....já když měla 65,tak si lidi mysleli, že mám až o deset míň.Já mám po mamce takovou zvláštní postavu,že mám docela svaly.....no teď už moc ne..ale měla jsem...Tak teď nevim,jestli jsem to viděla...mrknu....
11. pro 2013 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no kámoška nabrala v těhu 35 kg...tak to jsem říkala, že bych asi nerozdýchala.... :grinning:
11. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl jo tak to jsem neviděla....
11. pro 2013 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice Normálka jsem zjistila,že mám lupy...je to těhotenstvím?V životě jsem žádné neměla... :frowning2:
11. pro 2013 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice no s pohybama si pamatuju, že při druhým už tak v 16TT se strašně protahoval.. měla jsem při druhým bříško už od 3 měsíce, ale já měla děti rok a půl od sebe, to se ty svaly ani nestáhly...zrovna dneska mi přišly super těhu džíny tady z koníka za 150,- a jsou bezvadný..tak je snad užiju...no já šílím po tom krvácení, sice jsem byla v pondělí a mimčo viděla, ale večer jsem fakt hodně zakrvácela...teda asi jen hodinku a jak jsem vzala ascorutin, tak to přešlo, ale stejně mám strach...ale to nás prostě bude pronásledovat celý těhotenství..
@muddledgirl no srazík bych dala..to by byla příjemná partička..
11. pro 2013 ve 12:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já myslim, že klidně může, mně se zase strašně vysušuje pokožka hrozně moc takže ai joo
11. pro 2013 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 to je jasný...já teda taky po každým wc koukám na papír.... no já jem ta tlustá, že na mě žádný džíny v bazaru nemaj.....
11. pro 2013 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 by byla sranda...jenže teď nemůžu,když mám nemocenskou...auto nemáme...ale na půl cesty někdy,to by se i časově možná dalo....
11. pro 2013 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já jsem Ti myslela, že se mi to zdá...je fakt,že jsem celá taková divná...mám vyrážku pod krkem.....fujky...a kůže taky docela suchá...
11. pro 2013 ve 12:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@muddledgirl no ono v té nemocnici taky všechno mají dezinfikované, tak to na tebe může mít vliv...spicha domluvíme...podle toho, jak nám bude...
@janice_opice no já taky hledala v XL a mají tam i velký kousky...no ale ty se znáš asi nejlíp, je lepší si to zkusit...
11. pro 2013 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@jaka17 no, je to hlavně smrad...bléél...no já viděla spoustu kalhot,ale fakt netuším,jakou mám teď velikost :grinning:
11. pro 2013 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl však ne ted až po těhu :slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl já mám osypaný záda - dolní polovinu zad a dekolt bedarama a to jsem v životě neměla..takže nezdá
11. pro 2013 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@jaka17 no já myslim, že potřebuju aspon 20 XL
11. pro 2013 ve 13:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice já vim...já bych se scházela klidně i teď.....Já hrozně ráda poznávám nový lidi...jsem takovej živel...no a teda taky bych ráda s přítelem a kámošema do hospy,ale myslím, že to zahuleno by mě moc dobře neudělalo...
11. pro 2013 ve 13:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@janice_opice ale prosim Tě zas nepřeháněj s tou velikostí... :sunglasses:
11. pro 2013 ve 13:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@muddledgirl @muddledgirl neppřeháním fakt..jsem tlustoch..... hele ty radši odpočívej a žádný scházení až to bude vše OK tak se sejdeme..já jdu na chvilku poprvé v pátek večer tak snad tam nebude moc nahuleno.....budu tam jen tak na dvě hodky....chci po screeningu ofiko ohlásit těhotenství,ale myslim, že to někteří v pátek už poznají:slight_smile:)) jak se mitenhle týden to břicho začalo už klenout:slight_smile:
11. pro 2013 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek